Результативність участі педагогів ЦТДЮ у конкурсах педагогічної майстерності:

2018-2019 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2018 р.):

  • Тищенко Н. В. – ІІІ місце у І (обласному) етапі;
  • Дорошенко С. М. – лауреат І (обласного) етапу.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2019» (художньо-естетичний напрям)  Сидоренко Л.Л. – І місце в ІІ (обласному) етапі, ІІІ місце на всеукраїнському рівні;

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (2019 р.) Борсяк Л.О. – переможець міського етапу в номінації «Корекційно-розвивальні програми».

2019-2020 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2019 р.) :

  • Сидоренко Л.Л., Мельниченко Н.М., Горбань О.В. – методичні рекомендації «Арт-майстерня народної іграшки» – ІІІ місце в І (обласному) етапі;
  • Авраменко Н.С. – навчальна програма «Оберіг» – ІІІ місце в І (обласному) етапі;
  • Гордієнко М.С. – навчальна програма «Креативне рукоділля» – ІІ місце в І (обласному) етапі.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2020» – Спиця Н.Г. – І місце в ІІ (обласному) етапі, ІІІ місце на всеукраїнському рівні.

2020-2021 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2020 р.):

  • П’ятигорець Н.М. – методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей дітей на заняттях театрального гуртка «Перші кроки на сцені» – І місце в І (обласному) етапі, переможець всеукраїнського рівня;
  • Циганко О.О. – методичні рекомендації щодо оптимізації вивчення англійської мови у гуртках першого року навчання «English For Smart» – ІІ місце в І (обласному) етапі;
  • Горбань О.В. – навчальна програма «Медійна дітвора» – І місце в І (обласному) етапі, лауреат всеукраїнського рівня.

ХV конкурс проєктів, адресований педагогічним працівників Чернігівщини від Фонду Президента Української Вільної Академії наук професора Ореста Цапа (Вінніпег, Канада):

  • Мельниченко Н.М., Горбань О.В. – в номінації «Проект з педагогічної майстерності, популяризації сучасних методик і технологій навчання та виховання молоді» – І місце;
  • Гордієнко М.Г. – в номінації «Розробка виховних та національно – патріотичних заходів» – учасник.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2021» (художньо-естетичний напрям) – Волик А.О. – І місце в ІІ (обласному) етапі.

ІХ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» (інститут обдарованої дитини НАПН України):

  • номінація «Науково-методичні розробки»: Тищенко Н.В. – Методичні рекомендації «Стежками Марії Монтессорі» – лауреат; Циганко О.О. – Методичні рекомендації щодо організації роботи з англійської мови з дітьми першого року навчання «English for Smart» – лауреат; Поддубна Т.О. – Методичні рекомендації щодо організації занять з дитячого фітнесу «Фітнес – розвиток через рух» – лауреат; Федченко Ю.В. – Методичні рекомендації щодо організації пішохідного туристсько-краєзнавчого маршруту по південній Чернігівщині «Стежками рідного краю» – лауреат;номінація «Освіта обдарованих»: Авдєйчік О.І. – Конспект заняття театрального гуртка «Творці веселого настрою» на тему: «Подорож до країни чітких звуків» – учасник; Кишиневська І.О. – Серія занять з образотворчого мистецтва з нетрадиційних технік – лауреат;
  • номінація «Матеріали роботи психологічної служби»: Борсяк Л.О. – Танцювально-експресивний тренінг для обдарованих дітей спільно з педагогами «ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ» (з використанням авторських вправ) – учасник; Супруненко О.О. – Методичні рекомендації щодо організації роботи з обдарованими  дітьми  «Психологічний супровід обдарованих дітей» – лауреат;
  • номінація «Освіта дошкільників»: Тищенко Н.В. – Розвивальні заняття за методикою Марії Монтессорі в групах раннього розвитку дитини – лауреат; Припутненко С.С. – Серія занять із впровадження пісочної терапії на заняттях гуртка раннього розвитку дитини «Академія дошкільних наук» – лауреат.

Обласний онлайн конкурс педагогічної майстерності серед педагогів закладів позашкільної освіти області «Позашкільник-новатор – 2021» – Ребенок А.А. з проектом «Школа сприяння здоров’ю» – ІІІ місце в номінації «Мій освітній проект».

 2021-2022 н.р.:

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2021″ (МОН України) – Сікалова Ю.О. – І місце в  ІІ (обласному) етапі конкурсу у номінації «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму (театральний профіль)».

