20 лютого відбулося ІІ засідання Методичного Об’єднання керівників гуртків відділу художньо-творчої діяльності. «Традиції родинно-побутової культури, духовна єдність поколінь»
Під час зустрічі педагоги ознайомилися з традиціями родинно-побутової культури українського народу, поділились досвідом організації роботи з батьками вихованців у своїх гуртках.
Зустріч продовжила психолог Олена Супруненко тренінгом по темі, мета якого була збагатити знання педагогів щодо різноманітних методів і прийомів діагностики, які допомагають удосконалювати роботу з батьками.
З метою самопізнання педагогів провела діагностику оцінки рівня комунікабельності педагога з батьками (на основі методики оцінки рівня товариськості педагога, по В.Ф. Ряховському). Психолог доповіла про необхідність вивчення відносин в сім’ях гуртківців і запропонувала напрямки роботи з батьками.
Керівник гуртка Волик Анастасія провела майстер-клас з Самчиківського розпису. Учасники заходу дізнались, що Самчиківський розпис – переважно сюжетний, виконується великим зубчастим малюнком, схожим на гобеленовий. Що саме у південно-східній Волині, на межі з Поділлям, здавна хати були розмальовані рослинними візерунками, які вважались оберегами. Особливо славились своїми розписами хати в селі Самчики Старокостянтинівського району Хмельницької області, де це диво можна було побачити на власні очі ще у п’ятдесятих роках минулого століття. Тут в давні часи з’явився, з часом зник і нещодавно знов відродився і поширився Україною та світом мальовничий розпис, створений на основі традиційного народного декоративно-прикладного мистецтва.
Засідання пройшло в дружній, робочій обстановці. Завдяки різним видам роботи час сплив непомітно. І, хоча члени МО досвідчені педагоги, кожен з них дізнався щось нове, поповнив свої знання.
Шановні колеги! Бажаю Вам миру і добра!