Тищенко Наталія Валеріївна

                      АДН Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

Каб

Гр.

Рік

навч

Поне

ділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-17-18

5

ІṾ

 

12.10-12.40

13.20-13.50

 

12.10-12.40

13.55-14.25

 

 

 

5

ІІ

 

15.35-16.05

16.10-16.40

 

15.00-15.30

15.35-16.05

 

 

 

5

І

 

 

12.10-12.40

12.45-13.15

 

 

 

12.45-13.15

13.20-13.50

5

І

 

 

15.15-15.45

15.55-16.25

 

 

 

15.3  5-16.05

16.10-16.40

4

І

13.10-13.35

13.40-14.05

 

9.40-10.05

10.40-11.05

 

 

 

 

 

5

І

 

 

 

9.10-9.40

10.20-10.50

 

 

9.45-10.15

10.20-10.50

                                   Мельниченко Ніна Михайлівна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення. Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

17

 

 

 

14.20-17.50

 

14.20-17.50

 

 

 

                                  П’ятигорець Наталія Михайлівна

                      АДН Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

Каб

Гр.

Рік

навч.

Понеді-лок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-17-18

5

ІІІ

15.00-15.30

15.35-16.05

 

 

 

12.10-12.40

13.20-13.50

13.55-14.25

 

 

5

ІІ

 

14.40-15.10

15.15-15.45

16.30-17.00

 

14.40-15.10

16.30-17.00

 

 

 

4

І

 

10.00-10.25

10.30-10.55

 

9.20-9.45

9.50-10.15

 

 

 

4

І

 

12.30-12.55

13.00-13.25

 

12.50-13.15

13.20-13.45

 

 

 

                             Припутненко Світлана Станіславівна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення. Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-

17-

18

4

ІІІ

 

 

11.50-12.15

13.20-13.45

 

12.00-12.25

12.30-12.55

 

 

4

І

12.30-12.55

13.00-13.25

 

 

 

 

9.30-9.55

10.30-10.55

 

4

І

 

 

9.50-10.15

10.50-11.15

 

9.30-9.55

10.00-10.55

 

 

5

І

 

 

 

9.05-9.35

10.15-10.45

 

14.55-15.25

15.30-16.00

 

5

І

15.30-16.00

16.05-16.35

 

 

12.40-13.10

13.15-13.45

14.40-15.10

15.55-16.25

12.05-12.35

12.40-13.10

 

Бойко Юлія Юріївна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-17-18

5

І

 

 

11.30-12.00

12.05-12.35

12.40-13.10

 

 

14.40-15.10

15.55-16.25

 

5

ІІ

 

12.25-12.55

13.35-14.05

 

 

14.20-14.50

15.30-16.00

 

 

4

І

11.50-12.15

12.20-13.45

 

13.55-14.25

14.40.-15.10

 

 

9.20-9.45

9.50-10.15

 

5

ІІІ

14.40-15.10

16.30-17.00

 

 

 

12.25-12.55

13.35-14.05

 

 

4

І

 

9.20-9.45

9.50-10.15

 

 

 

12.25-12.55

13.00-13.30

 

Спиця Наталія Григорівна

АДН. Музика та співи.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

 

 

14.55-15.25

13.00-13.30

 

 

 

13.15-13.45

10.55-11.25

16-

17-

18

 

15.55-16.25

13.55-14.25

 

 

 

15.15-15.45

13.55-14.25

16.45-17.15

14.55-15.25

 

 

 

16.05-16.35

16.45-17.15

 

15.55-16.25

 

 

 

 

 

 

 

16.45-17.15

 

 

 

 

 

Співаночки

 

 

15.00-1700

 

 

 

14.30-16.30

Веселі нотки

 

 

12.00-14.00

 

 

11.00-13.00

 

                                                                           Овод Вікторія Сергіївна

                                                        АДН. Художня естетика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

   16

5

І, ІІ

14.20-14.50

11.50-12.20

 

14.55-15.25

 

11.30-12.00

9.10-9.40

17

5

ІІІ

15.15-15.45

12.45-13.15

 

15.55-16.25

 

14.20-14.50

12.10-12.40

18

5

 

16.10-16.40

 

 

16.45-17.15

 

16.30-17.00

15.00-15.30

                               Москаленко Валентина Григорівна

                                                         АДН. Гурток ”Чарівні рученята”

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

15-

18

4-5

І

 

