Відділ раннього розвитку дитини «Академія дошкільних наук»

Групи Рік навч.Каб.Очне навчанняДистанційне навчання

П’ятигорець Наталія Михайлівна АДН

  вівторокчетвер  
5-річки 1 р.н.189.30-11.459.30-11.45  
5-річки 1 р.н.1812.00-14.1512.00-14.15  

Тищенко Наталія Валеріївна АДН

  понеділокп’ятниця  
5-річки 1 р.н.1713.00-15.159.30-11.45  
  понеділоксубота  
5-річки 2 р.н.169.30-11.4513.00-15.15  
  вівторокп’ятниця  
5-річки 1 р.н.1712.00-14.1512.00-14.15  
  середасубота  
4-річки 1 р.н.169.30-11.259.30-11.25  
  середасубота  
4-річки 1 р.н.1612.00-13.5511.45-13.40  

Бойко Юлія Юріївна АДН

  понеділокп’ятниця  
5-річки 2 р.н.17,1813.00-15.159.30-11.45  
  понеділокнеділя  
5-річки 2 р.н.179.30-11.4514.00-16.15  
  середанеділя  
4-річки 1 р.н.179.30-11.259.30-11.25  
  середанеділя  
4-річки 1 р.н.1712.00-13.5511.45-13.40  

Припутненко Світлана Станіславівна АДН

  понеділокчетвер  
 5-річки 1 р.н.18,1713.00-15.159.30-11.45  
  понеділокнеділя  
 5-річки 2 р.н.189.30-11.4514.00-16.15  
  середанеділя  
  4-річки 1 р.н.179.30-11.259.30-11.25  
  середанеділя  
  4-річки 1 р.н.1712.00-13.5511.45-13.40  

Ляшенко Юлія Сергіївна АДН

  вівторокп’ятниця  
5-річки 2 р.н.169.30-11.459.30-11.45  
  вівторокп’ятниця  
5-річки 2 р.н.1612.30-14.4512.30-14.45  

Москаленко Валентина Григорівна АДН художня естетика

  середаП’ятниця  
4-річки 1 р.н.189.30-9.55 10.00-10.25 12.00-12.2513.40-14.10 13.20-14.50  

Овод Вікторія Сергіївна АДН художня естетика

  Понеділоксередасубота 
5-річки 2 р.н.1710.05-10.3513.30-13.5511.00-11.25, 12.45-13.10, 
5-річки 2 р.н.1811.15-11.45 13.35-14.05 
5-річки 1 р.н.1613.00-13.30   
5-річки 1 р.н.1814.10-14.40   
5-річки 2 р.н.1714.45-15.15   
  четверп’ятниця  
5-річки1 р.н1810.40-11.1010.05-10.35  
5-річки1 р.н1813.10-13.40 13.10-13.40,14.15-14.45  

Спиця Наталія Григорівна АДН музичне виховання

  понеділоксереда  
«Веселі нотки» 11.00-13.0011.30-13.30  
5-річки 2 р.н.1713.35-14.05   
5-річки 1 р.н.1614.10-14.40   
5-річки 1 р.н.1814.45-15.15   
  середачетвер  
4-річки 1 р.н.1611.00-11.2511.15-11.45  
4-річки 1 р.н.1613.30-13.5513.45-14.15  
  неділянеділя  
4-річки1 р.н.1710.00-10.2513.15-13.40  
4-річки 1 р.н.1810.30-10.5514.00-14.30  
4-річки 1 р.н.1812.45-13.1014.35-15.05  

Філіпова Дарина Дмитрівна АДН англійська мова

  понеділок   
5-річки 2 р.н.1810.05-10.35   
5-річки 2 р.н.1710.40-11.10   
  вівторок   
5-річки 1 р.н.1810.40-11.10   
5-річки 1 р.н.1813.10-13.40   
5-річки 1 р.н.1713.45-14.15   
  п’ятниця   
5-річки 2 р.н.1710.05-10.35   
5-річки 1 р.н.1610.40-11.10   
5-річки 2 р.н.1811.15-11.45   
5-річки 2 р.н.1613.05-13.35   
  субота   
5-річки 2 р.н.1614.45-15.15   

