Обгрунтування вибору теми:

Майбутнє за креативними людьми в будь-якій сфері життя. Педагог – носій знань, покликання якого – допомогти своєму вихованцю зберегти його індивідуальність і сформувати базові поняття, цінності та компетентності. Сьогодні ми повинні нагадати нашим дітям історію творчості і народних ремесел України, показати її духовний і творчий потенціал, зацікавити декоративно-прикладним мистецтвом. Це допоможе виховувати патріотичні і естетичні почуття кожної дитини, сприяти її інтелектуальному здоров’ю, розширити кругозір, допоможе у розвитку творчих здібностей, розкриє багатий внутрішній світ кожної дитини. Це дуже важливо, щоб у сьогоднішньому світі відчуженості, одиноцтва і сірості, засяяли вогники творчої особистості. Важливо не дати їм погаснути, об’єднати їх на правильному шляху творчого саморозвитку. .

Мета проєкту: ознайомлення з авторами новітніх технік декоративно – ужиткового мистецтва, участь у воркшопах від сучасних художників і провідних майстрів декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва; напрацьовування і розвиток  вмінь та навичок, які допоможуть урізноманітнити сучасне гурткове заняття; підвищення професіоналізму педагогів шляхом створення творчого, інноваційного педагогічного середовища, в якому формується життєва та соціальна компетентність вихованців.

Терміни реалізації проєкту:

вересень 2018 р. – травень 2023 р.

Куратор проєкту:

Мельниченко Ніна Михайлівна, заступник директора з навчально-методичної роботи Центру творчості дітей та юнацтва Прилуцької міської ради Чернігівської області.

Керiвники проєкту:

Гордієнко Марина Григорівна, завідуюча відділом художньо – творчої діяльності;

Тимченко Ірина Василівна, завідуюча відділом художньо-творчої діяльності, керівник гуртка-методист

Учасники проєкту:

Педагогічний колектив відділу художньо – творчої діяльності.

План реалізації творчого проєкту «Арт-Вітальня» у 2022-2023 н.р. (Завантажити)