 

13.00-15.00

 

 

 

12.00-14.00

                               Бабак Вікторія Василівна

                                                         АДН. Англійська мова

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16

17

18

 

4

І

12.00-12.25

9.00-9.25

9.20-9.45

 

 

 

 

4

ІІ

12.50-13.15

10.20-10.45

10.10-10.35

 

 

 

 

4

 

 

11.30-11.55

11.50-12.15

 

 

 

 

4

 

 

 

13.20-13.50

 

 

 

 

 Супруненко Олена Олександрівна

АДН.  Комунікативні ігри

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16

4

І

 

 

11.10-11.35

10.50-11.15

 

 

 

17

4

ІІ

 

 

12.50-13.15

11.50-12.15

 

 

 

                              Кишиневська Інна Олександрівна

                                                               АДН. Художня естетика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-

17-

18

Худ.естетика

 

 

 

11.30-11.55

9.30-9.55

 

 

9.00-9.25

 

 

12.40-13.05

10.50-11.15

 

 

13.00-13.25

 

 

13.20-13.45

12.00-12.25

 

 

 

 

 

Комуніка-тивні ігри

 

 

10.20-10.50

 

 

10.00-10.25

 

 

 

 

 

 

10.50-11.15

 

 

 

 

 

 

11.50-12.15

 

 

Ліплення

 

 

11.00-13.00

 

10.00-12.00

 

 

 

Кол. долон.

 

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

                                                       Вовк Світлана Іванівна

                                                          АДН.   Музика та співи

каб.

 

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

13

1-5

4

 

 

 

 

10.30-10.55

9.00-9.25

 

 

 

 

 

 

 

 

11.30-11.55

9.50-10.15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.20-13.45

 

                                                              Корячко Лариса Василівна

                                                          АДН.   Музика та співи

каб.

 

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

13

1-5

4

12.10-12.35

 

 

10.20-10.45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.20-12.45

 

 

 

                                    Павлова Людмила Іванівна

                                                          АДН. Театральна студія

каб

 

Гр

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

18

5

1

 

16.35-18.15

 

16.35-18.15

 

 

 

 Горбань Оксана Валентинівна

        АДН . Етика.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

16-

17-

18

 

 

 

14.20-14.50

15.00-15.30

 

9.05-9.35

9.45-10.15

11.30-12.00

12.45-13.15

13.00-13.30

14.55-15.25

15.55-16.25

 

 

 

             Відділ іноземних мов

Красновська Ірина Григорівна

            

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівто

рок

Середа

Четвер

Пятниця

Субо

та

Неділя

9

18

1

2

13.30-15.30(1п)

 

 

 

13.30-15.30(2п)

 

 

2

2

15.30-17.30(1п)

 

13.20-15.20(2п)

 

 

 

 

3

3

 

 

15.20-17.20(1п)

 

15.30-17.30(2п)

 

 

4

4

17.30-19.30(1п)

 

 

 

17.30-19.30(2п)

 

 

 

5

5(інд)

 

 

17.20-19.20

 

 

 

 

                                     Ровна Вероніка Миколаївна

                                                              

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівто

рок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

9

15

1

1

 

 

15.35-17.35(1п)

 

 

 

9.45-11.45(2п)

2

6

 

 

9.00-11.00(2п)

 

 

 

11.45-13.45(2п)

3

7

 

 

17.35-19.35

 

 

 

13.45-15.45

4

8

 

 

 

17.30-19.30

 

 

15.45-17.45

                                   Щербін  Максим Вікторович

                 

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

15

1

2

 

13.45-15.45(1п)

 

 

14.00-16.00(2п)

 

 

2

5

 

15.45-17.45(1п)

 

 

 

 

10.00-12.00(2п)

3

6

 

9.00-11.00(1п)

 

 

 

 

12.00-14.00(2п)

4

6

 

 

 

 

9.00-11.00(1п)

 

14.00-16.00(2п)

 

5

7

 

 

 

 

16.00-18.00(1п)

 

16.00-18.00(2п)

 

Кононенко Анна Валентинівна

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Сере

да

 Четвер

Пят

ниця

Субота

Не-діля

9

 

1

3

 

14.00-16.00(1п)

 

 

 

 

11.00-13.00(2п)

 

2

4

 

 

 

14.00-16.00(1п)

 

13.00-15.00(2п)

 

3

4

 

 

 

16.00-18.00(1п)

 

15.00-17.00(2п)

 

4

5

 

9.30-11.30(1п)

 

 

 

9.00-11.00(2п)

 

Циганко Ольга Олегівна

каб.

