Досягнення обдарованих вихованців

 відділу художньо – творчої діяльності

за  2019 – 2020 н.р.

п/п

Місце та дата проведення фестивалю

Прізвище , ім’я гуртківця.

Назва гуртка

Досягнення (призове місце)

ПІП керівника гуртка

1.    Всеукраїнська виставка – конкурс декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

1

м. Київ,

червень 2019 р.

Назаренко Дмитро

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

Харченко Оля

1 місце

3

Коваленко Злата

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

4

Анікіна Марія

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

3 місце

Сидоренко Л. Л.

2. Фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Прилуки Fest»

1

м. Прилуки, вересень 2019 р.

Силенок Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

2 місце

Дорошенко С. М.

3. Міжнародний конкурс – фестиваль «PROFEST»

1

м. Київ, жовтень 2019 р.

 

Назаренко Дмитро

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

Харченко Оля

1 місце

3

Сєров Максим

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія»

1 місце

Волик А. О.

4

Миколаєнко Дарина

2 місце

5

Бабарика Ангеліна

2 місце

6

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

7

Силенок Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

8

Харченко Анастасія

1 місце

9

Лучка Катерина

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

10

Кириченко Ярослава

1 місце

11

Коваленко Злата

1 місце

12

Ропчан Ліза

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л. Л.

13

Д’яченко Діана

1 місце

14

Анікіна Марія

1 місце

15

Заболотна Лілія

1 місце

16

Зозуля Ірина

2 місце

17

Дяченко Сніжана

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

18

Миколаєнко Дарина

1 місце

19

Коваленко Анастасія

1 місце

20

Ломако Дарина

2 місце

21

Савченко Інна

2 місце

22

Антипенко Ірина

1 місце

23

Пальоха Поліна

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

24

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

25

Новак Анастасія

2 місце

26

Хаммад Даад

1 місце

27

Яременко Тетяна

1 місце

28

Луценко Анна

1 місце

29

Ярмак Марія

Гурток «Чарівна намистинка»

1 місце

Колеснікова О. В.

30

Оверченко Дарина

2 місце

31

Олійник Вікторія

2 місце

32

Кальченко Юлія

2 місце

33

Скиба Дарина

1 місце

34

Вихор Іван

2 місце

4. Міжнародний дитячий фестиваль –конкурс мистецтв «Соняшник»

1

м. Київ,

листопад 2019 р.

Бабарика Ангеліна

Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри»

2 місце

Волик А. О.

2

Козаченко Тетяна

2 місце

3

Мамай Карина

2 місце

4

Миколаєнко Дарина

1 місце

5

Сєрова Дарина

1 місце

6

Сєров Максим

1 місце

7

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Ассоль»

1  місце

Яременко І. В.

8

Хаммад Даад

1 місце

9

Яременко Тетяна

1 місце

10

Миколаєнко Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

11

Коваленко Злата

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

12

Лінько Олександр

1 місце

13

Пєша Вероніка

2 місце

14

Ромашко Анастасія

2 місце

15

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

5. ХХІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс «Зимова фантазія. Феєрверк талантів»

1

м. Київ,

грудень 2019 р.

Бочко Максим

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

2

Кириченко Ярослава

1 місце

3

Малякіна Вікторія

2 місце

4

Лінько Олександр

2 місце

5

Рибалка Ілля

2 місце

6

Коваленко Злата

1 місце

7

Харченко Оля

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

8

Ровна Валерія

1 місце

9

Мирвода Дарина

1 місце

10

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

11

Бідах Анастасія

1 місце

12

Ломако Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

13

Миколаєнко Дарина

1 місце

14

Дяченко Сніжана

1 місце

15

Похиленко Анастасія

1 місце

16

Д’яченко Діанна

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л. Л.

17

Тимошенко Андрій

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

18

Калугіна Софія

3 місце

19

Миколаєнко Дарина

Гурток «Сувеніри»

1 місце

Волик А. О.

20

Самофалова Злата

3 місце

21

Сєрова Дарина

Гурток «Чарівна намистинка»

1 місце

Колеснікова О. В.