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (МОН України): Федченко Ю.В. – методичні рекомендації щодо організації пішохідних туристичних, туристсько-краєзнавчих та спортивно-оздоровчих походів «Крок за кроком», номінація «Навчальна література з позашкільної освіти» (туристсько-краєзнавчий напрям позашкільної освіти (туристсько-спортивний профіль) –  ІІ місце в І (обласному) етапі конкурсу;

Х Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» (інститут обдарованої дитини НАПН України):

стали переможцями в номінації “Освіта дошкільників”:

ІІ місце – П’ятигорець Н.М. з матеріалами «Навчальна програмалогіко-математичних ігор «Розумні палички»;

ІІІ місце – Горбань О.В. з матеріалами «Навчальна програма з позашкільної освіти “Нашій малечі – про важливі речі”;

присвоєно звання лауреата конкурсу: Овод В.С. з матеріалами «Навчальна програма фізичного виховання «ГОДИНА ЗДОРОВ’Я»  та Спиця Н.Г. з матеріалами «Cерія занять із впровадження музично-дидактичних технологій на заняттях з музичного виховання в гуртку раннього розвитку дитини «Академія дошкільних наук»;

учасниками конкурсу стали:

  • в номінації «Освіта обдарованих»: Гордієнко М.Г. та Волик А.О. з матеріалами «Програма «Школа обдарована дитина»;
  • в номінації «Організація освітнього процесу»: Сидоренко Л.Л. з матеріалами «Екологічний проєкт «ЕКО-ФРЕНДЛІ – наш стиль життя».

Обласний конкурс молодих педагогів ” Кроки до вершини творчості” (Чернігівський обласний Палац дітей та юнацтва): Кожукало І.С. – пройшла до ІІ етапу конкурсу.

2022-2023 н.р.:

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» (МОН України): у номінації «Керівник гуртків художньо-естетичного напряму (театральний профіль)» – Сікалова Ю.О. – І місце в ІІ (обласному) етапі, ІІІ місце на всеукраїнському рівні;

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти 2023 р. (МОН України):

  • Сидоренко Л.Л. – Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Образотворче мистецтво», номінація «Навчальні програми з позашкільної освіти» (художньо-естетичний напрям (образотворчий профіль) –  І місце в І (обласному) етапі;
  • Волик А.О. – Навчальна програма з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму «Чудо-пензлик», номінація «Навчальні програми з позашкільної освіти» (художньо-естетичний напрям (образотворчий профіль) –  ІІ місце в І (обласному) етапі;

ХІ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень»   2023 р. (Інститут обдарованої дитини НАПН України): участь взяли 12 педагогів з результатами:

І місце – Борсяк Л.О. в номінації «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану» з матеріалами «МІНІПРОГРАМА «Психологічна підтримка здобувачів позашкільної освіти та їхніх родин в умовах воєнного стану»;

ІІІ місця – Філіпова Д.Д. в номінації «Інтегровані авторські навчальні програми спецкурсів, факультативів, гуртків» з матеріалами «Навчальна програма з позашкільної освіти гуманітарного напряму «Spannendes Deutsch» («Захоплююча німецька»)»;

Голуб С.О. та Мирвода В.В. в номінації «Освіта дошкільників» з матеріалами «Методичні рекомендації «Нетрадиційні заняття з хореографії як засіб розвитку первинних танцювальних навичок»;

присвоєно звання лауреатів конкурсу:

  • Щербін М.В. в номінації  «Методична розробка уроку» з матеріалами «Серія авторських конспектів занять гуртка «Англійська мова» з використанням методики Річарда Грехема «Genki English»;
  • Корячко Л.В. та Єршова К.О. в номінації «Науково-методичні розробки (авторські методичні посібники, підручники)» з матеріалами «Методичні рекомендації для керівників гуртків художньо-естетичного напряму «Система музичного виховання Золтана Кодая на заняттях Зразкового художнього колективу студії вокального мистецтва «Віночок»;
  • П’ятигорець Н.М. в номінації «Науково-методичні розробки (авторські методичні посібники, підручники)» з матеріалами «Методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей дітей на заняттях театрального гуртка «Перші кроки на сцені»;
  • Горбань О.В. в номінації «Освіта обдарованих» з матеріалами «Навчальна програма з позашкільної освіти гуманітарного напряму «Медійна дітвора»;
  • Супруненко О.О. в номінації «Матеріали роботи психологічної служби» з матеріалами «Методичні рекомендації «Психолого – педагогічний  супровід  дітей раннього дошкільного віку в рамках проєкту «Навчаємось разом з батьками»;
  • Сидоренко Л.Л. в номінації «Методична розробка уроку» з матеріалами «Екологічний проєкт «ЕКО-френдлі – наш стиль життя»;
  • Бойко Ю.Ю. в номінації «Освіта дошкільників» з матеріалами «Навчальна програма розвитку мовлення з навичками читання та підготовки руки до письма «Грамотійко».

Обласний конкурс відео-проєктів «Культурний хаб» 2023 р. (Чернігівський обласний  Палац дітей та юнацтва) – Кожукало І.С. – номінація «Нетрадиційні свята» – розважальна програма «Піжамна вечірка» – ІІ місце;

Обласний конкурс молодих педагогів «Кроки до вершини творчості» 2023 р. (Чернігівський обласний  Палац дітей та юнацтва) – Кожукало І.С. – І місце.