 

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівто

рок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

15

1

1

13.45-15.45(1п)

 

 

13.30-15.30(2п)

 

 

 

2

3

15.45-17.45(1п)

 

 

 

 

10.45-12.45(2п)

 

3

5

 

 

 

9.00-11.00(1п)

 

12.45-14.45(2п)

 

4

6

9.00-11.00(1п)

 

16.30-18.30(2п)

 

 

 

 

5

8

 

 

 

 

 

8.45-10.45(1п)

14.45-16.45(2п)

 

                            Відділ художньо-творчої діяльності

                                         Шигань Нінель Дмитрівна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пят

ниця

Субота

Неділя

4

1

1

 

14.00-16.00

 

13.45-15.45

 

 

 

2

3

9.00-10.30(1п)

16.15-17.45(2п)

 

 

 

 

9.00-12.00

 

3

7

15.00-18.00

 

 

 

 

12.10-15.10

 

     4

    7

 

 

 

16.00-19.00

 

15.20-18.20

 

                                       Сидоренко Лариса Леонідівна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

4

1

2

 

 

 

 

12.45-14.45

 

12.05-14.05

2

3

 

 

9.15-10.45(1п)

13.30-15.00(2п)

 

 

 

9.00-12.00

3

3

9.05-12.05

 

 

 

9.00-12.00

 

 

4

4

 

 

 

 

15.00-18.00

 

14.10-17.10

Пасічник Олександра Анатоліївна

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівні пензлики»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

4

12

1

1

12.45-14.45

 

 

 

 

 

13.35-15.35

        2

1

 

 

15.15-17.15

 

 

 

15.40-17.40

                                 Волик Анастасія Олександрівна

Гуртки «Сувеніри» , «Фантазія», “Батик”

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пят

ниця

Субота

Неділя

12

Батик

1

10.30-11.30(1п)

14.30-15.30(2п)

 

10.30-11.30

14.30-15.30

 

 

 

 

Сувеніри

2

15.45-17.45

 

 

 

 

 

9.15-11.15

Фантазія

2

 

 

15.45-17.45

 

 

 

11.30-13.30

 

ЗЗСО

№3

 

15.30-17.30

 

15.30-17.30

 

 

 

Гордієнко Марина Григорівна

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

12

Бісер

2

 

13.50-14.50(1п)

15.00-16.00(2п)

 

 

13.50-14.50(1п)

15.00-16.00(2п)

 

 

витинанка

2

 

16.05-17.05(1п)

17.10-18.10(2п)

 

 

16.05-17.05(1п)

17.10-18.10(2п)

 

 

Квілінг

інд.

 

10.00-11.00

 

 

 

 

 

Тимченко Ірина Василівна

                                             Творча майстерня «Чарівниця»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

14

1

1

9.00-11.00

 

 

 

9.15-11.15

 

 

14

2

2

14.00-17.00

 

 

 

14.05-17.05

 

 

14

3

3

 

 

 

15.30-18.30

 

 

9.30-12.30

14

4

4

 

 

15.30-18.30

 

 

 

12.35-15.35

                                   Подолей Наталія Василівна

Гурток ”Сувенірна майстерня”

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

 

12

 

 

1

1

 

 

 

14.00-16.00

 

10.45-12.45

 

2

1

 

 

 

16.10-18.10

 

13.00-15.00

 

Інд.

 

 

 

 

 

 

15.10-17.10

 

 

 

 

 

13.30-15.30

 

13.00-15.00

 

 

ЗЗСО

№10

 

 

15.30-17.30

 

15.00-17.00

 

 

                                 Яременко Ірина Володимирівна

Дівоча школа «Ассоль»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

31

1

2

 

 

9.30-11.30

 

 

 

9.35-11.35

2

2

 

 

 

 

16.05-18.05

 

13.15-15.15

3

3

 

 

15.00-18.00

 

14.30-16.00

 

11.40-13.10

ЗЗСО

№13

12.30-14.30

 

12.30-14.30

 

 

 

 

МАН

 

 

 

 

 

12.25-14.25

 

 

                             Колеснікова Ольга Володимирівна

Гурток бісероплетіння «Чарівна намистинка»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

