Передвиборча програма
кандидата в президенти
Дитячо – Юнацької Адміністрації
Центру творчості дітей та юнацтва
Вікторія Нікітіна
Привіт усім! Моє ім’я Вікторія Нікітіна! Мені 13 років.
Я, народилась в прекрасному місті Прилуки. Навчаюсь в 7-а класі гімназії № 1 . Я – переможець програми «Лідер – 2016».
Активна в житті центру творчості дітей та юнацтва . Беру участь в різних розважальних та виховних заходах Центру творчості дітей та юнацтва , розвагах, конкурсах. Відвідую гурток Лінгвістичного клубу «Друга мова», гурток народознавства «Джерело»,не перший рік являюсь активним учасником Дитячого Парламенту ЦТДЮ.
Моїм головним захопленням є гра у волейбол та сучасні танці. Також, вже другий рік поспіль я є активним волонтером та учасником проекту «Ми будемо з тобою поруч».
Неодноразово нагороджена грамотами та подяками Центру творчості дітей та юнацтва за активну участь в громадському житті ЦТДЮ та участь у виховних та розважальних заходах .
Коли я стану президентом – планую зробити життя вихованців веселіше та різноманітніше.
Голосуйте за мене!
Вікторія Нікітіна – №4 у виборчому списку!