Бабак Вікторія Василівна АДН англійська мова

  середа   
4-річки 1 р.н.1610.00-10.25   
4-річки 1 р.н.1810.30-10.55   
4-річки 1 р.н.1711.00-11.25   
4-річки 1 р.н.1712.00-12.25   
4-річки 1 р.н.1812.30-12.55   
4-річки 1 р.н.1713.00-13.25   
  четвер   
5-річки 1 р.н.1710.05-10.35   

Горбань Оксана Валентинівна АДН етика та естетика

  понеділок   
5-річки 2 р.н. 10.40-11.10   
  вівторок   
5-річки 2 р.н.1610.40-11.10   
5-річки1 р.н.1811.15-11.45   
5-річки 2 р.н.1813.45-14.15   
  п’ятниця   
5-річки 1 р.н.1711.15-11.45   
5-річки 1 р.н.1712.35-13.05   

Линник Світлана Сергіївна АДН музичне виховання

  понеділок   
5-річки 2 р.н. 10.05-10.35   
  вівтороквівторок  
5-річки 2 р.н.1611.15-11.4513.40-14.10  
5-річки 1 р.н.1712.35-13.05   

Щербина Ольга Миколаївна АДН «Ейла міні»

  вівторокчетвер  
«Ейла міні»2213.00-15.00  13.00-15.00  

Кишиневська Інна Олександрівна АДН художня естетика

  вівторокчетвервівторокчетвер
«Весела майстерня»    16.00-17.00 –асинхронно 17.00-18.00 -синхронно16.00-17.00 –асинхронно
     17.00-18.00 -синхронно
«Кольорові долоньки»   18.00-19.00 –синхронно 19.00-20.00 -асинхронно18.00-19.00 –синхронно
     19.00-20.00 –асинхронно

Борсяк Лариса Олександрівна АДН «Баланс»

  вівторокчетвер  
«Баланс»5,1615.00-17.0015.00-17.00  

Супруненко Олена Олександрівна АДН «Майстерня психологічного здоров’я»

  вівторокп’ятниця  
«Майстерня психол. здоров’я»16,510.00-12.00  13.00-15.00  

Авдєйчік Ольга Іванівна АДН «Творці веселого настрою»

  вівторокчетвер  
«Творці веселого настрою»2614.15-16.15  14.15-16.15      

Відділ іноземних мов

Рік навчанняКабінетОчноАсинхронно

Циганко Ольга Олегівна

  ЧетверСуботаЧетверСубота
2 р.н.1513.30-15.0011.00-13.0010.30-11.00 
  ВівторокЧетверВівторокЧетвер
3 р.н.17/ 1515.00-16.30 (каб17)15.00-16.00  ( каб15) 11.00-12.30
  ПонеділокСуботаПонеділокСубота
5 р.н.18/ 1515.15-17.15 (каб.18)15.00-17.00 (каб.15)  
  ВівторокСуботаВівторокСубота
7 р.н.17/ 1516.30- 17.30 (каб.17)11.00-13.00 ( каб.15)11.00-12.00 
  ЧетверСуботаЧетверСубота
8 р.н.1516.00-17.309.00-11.0017.30-18.00 

Ровна Вероніка Миколаївна

  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя
1 р.н.9, 1713.30-15.3010.00-11.30 16.00-16.30
3 р.н.15, 9ВівторокНеділяВівторокНеділя
  13.30-15.3011.30-13.00 16.30-17.00
  ВівторокНеділяВівторокНеділя
8 р.н.(1)15, 915.00-16.3013.00-14.3012.00-12.3017.00-17.30
8 р.н.(2)15,916.30-18.0014.30-16.0012.30-13.0017.30-18.00

Філіпова Дарина Дмитрівна

  ПонеділокСуботаПонеділокСубота
2 р.н.1514.20-15.5011.10-12.4015.50-16.2012.40-13.10
  ПонеділокСуботаПонеділокСубота
Н1516.20-17.209.30-11.30 13.10-13.40