14

1

1

 

10.05-11.05(1п)

14.05-15.05(2п)

 

 

 

11.00-13.00

 

2

2

 

15.10-18.10

 

 

 

13.05-16.05

 

ЦКРДІ

9.00-11.00

14.00-16.00

 

9.00-11.00

14.00-16.00

 

 

 

 

Дорошенко Світлана Миколаївна

Гурток бісероплетіння «Бісерне сяйво»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

31

  1

1

9.30-10.30(1п)

10.35-11.35(2п)

 

 

 

 

11.15-13.15

 

2

2

 

 

 

13.30-14.30(1п)

14.45-15.45(2п)

 

13.30-15.30

 

 

ЦКРДІ

 

10.00-12.00

14.00-16.00

 

 

10.00-12.00

14.00-16.00

 

 

 

ЦКРДІ

(інд)

 

 

14.00-16.00

 

 

 

 

    Копасова Вікторія Григорівна

Гурток Фітоживопис

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

14

31

1

1

 

13.00-15.00

 

 

13.00-15.00

 

 

 

    Штанько Наталія Михайлівна

Творча майстерняCrazi Jeans

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

     31

1

1

16.00-18.00

 

 

 

 

 

14.15-16.15

    Кожукало Ірина Сергіївна

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва Натхнення

каб.

Рік н.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

 

ЗЗСО

№13

 

12.30-14.30

 

12.30-14.30

 

 

 

Відділ художньо-естетичного         виховання

Вовк Світлана Іванівна

Студія естрадної пісні «Сузір’я»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

13

А-ль Промінець

 

10.00-12.00

15.00-17.00

 

 

 

11.30-13.30

 

13

Вітамінка

14.00-16.00

 

 

 

 

14.00-16.00

 

13

Солісти

16.00-18.00

9.00-10.00

12.00-13.00

17.00-18.00

 

 

9.30-10.30

14.00-17.00

9.30-10.30

 

Тищенко Валентина Леонідівна

Гурток народного танцю «Іскорка», бального танцю «Ритм»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22/25

1

9

16.00-18.00

 

17.00-19.00

 

 

 

16.00-18.00

 

2

5

 

 

 

 

9.00-11.00(1п)

15.30-17.30(2п)

 

14.00-15.00(1п)

15.00-16.00(2п)

3

4

 

 

9.00-11.00(1п)

15.30-17.30(2п)

 

 

 

10.00-11.00(1п)

11.00-12.00(2п)

1

2

 

 

13.30-15.30(1п)

 

13.30-15.30(2п)

 

12.00-13.00(1п)

13.00-14.00(2п)

                               Харченко Тетяна Володимирівна

Гурток хореографічного супроводу

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

13

Промінець

14.00-18.00

 

 

 

 

 

 

 

Віночок

 

 

 

 

 

10.00-13.00

 

 

Нью ідея

 

 

17.00-18.00

1200-13.00

 

 

 


                               
Петрик Сергій Володимирович

                                                            Студія гри на гітарі

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

5

Концертмейстер

9.00-13.00

 

9.00-13.00

9.00-13.00

 

 

 

5

Ударні. інструм.

 

 

14.00-18.00

 

15.00-17.00

 

 

5

вокал

 

 

 

 

9.00-13.00

 

 

 

гітара

14.00-18.00

 

 

15.00-18.00

 

 

 

Сікалова Юлія Олександрівна

Студія театрального мистецтва «Казкар»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

30

1

середні

 

15.00-17.00

15.00-17.30

 

15.00-17.30

9.00-12.00

 

 

2

старші

 

17.00-19.30

17.30-20.00

 

17.30-20.00

1200-14.30

 

           

                                            Корячко Лариса Василівна

Студія вокального мистецтва «Віночок»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

24

1

4

 

15.00-17.00

 

 

 

10.00-12.00

 

2

1

14.00-16.00

 

 

14.00-16.00

 

 

 

3

6

16.00-18.00

 

 

 

 

12.00-14.00

 

4

8

 

 

 

16.00-18.00

 

14.00-16.00

 

Малі форми

13.00-14.00

13.00-14.00

14.00-15.00

17.00-18.00

 

13.00-14.00

 

16.00-17.00

 

           

                         Самойленко Олександра Олександрівна

Ансамбль народного танцю «Пролісок»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22/25

1

2

14.00-16.00

13.30-15.30

 

 

13.00-15.00

 

 

2

5

 

15.30-17.30

 

 

15.00-17.00

 

10.00-14.00

3

6

17.00-19.00

 

 

 

10.00-12.00

 

14.00-16.00

4

10

 

17.30-19.30

 

 

17.00-19.00

 

12.00-14.00

                                      Линник Світлана Сергіївна

Вокальний проект «Нью Ідея»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

26

Акт.

