Результативність участі педагогів ЦТДЮ у конкурсах педагогічної майстерності:

2018-2019 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2018 р.):

  • Тищенко Н.В.– ІІІ місце в І (обласному) етапі;

  • Дорошенко С.М. – лауреат І (обласного) етапу.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2019» (художньо-естетичний напрям)  Сидоренко Л.Л. – І місце в ІІ (обласному) етапі, ІІІ місце на всеукраїнському рівні;

Всеукраїнський конкурс авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» (2019 р.) Борсяк Л.О. – переможець міського етапу в номінації «Корекційно-розвивальні програми».

2019-2020 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2019 р.) :

  • Сидоренко Л.Л., Мельниченко Н.М., Горбань О.В. – методичні рекомендації «Арт-майстерня народної іграшки» – ІІІ місце в І (обласному) етапі;

  • Авраменко Н.С. – навчальна програма «Оберіг» – ІІІ місце в І (обласному) етапі;

  • Гордієнко М.С. – навчальна програма «Креативне рукоділля» – ІІ місце в І (обласному) етапі.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2020» – Спиця Н.Г. – І місце в ІІ (обласному) етапі, ІІІ місце на всеукраїнському рівні.

2020-2021 н.р.:

Всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (2020 р.):

  • П’ятигорець Н.М. – методичні рекомендації щодо розвитку творчих здібностей дітей на заняттях театрального гуртка «Перші кроки на сцені» – І місце в І (обласному) етапі, переможець всеукраїнського рівня;

  • Циганко О.О. – методичні рекомендації щодо оптимізації вивчення англійської мови у гуртках першого року навчання «English For Smart» – ІІ місце в І (обласному) етапі;

  • Горбань О.В. – навчальна програма «Медійна дітвора» – І місце в І (обласному) етапі, лауреат всеукраїнського рівня.

ХV конкурс проєктів, адресований педагогічним працівників Чернігівщини від Фонду Президента Української Вільної Академії наук професора Ореста Цапа (Вінніпег, Канада):

  • Мельниченко Н.М., Горбань О.В. – в номінації «Проект з педагогічної майстерності, популяризації сучасних методик і технологій навчання та виховання молоді» – І місце;

  • Гордієнко М.Г. – в номінації «Розробка виховних та національно – патріотичних заходів» – учасник.

Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості» в номінації «Керівник гуртка – 2021» (художньо-естетичний напрям) – Волик А.О. – І місце в ІІ (обласному) етапі.

ІХ Всеукраїнський конкурс «Творчий вчитель – обдарований учень» (інститут обдарованої дитини НАПН України):

  • номінація «Науково-методичні розробки»: Тищенко Н.В. – Методичні рекомендації «Стежками Марії Монтессорі» – лауреат; Циганко О.О. – Методичні рекомендації щодо організації роботи з англійської мови з дітьми першого року навчання «English for Smart» – лауреат; Поддубна Т.О. – Методичні рекомендації щодо організації занять з дитячого фітнесу «Фітнес – розвиток через рух» – лауреат; Федченко Ю.В. – Методичні рекомендації щодо організації пішохідного туристсько-краєзнавчого маршруту по південній Чернігівщині «Стежками рідного краю» – лауреат;

  • номінація «Освіта обдарованих»: Авдєйчік О.І. – Конспект заняття театрального гуртка «Творці веселого настрою» на тему: «Подорож до країни чітких звуків» – учасник; Кишиневська І.О. – Серія занять з образотворчого мистецтва з нетрадиційних технік – лауреат;

  • номінація «Матеріали роботи психологічної служби»: Борсяк Л.О. – Танцювально-експресивний тренінг для обдарованих дітей спільно з педагогами «ТАНЕЦЬ ЖИТТЯ» (з використанням авторських вправ) – учасник; Супруненко О.О. – Методичні рекомендації щодо організації роботи з обдарованими  дітьми  «Психологічний супровід обдарованих дітей» – лауреат;

  • номінація «Освіта дошкільників»: Тищенко Н.В. – Розвивальні заняття за методикою Марії Монтессорі в групах раннього розвитку дитини – лауреат; Припутненко С.С. – Серія занять із впровадження пісочної терапії на заняттях гуртка раннього розвитку дитини «Академія дошкільних наук» – лауреат.

Обласний онлайн конкурс педагогічної майстерності серед педагогів закладів позашкільної освіти області «Позашкільник-новатор – 2021» – Ребенок А.А. з проектом «Школа сприяння здоров’ю» – ІІІ місце в номінації «Мій освітній проект».