Красновська Ірина Григорівна

  ПонеділокП’ятницяПонеділокП’ятниця
4 р.н.913.30-15.0013.30-15.0012.00-12.3012.00-12.30
  СередаП’ятницяСередаП’ятниця
4 р.н.915.00-16.3015.00-16.3014.00-14.3012.30-13.00
  ПонеділокСередаПонеділокСереда
5 р.н.915.00-16.3016.30-18.0012.30-13.0013.00-13.30
  ПонеділокП’ятницяПонеділокП’ятниця
6 р.н.916.30-18.0016.30-18.0013.00-13.3013.00-13.30
  Субота   
7 р.н. (ін)269.00-11.00   

Кононенко Анна Валентинівна

  ВівторокЧетверВівторокЧетвер
2 р.н.913.30-15.0013.30-15.0012.00-12.3012.00-12.30
  ВівторокСуботаВівторокСубота
5 р.н.915.00-16.009.00-11.0012.30-13.30 
  ВівторокСуботаВівторокСубота
6 р.н.(1)916.00-17.0011.00-13.0017.00-18.00 
 ЧетверСуботаЧетверСубота
6 р.н.(2)915.00-16.0013.00-15.0017.00-18.00 
  ЧетверСуботаЧетверСубота
7 р.н.916.00-17.0015.00-17.0012.30-13.30 

Щербін  Максим Вікторович

  СередаП’ятницяСередаП’ятниця
1 р.н.1513.30-15.3013.30-15.30  
  СередаНеділяСередаНеділя
4 р.н.1515.30-17.3010.00-12.00  
  СередаНеділяСередаНеділя
7 р.н.15 12.00-14.0011.00-13.00 
  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя
8 р.н.(1)1515.30-17.3014.00-16.0011.00-13.0016.00-18.00

Відділ художньо-творчої діяльності

р.н.Каб.Очне навчанняДистанційне навчанняКаб.

Яременко Ірина Володимирівна

  СередаНеділяСередаНеділя 
3 р.н.3114.30-15.0009.30-11.0015.00-16.30 – асинхронно9.00-09.30 –асинхронно31
  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя 
3р.н.3114.00-15.3011.10-12.4013.30-14.00 –асинхронно11.00-11.10–асинхронно31
     12.40-12.50–асинхронно 
  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя 
3 р.н.3115.40-17.1012.50-14.2017.10-17.30– асинхронно15.30-16.00–асинхронно31
  ПонеділокСереда   
1 р.н.Зош 512.00-14.0012.00-14.00   
Інд31ПонеділокНеділя   
  14.30-15.3014.30-15.30   

Шигань Нінель Дмитрівна

  ВівторокСуботаВівторокСубота 
2 р.н.414.00-15.3009.30-11.0015.30-15.40 – асинхронно09.00-09.30–асинхронно4
  ПонеділокСуботаПонеділокСубота 
4 р.н.415.00-16.3012.00-13.3016.30-17.00 – асинхронно16.00-16.30–асинхронно4
  ВівторокСуботаВівторокСубота 
8 р.н.415.40-17.1014.30-16.0017.10-18.00 – асинхронно16.30-17.00–асинхронно4
  Субота    
Інд411.00-12.00;13.30-14.30    

Волик Анастасія Олександрівна

  СередаП’ятницяСередаП’ятниця 
2 р.н.1214.00-15.3015.00-16.3013.30-14.00–асинхронно16.30-17.00- асинхронно19
  ПонеділокЧетверПонеділокЧетвер 
4р.н.12/ 415.00-16.3015.00-16.3016.30-17.00–асинхронно16.30-17.00-асинхронно19
 Інд12Середа    
  15.30-16.30    

Тимченко Ірина Василівна

  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя 
3 р.н.1414.00-15.3009.30-11.0015.30-15.40 – асинхронно09.00-09.30- асинхронно14
  П’ятницяНеділяП’ятниця  
3 р.н.1415.40-17.1011.10-12.4017.10-18.00 – асинхронно  
  СередаНеділяСередаНеділя 
4р.н.1416.00-17.3012.50-14.2017.30-18.00 – асинхронно15.30-16.00- асинхронно14
 ІндВівторокНеділя   
  14.00-15.0014.30-15.30   
  ВівторокП’ятниця   
1 р.н.Зош 911.30-13.3009.30-11.30   
  СередаП’ятниця   
Інк.Зош 910.30-12.3011.30-13.30   