Естрадні солісти

 

10.00-13.00

 

  15.00-18.00

10.00-13.00

 

 

 

 

Тищенко Валентина Леонідівна

Гурток народного танцю «Іскорка», бального танцю «Ритм»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22/25

1

9

16.00-18.00

 

17.00-19.00

 

 

 

16.00-18.00

 

2

5

 

 

 

 

9.00-11.00(1п)

15.30-17.30(2п)

 

14.00-15.00(1п)

15.00-16.00(2п)

3

4

 

 

9.00-11.00(1п)

15.30-17.30(2п)

 

 

 

10.00-11.00(1п)

11.00-12.00(2п)

1

2

 

 

13.30-15.30(1п)

 

13.30-15.30(2п)

 

12.00-13.00(1п)

13.00-14.00(2п)

 

Голуб Світлана Олександрівна

Студія естрадного танцю «Серпантин»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

25/27

1

3

14.00-16.00

 

 

14.00-16.00

 

 

 

2

4

 

 

 

16.00-18.00

 

10.00-12.00

 

3

5

 

 

15.00-17.00

 

 

12.00-14.00

 

4

6

16.00-18.00

 

 

 

 

16.00-18.00

 

 

5

9

 

 

 

 

 

 

 

Хор.супровід

 

18.00-20.00

 

17.00-19.00

 

 

14.00-16.00

 

 

Інформаційно – технічний напрямок

Савченко Максим Олексійович

Студія комп’ютерної графіки

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

31

1

1

 

16.00-18 00

 

16.00-18.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Народознавчий напрямок

Авдєйчік Ольга Іванівна

Гурток «Творці веселого настрою»

каб.

Гр.

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

26

22

Творці веселого настрою

 

12.50-13.20

13.30-14.00(інд)

 

12.50-13.20

13.30-14.00

 

 

 

«Джерело»

 

14.00-16.00

 

14.00-16.00

16.00-17.00(інд)

 

 

 

Спортивно-туристичний  напрямок

Островський Сергій Іванович

Шашковий клуб

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

ЗДО

№25

1

1

1

1

9.15-9.45

10.00-10.30

15.30-16.00

16.15-16.45

 

 

9.15-9.45

10.00-10.30

 

 

Федченко Юрій Віталійович

Пішохідний туризм

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22

1

2

15.30-18.30

15.30-18.30

 

15.30-18.30

 

8.45-11.45

12.00-15.00

15.15-18.15

 

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

 

1

1

 

 

 

 

 

 

 

                             Клементьєва Людмила Миколаївна

Гурток хореографічного супроводу циркової студії «Удай»

каб.

Гр.

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

25

1

1

 

 

 

 

19.00-21.00

 

 

                              

                              Клементьєв Анатолій Павлович

Циркова студія  «Удай»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22

1

1

 

 

17.00-21.00

 

 

 

 

 

2

2

 

 

 

 

17.00-21.00

 

 

 

3

3-4

 

 

 

 

 

14.00-20.00

 

 

4            5

 

 

 

 

 

 

12.30-20.30

Дяченко Світлана Сергіївна

Ай-кі-до

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22

1

1

 

14.00-16.00

 

14.00-16.00

 

 

 

2

4

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

 

 

3

5

 

18.00-21.00

 

18.00-21.00

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

8.30-10.30

10.30-12.30

Поддубна Тетяна Олександрівна

Фітнес для  дітей

каб

Гр

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

22

/25

 

 

 

13.00-15.00

15.00-17.00

 

 

9.00-11.00

11.00-13.00

 

 

 

Щербина Ольга Миколаївна

Фітнес Зумба

каб

Гр

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

 

1

1

 

 

 

16.00-18.00

 

17.00-19.00

 

           

Ребенок Артур Анатолійович

Гурток з настільного тенісу

каб

Гр

Рік

навч

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пятниця

Субота

Неділя

 

1

1

17.30-19.30

 

17.30-19.30