22

Балабай Андрій

1 місце

23

Лейчук Юлія

1 місце

24

Новак Анастасія

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

25

Сєрова  Дарина

1 місце

26

Фрішко Марина

1 місце

27

Яременко Тетяна

1 місце

6. Всеукраїнська виставка – конкурс «Українська традиційна народна іграшка руками дитини»

1

 

м.Тернопіль, грудень 2019 р.

Мамай Каріна

Гурток «Сувеніри»

1 місце

Волик А. О.

7. Конкурс дитячого малюнка «Намалюй різдвяну мрію»

1

м. Прилуки,

грудень 2019 р.

Ященко Анна

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія»

2 місце

Волик А. О.

2

Криворучко Яна

2 місце

3

Волик Дмитро

1 місце

4

Шепель Дарина

1 місце

5

Горлова Вероніка

2 місце

8. Міжнародний інтернет – конкурс малюнка «Марка дружби»

 1

http://konkurs-marka.ks.ua/

Бабарика Ангеліна

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія»

Лауреат

Волик А. О.

2

Мамай Каріна

Лауреат

 

3

Козаченко Тетяна

Лауреат

 

4

Волик Дмитро

Лауреат

 

5

Хлібенко Софія

Лауреат

 

9. Міжнародний Молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

1

м. Прилуки,

лютий 2020 р.

Чала Олександра

Гурток «Чарівна намистинка»

1 місце

Колеснікова О. В.

2

Кальченко Юлія

1 місце

3

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

4

Самойленко Оксана

Гурток «Фітоживопис»

2 місце

Копасова В. Г.

5

Ровна Валерія

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

2 місце

Гордієнко М. Г.

6

Бабарика Ангеліна

Гурток «Фантазія»

3 місце

Волик А. О.

7

Рибалка Ілля

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

2 місце

Шигань Н. Д.

10. Всеукраїнський конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт

учнів-членів МАН (І етап)

1

м. Прилуки,

лютий 2020 р.

Карпенко Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

2

Яременко Тетяна

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

11. Міська літературно – мистецька премія ім. Л. Забашти «Квіт папороті»

1

м. Прилуки,

лютий 2020 р.

Нестеренко Катерина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

3 місце

Сидоренко Л. Л.

2

Сер. група

Творча майстерня «Чарівниця»

2 місце

Тимченко І. В.

12. Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Квітуча Україна. Весняна симфонія”

1

м. Київ,

березень 2020 р.

Вихор Іван

Гурток «Чарівна намистинка»

3 місце

Колеснікова О. В.

2

 

Оверченко Дарина

2 місце

3

 

Скиба Дарина

1 місце

4

 

Бабарика Ангеліна

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія», гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри»

2 місце

Волик А. О.

5

 

Мамай Карина

1 місце

6

 

Рябова Катерина

2 місце

7

 

Миколаєнко Дарина

1 місце

8

 

Сєрова Дарина

1 місце

9

 

Сєров Максим

1 місце

10

 

Тисленко Вероніка

Гурток образотворчого мистецтва «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

11

 

Пальоха Поліна

2 місце

12

 

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

13

 

Бідах Анастасія

2 місце

14

 

Умен Дарина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

15

 

Варнавська Софія

1 місце

16

 

Гомолко Марія

1 місце

17

 

Мирвода Дарина

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

18

 

Біла Поліна

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

19

 

Оніщенко Богдан

1 місце

20

 

Силенок Валерія

2 місце

21

 

Правдивець Валерія

2 місце

22

 

Харченко Анастасія

2 місце

23

 

Анікіна Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л. Л.

24

 

Скрипник Лада

1 місце

25

 

Заболотна Лілія

1 місце

26

 

Похиленко Анастасія

Творча майстерня «Чарівниця»

 

1 місце

Тимченко І. В.

27

 

Ломако Дарина

1 місце

27

 

Миколаєнко Дарина

1 місце

29

 

Самойленко Оксана

Гурток «Фітоживопис»

2 місце

Копасова В. Г.

30

 

Хаммад Даад

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

31

 

Яременко Тетяна

1 місце

32

 

Луценко Анна

1 місце

33

 

Сєрова Дарина

1 місце

34

 

Новак Анастасія

2 місце

13. Всеукраїнський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Великоднє сяйво»

1

с.Манжосівка, Прилуцький р – н, квітень 2020 р.