Кожукало Ірина Сергіївна

  П’ятницяСуботаПонеділок  
1 р.н.31/ 5А15.00-16.3011.00-12.00 12.00-13.0016.30-17.00 – асинхронно 31
  ВівторокЧетвер   
1 р.н.Зош 1312.00-14.0012.00-14.00   
  ВівторокЧетвер   
1 р.н.Зош 1314.00-16.0014.00-16.00   

Сидоренко Лариса Леонідівна

  ПонеділокП’ятницяПонеділокП’ятниця 
1р.н.413.10-14.4012.50-14.2012.40-13.10- асинхронно12.30-12.50–асинхронно4
  СередаНеділяСередаНеділя 
3р.н.414.10-15.4011.10-12.4011.30-12.00 – асинхронно09.00-09.30–асинхронно4
     11.00-11.10–асинхронно 
  ПонеділокНеділяПонеділокНеділя 
4р.н.49.00-10.3009.30-11.0010.30-11.00-асинхронно12.40-12.50–асинхронно4  
     14.20-14.25–асинхронно 
  П’ятницяНеділяП’ятницяНеділя 
4р.н.414.30-16.0012.50-14.2016.00-16.30 – асинхронно15.25-16.00–асинхронно4
Інд СередаНеділя   
 412.00-13.00;13.00-14.0014.25-15.25   
   ЧетверЧетвер   
Інд.Зош, 1212.00-13.00;13.00-14.0014.00-15.00       

Мариненко Дар’я Ігорівна

  ВівторокЧетвер   
2р.н.Зош 315.00-17.0014.30-16.20   
  ПонеділокЧетвер   
3р.н.Зош 311.00-13.0012.30-14.30   
  ПонеділокП’ятниця   
1р.н.Зош 315.00-17.0013.00-15.00   

Бородай Віра Анатоліївна

  СередаЧетвер   
1р.н.1414.00-16.0015.00-17.00   
Інд СуботаНеділя   
 1213.00-14.0013.00-14.00   

Федченко Юлія Анатоліївна

  ВівторокНеділя   
1 р.н.1212.40-14.4012.40-14.40   
Інд ВівторокНеділя   
 1215.00-16.0015.00-16.00   

Дорошенко Світлана Миколаївна

  ЧетверСуботаЧетверСубота 
1р.н.1213.30-15.0011.00-12.3013.00-13.30 – асинхронно12.30-13.00–асинхронно12
  ЧетверСуботаЧетверСубота 
2р.н.1215.10-16.4013.00-14.3015.00-15.10 – асинхронно15.40-16.00-асинхронно12
    16.40-17.00 – асинхронно  
Інд12Субота    
10.00-11.00 14.40-15.40    
  ВівторокСередаВівторокСереда 
Інд.ЦР10.00-12.0014.00-16.0010.00-12.00 – синхронно14.00-16.00- синхронно12
  14.00-16.00 14.00-16.00 – синхронно  
  П’ятниця П’ятниця  
  10.00-12.00 14.00-16.00 11.00-15.00- синхронно    

Колеснікова Ольга Володимирівна

  ВівторокСуботаВівторок  
2р.н1414.00-15.3014.00-15.00 15.00-16.0015.30-15.40 – асинхронно 14
  ВівторокСуботаВівторок  
2р.н1415.40-17.1012.00-13.00 13.00-14.0017.10-18.00 – асинхронно 14
Інд. Вівторок    
 1412.00-13.00;13.00-14.00    
  ПонеділокСередаПонеділокСереда 
Інд.ЦР9.00-12.00 14.00-16.009.00-12.00 14.00-16.0011.00-17.00 – синхронно  12.00-16.00 – синхронно14

Спортивно-туристичний відділ

р.н.каб.Очне навчанняДистанційне навчання

Федченко Юрій Віталійович Пішохідний туризм

ПонеділокВівторокПонеділокВівторок
1 р.н. 3 р.н.Звукооператорська ЗОШ I-III № 1216.00-18.00  16.00-18.00
СередаЧетвер
1 р.н. 2 р.н.ЗОШ I-III № 1216.00-18.00  16.00-18.00
Субота
1 р.н. 1 р.н.  2 р.н.ЗОШ I-III № 1211.30-13.30 13.45-15.45 16.00-18.00
3 р.н. 09.15-11.15   

