Кожен з дітлахів, мабуть, мріє побувати справжнім піратом, відчути настрій піратської «банди», дух авантюризму та захват пригод. Адже вони підкорювачі океанських просторів, непереможні корсари, найвідважніші, найжорстокіші та найзапекліші. Відчути себе розбійниками змогли вихованці лінгвістичного клубу ЦТДЮ 12 січня під час святкування Дня гуманітарного відділу. Отримати гарний настрій, повеселитися, а також відправитися на пошуки скарбів міг кожен з вихованців побувавши на піратському паті. Кожна команда мала цікаву назву, це і «Невловимі», «Моргани», «Бешкетники», «Банда», «Пірати Карибського моря» та свій девіз, який представили на початку вечірки.
Дітлахів чекали 5 безлюдних островів, це: острів Веселого Роджера, Морського Володаря, Печера капітана Флінта, острів Робінзона та Мерця.
На кожному з них дітей чекали цікаві завдання та конкурси, такі як: «Піратський сленг», «Піратський прапор», «Скриня піратів», «Розшифруй», «Назбирай бананів для Робінзона» та «Опусти якорі». І, звичайно ж, не обійшлося без музичних номерів, які підготували Ліна Овчаренко, Кіра Дудкіна та Юлія Жирнова (керівник С. Вовк), танцювальний колектив «Іскорка» (керівник В.Тищенко), ансамбль «Промінець» (керівник С.Вовк), ансамбль «Перлина» (керівник Л.Корячко) та танцювальний колектив «Пролісок» (керівник О. Самойленко).
В кінці запеклої вечірки команди приєдналися до флешмобу. Неможливо передати той настрій, який панував в цей час: дружня атмосфера, нові враження – все це залишиться у пам’яті дітей надовго. А той, хто у майбутньому дійсно захоче випробувати удачу та відправиться на пошуки справжніх піратських скарбів, хай йому пощастить.