Ломако Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

 

3 місце

Тимченко І. В.

2

 

Миколаєнко Дарина

3 місце

3

 

Дяченко Сніжана

2 місце

4

 

Ровна Валерія

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

дипломант

Гордієнко М. Г.

5

 

Мирвода Дарина

1 місце

6

 

Харченко Ольга

3 місце

7

 

Гонтарь Денис

1 місце

8

 

Марйоха Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

2 місце

Дорошенко С. М.

9

 

Бабарика Ангеліна

Гурток «Сувеніри»

2 місце

Волик А. О.

10

 

Волошина Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

 

3 місце

Сидоренко Л. Л.

11

 

Волошин Максим

3 місце

12

 

Анікіна Марія

2 місце

14. Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Квітуча Україна”

1

м. Київ,

квітень 2020 р.

Карпенко Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

 

1 місце

Тимченко І. В.

2

 

Миколаєнко Дарина

1 місце

3

 

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

4

 

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

5

 

Волошина Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

 

1 місце

Сидоренко Л. Л.

6

 

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

7

 

Новак Анастасія

1 місце

8

 

Кумейко Анастастасія

Гурток «Чарівна намистинка»

дипломант

Колеснікова О. В.

9

 

Лейчук Юлія

дипломант

15. Обласна виставка – конкурс дитячої та юнацької творчості «»Зоряні шляхи Чернігівщини»

1

м. Чернігів,

квітень 2020 р.

Анікіна Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

 

3 місце

Сидоренко Л. Л.

2

 

Носенко Ольга

дипломант

3

 

Д’яченко Діана

дипломант

4

 

Бочко Максим

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

 

2 місце

Шигань Н. Д.

5

 

Москаленко Марія

1 місце

6

 

Антипенко Ірина

2 місце

7

 

Тисленко Вероніка

Гурток «Чарівні пензлики»

дипломант

Пасічник О. А.

8

 

Пальоха Поліна

дипломант

9

 

Рябова Катерина

Гурток «Фантазія»

дипломант

Волик А. О.

10

 

Криворучко Максим

дипломант

11

 

Скорик Катерина

дипломант

12

 

Євтушенко Віталій

дипломант

16. Всеукраїнський конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Сонячний Великдень»

1

м. Ізмаїл, Одеська обл.,

квітень 2020 р.

Ємець Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

2

 

Вовк Анастасія

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

3

 

Оніщенко Богдан

Гурток «Бісерне сяйво»

2 місце

Дорошенко С. М.

4

 

Кузнецова Анна

2 місце

5

 

Марйоха Валерія

1 місце

17. Обласний конкурс дитячих малюнків «Вода та зміни клімату»

1

м. Чернігів,

квітень 2020 р.

Бабарика Ангеліна

Гурток «Фантазія»

2 місце

Волик А. О.

18. Обласна тематична онлайн виставка «Великодні мотиви»

1

м. Чернігів,

квітень 2020 р.

Ломако Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

2 місце

Тимченко І. В.

2

 

Карпенко Яна

1 місце

3

 

Мазай Валерія

2 місце

4

 

Савченко Інна

1 місце

5

 

Богдан Валерія

2 місце

6

 

Миколаєнко Дарина

1 місце

7

 

Дяченко Сніжана

2 місце

8

 

Ємець Яна

1 місце

9

 

Антипенко Ірина

1 місце

10

 

Маснуха Катерина

Дівоча школа «Ассоль»

2 місце

Яременко І. В.

11

 

Сєрова Дарина

3 місце

12

 

Міщенко Анна

3 місце

13

 

Яременко Тетяна

2 місце

14

 

Луценко Анна

2 місце

15

 

Лозицька Софія

3 місце

16

 

Хаммад Даад

2 місце

17

 

Новак Анастасія

1 місце

18

 

Базура Олена

1 місце

19

 

Антипенко Ірина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

 

2 місце

Шигань Н. Д.

20

 

Ромашко Анастасія

2 місце

21

 

Варнавська Софія

1 місце

22

 

Дерев’янко Віталія

1 місце

23

 

Гомолко Марія

2 місце

24

 

Стеценко Уляна

1 місце

25

 

Бабарика Ангеліна

Гурток «Фантазія»

2 місце

Волик А. О.