Поддубна Тетяна Олександрівна Фітнес для дітей

ПонеділокСуботаПонеділокСубота
1 р.н. 2 р.н.22 2213.30-15.00 15.00-16.3011.30-13.00 13.00-14.3012.30-13.3010.30-11.00 

Островський Сергій Іванович Шашковий клуб

СередаЧетвер
1 р.н. 1 р.н.ДНЗ №8 ДНЗ №809.00-09.35 09.50-10.2509.00-09.35 09.50-10.25
П′ятниця
1 р.н. 1 р.н.ДНЗ №8 ДНЗ №809.00-09.35 09.50-10.25  09.50-10.25

Ребенок Артур Анатолійович  Теніс

ВівторокЧетвер
2 р.н.Рекреація АДН15.00-17.0015.00-17.00

Відділ художньо-естетичного виховання

р.н.каб.Очне навчанняДистанційне навчання

Самойленко Олександра Олександрівна

Ансамбль Народного танцю «Пролісок»

ПонеділокВівторокПонеділокВівторок
4 р.н.2214.00-15.3014.00-15.3013.00-14.00 асинхронно11.50-13.00 асинхронно
4 р.н.Акт.зал.15.40-17.1015.40-17.10  
8 р.н.25 17.20-18.50  
  П′ятницяНеділяП′ятницяНеділя
4 р.н.2514.00-15.3011.00-12.3013.00-14.00 асинхронно09.40-11.00 асинхронно
7 р.н.2515.40-17.10   
10р.нАкт.зал 2517.20-18.50   
8 р.н.Акт.зал. 12.40-14.10 12.00-13.00 синхронно
8 р.н.Акт.зал. 14.20-15.50  
10р.н.Акт.зал. 16.00-17.30  

Щербина Ольга Миколаївна

Гурток естрадного танцю «Ейла»

ВівторокСуботаВівторокСубота
2 р.н.2214.00-15.3014.00-15.3017.10-18.00 асинхронно17.10-18.00 асинхронно
2 р.н.Акт.зал.15.40-17.1015.40-17.10  

Тищенко Валентина Леонідівна

Ансамбль народного танцю «Іскорка»

СередаПятницяСередаПятниця
6 р.н.2515.00-16.3015.00-16.3014.30-15.00 асинхронно14.30-16.30 асинхронно
4 р.н.Акт.зал.16.40-18.1016.40-18.1018.10-18.40 асинхронно18.10-18.40 асинхронно
10р.н. 8 р.н.25 Акт.зал.    
НеділяНеділя
6 р.н.2511.00-12.3010.00-11.00 асинхронно
4р.н2512.40-14.10 17.30-18.00 асинхронно 
8р.н2514.20-15.50   
10р.н2516.00-17.30   

Голуб Світлана Олександрівна

Ансамбль естрадного танцю «Серпантин»

ПонеділокСередаПонеділокСереда
2 р.н.2813.30-15.0013.30-15.0012.30-13.30 асинхронно12.30-13.30 асинхронно
7 р.н.2815.10-16.4015.10-16.5018.20-18.30 асинхронно18.20-18.30 синхронно
4 р.н2816.50-18.2016.50-18.20  
8 р.н. 10р.н.28    
СуботаСубота
4 р.н.2810.00-11.3017.30-18.00 асинхронно
7 р.н.2811.40-13.10   
8 р.н.2813.20-14.50   
10р.н.2815.00-16.30   

Волошина Ольга Юріївна   Гурток художньої гімнастики

ЧетверСуботаЧетверСубота
1 р.н.2514.00-15.3010.00-11.3017.10-18.00 асинхронно13.10-14.00 асинхронно
3 р.н.25  15.40-17.1011.40-13.10    

Дяченко Світлана Сергіївна

Гурток «Айкідо»

ВівторокЧетверВівторокЧетвер
1 р.н.2213.30-15.0013.30-15.0013.00-13.30 асинхронно13.00-13.30 асинхронно
6 р.н.2215.10-16.40 16.40-17.00 асинхронно16.40-17.00 асинхронно
5 р.н.22 15.10-16.40  
НеділяНеділя
5 р.н.2209.00-10.3012.10-12.50 асинхронно
6 р.н.2210.40-12.10   

