Гордієнко Марина Григоріна, завідуюча відділом художньо – творчої діяльності.

Освіта: вища.

Закінчила: Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю «Вчитель початкових класів. Вчитель образотворчого мистецтва».

Працює у ЦТДЮ з 2005 р.

Нагороджена: Почесною грамотою управління освіти і науки ЧОДА (2010 р.), Грамотами управління освіти і науки ЧОДА (2015 р., 2017 р., 2018 р.), Почесною грамотою ПМР (2009 р.), Грамотами ЦТДЮ.

 

«У природі немає дитини безталанної, ні на що не здатної. Кожному можна дати щастя творення, кожного треба вивести в люди і дати йому творчий простір. Наше головне завдання не зламати – підняти, підтримати, не знеособити духовні сили дитини, а утвердити почуття її гідності і виховати її справжнім творцем і патріотом».

В.Сухомлинський

 

Справжнім водоспадом таланту бринить відділ художньо – творчої діяльності, в якому працюють 10 талановитих педагогів, серед яких 2 керівника – гуртка методиста.  З великим бажанням та натхненням в 30 гуртках навчається 360 дітей віком від 6 до 18 років.

Ніжна душа дитини чисто інтуїтивно шукає захисту і знаходить його серед барвистих писанок, виробів з газетної лози, різнобарвного сяйва декоративного розпису, лагідного і чаруючого світу вишивки бісером, хрестиком, стрічками, серед геометричного та рослинного ритму ізонитки та ажурного витинання з паперу.

Метою і одним із головних завдань відділу є навчання дітей у тісному взаємозв’язку образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва, збереження і шанування традицій народних ремесел, їх доцільне використання у сучасному житті, знання історії і традицій рідного краю. Для мудрих наставників, талановитих і терплячих педагогів актуальним є питання оновлення навчально – виховного процесу, побудови його відповідно до потреб особистості та індивідуальних можливостей дітей, зростання їх самостійності й творчої активності. Успіху виховання сприяє постійне заохочення вихованців – це активна участь в конкурсах, фестивалях, виставках різних рівнів. Саме там діти мають змогу оцінити себе адекватно, порівнюючи свої успіхи та успіхи свого колективу з результатами роботи інших учасників.

Діяльність відділу художньо – творчої діяльності ЦТДЮ направлена на цілісну систему виховання всебічно розвиненої особистості, найповнішого розкриття її задатків і нахилів, створення умов для розвитку й підтримання талантів та обдарувань в галузі мистецтва, а також на забезпечення при цьому можливостей щодо вибору діяльності, до якої дитина проявляє зацікавленість, створює необхідні передумови для прояву її природних здібностей.