26

 

Волик Дмитро

1 місце

27

 

Козаченко Тетяна

3 місце

28

 

Мамай Карина

2 місце

29

 

Мірошниченко Вероніка

3 місце

30

 

Харченко Ольга

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

1 місце

Гордієнко М. Г.

31

 

Назаренко Дмитро

2 місце

32

 

Мирвода Дарина

1 місце

33

 

Ровна Валерія

1 місце

34

 

Глуховцова Діана

2 місце

35

 

Волошина Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

 

1 місце

Сидоренко Л. Л.

36

 

Волошин Максим

2 місце

37

 

Анікіна Марія

3 місце

38

 

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

2 місце

Пасічник О. А.

39

 

Тисленко Вероніка

2 місце

19. Міжнародний дистанційний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Балтійський бриз»

1

м. Київ,

травень 2020 р.

Антипенко Ірина

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

 

1 місце

Шигань Н. Д.

2

 

Селютіна Яна

1 місце

3

 

Бочко Максим

1 місце

4

 

Анікіна Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л.Л.

5

 

Гуменна Катерина

1 місце

6

 

Д’яченко Діана

1 місце

7

 

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

2 місце

Пасічник О. А.

8

 

Марйоха Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

9

 

Дорошенко Катерина

1 місце

10

 

Семенок Юрій

1 місце

11

 

Харченко Ольга

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

12

 

Ровна Валерія

1 місце

13

 

Назаренко Дмитро

1 місце

14

 

Новак Анастасія

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

15

 

Сєрова Дарина

2 місце

16

 

Оверченко Дарина

Гурток «Чарівна намистинка»

2 місце

Колеснікова О. В.

17

 

Ємець Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

20. Дистанційний Міжнародний онлайн – конкурс образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – Самоцвіти»

1

м. Львів,

травень 2020 р.

Гомолко Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

 

4 місце

Шигань Н. Д.

2

 

Ломако Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

3

 

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Ассоль»

2 місце

Яременко І. В.

4

 

Новак Анастасія

2 місце

5

 

Яременко Тетяна

2 місце

6

 

Анікіна Марія

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

2 місце

Сидоренко Л.Л.

7

 

Гуменна Катерина

3 місце

8

 

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

9

 

Марйоха Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

10

 

Силенок Валерія

2 місце

11

 

Глуховцова Діана

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

12

 

Малишева Аріна

1 місце

21. Акція від Всеосвіти «Геть поліетилен. Дайош еко сумку»

1

м. Київ,

травень 2020 р.

Вороніна Єва

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

дипломант

Сидоренко Л.Л.

2

 

Джанджулія Агія

дипломант

3

 

Дяченко Діана

дипломант

4

 

Анікіна Марія

дипломант

22. Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді

 «Мій рідний край» (конкурс дослідницьких робіт)

1

м. Львів,

травень 2020 р.

Ровна Валерія

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

 

Гордієнко М. Г.

2

 

Карпенко Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

 

 

Тимченко І. В.

3

 

Яременко Тетяна

Дівоча школа «Ассоль»

 

Яременко І. В.

4

 

Мірошниченко Вероніка

Гурток «Сувеніри»

 

Волик А. О.

23. Обласна краєзнавчо – патріотична акція учнівської молоді «Від роду і до роду збережемо традиції народу»

1

м. Чернігів,

травень 2020

Харченко Ольга

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

 

Карпенко Яна

Творча майстерня «Чарівниця»

 

1 місце

Тимченко І. В.

 3

 

Яременко Тетяна

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

4

 

Мірошниченко Вероніка

Гурток «Сувеніри»

1 місце

Волик А . О.

24. Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу декоративно – ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

1

м. Чернігів,

травень 2020 р.

Ровна Валерія

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

 

Мирвода Дарина

1 місце

3

 

Мисник Поліна

1 місце

4

 

Богдан Валерія

Творча майстерня «Чарівниця»

3 місце

Тимченко І. В.

5

 

Ємець Яна

1 місце

6

 

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

7

 

Дорошенко Катерина

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

25. Всеукраїнський дистанційний фестиваль мистецтв

«Творча весна»

1

м. Київ.

травень 2020 р.

Харченко Ольга

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

 

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

Майоха Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.