Корячко Лариса Василівна

Студія вокального мистецтва «Віночок»

ПонеділокВівторокПонеділокВівторок
Соло2412.30-13.4012.30-14.0012.00-12.30 асинхронно12.00-12.30 асинхронно
8р.н. 14.00-14.5014.10-15.0013.40-14.00 асинхронно16.40-17.00 асинхронно
2р.н.Анс.стр.15.20-16.5015.10-16.4016.50-17.00 асинхронно 
СолоАнс.мол    
  ЧетверСуботаЧетверСубота
Соло2412.30-14.0015.50-16.5012.00-12.30 асинхронно16.50-17.00 синхронно
5 р.н.Анс.сер.14.10-15.0012.10-13.0016.40-17.00 асинхронно 
8 р.н.Анс.сер.15.10-16.4013.00-14.30  
2 р.н.Анс.мол. 14.40-15.40 10.30-12.00  
      

Линник Світлана Сергіївна 

Вокальний проєкт «Нью Ідея»

ПонеділокЧетверПонеділокЧетвер
3 р.н.2615.00-15.50 16.00-17.3015.00-16.3017.30-18.00 асинхронно16.30-17.00 асинхронно

Вовк Світлана Іванівна

Студія естрадної пісні «Сузір’я»

ПонеділокВівторокПонеділокВівторок
Соло1314.00-14.5013.40-14.3017.00-18.00 асинхронно17.30-18.00 асинхронно
Анс. мол. 

15.00-15.50 16.00-16.5016.20-17.30 12.00-13.30  
Анс. сер.  14.40-16.10    
СуботаСубота
Соло1310.00-10.5017.10-18.00 асинхронно
Анс. мол.13  11.00-11.50 12.00-13.30  

Анс. сер.13  13.40-15.10 15.20-16.10   
Соло1316.20-17.10 17.10-18.00   

Авдєйчік Ольга Іванівна

Гурток художнього читання «Творці веселого настрою»

ВівторокЧетверВівторок Четвер
1 р.н.26 5а15.00-16.30

15.00-16.3016.30-17.00 асинхронно16.30-17.00 асинхронно 16.00-17.00 асинхронно

Спиця Наталія Григорівна

Ансамбль народної пісні «Співаночки»

СередаНеділяСередаНеділя
2 р.н.1314.30-16.0014.30-16.0016.00-16.30 асинхронно16.00-16.30 асинхронно

Сікалова Юлія Олександрівна

Театральний колектив «Казкар»

ПонеділокВівторокПонеділокВівторок
5 р.н.   3015.00-16.3015.00-17.3016.30-17.00 асинхронно19.10-20.00 асинхронно
 8р.н.    3017.00-19.30  17.40-19.10    
П′ятницяСуботаП′ятницяСубота
5 р.н.3015.00-17.0009.00-11.3017.00-17.30 асинхронно11.30-12.00 асинхронно
8 р.н.  30  17.30-19.10  12.00-14.0019.10-20.00 асинхронно  14.00-14.30 асинхронно  

Клементьєв Анатолій Павлович

Циркова студія «Удай»

СередаП′ятницяСередаП′ятниця
1 р.н. 2 р.н. 3 р.н. Ланкові22





15.00-16.30 16.40-18.10 14.00-14.5015.00-16.30 16.40-18.10 14.00-14.5018.10-19.00 асинхронно18.10-19.00 асинхронно 16.00-17.00 асинхронно
СуботаНеділяСуботаНеділя
Ланкові2213.00-13.5016.20-17.1017.00-18.00 асинхронно17.10-18.00 синхронно
Ланкові2214.00-14.5013.00-14.30  
2 р.н.2215.00-15.5014.40-16.10  
3 р.н.2216.00-16.50   

Клементьєва Людмила Миколаївна

Циркова студія «Удай»

СуботаНеділяСуботаНеділя
1 р.н. 2 р.н. 3 р.н. Ланкові2213.00-14.00 14.00-15.00 15.00-16.0013.00-15.00 15.00-16.00