Мілова Олександра – 6 років, вихованка “Академії дошкільних наук”. Відвідує гурток образотворчого мистецтва “Кольорові долоньки” (керівник: Інна  Кишиневська). Дівчинка має добре розвинені естетичні та художні здібності, прекрасно малює та володіє технікою ліплення.

Рисунок1Рисунок4

Рисунок3

Шаляпін Андрій – 6 років, вихованець “АКАДЕМІЇ ДОШКІЛЬНИХ НАУК”. З великим задоволенням  відвідує гурток образотворчого мистецтва “Кольорові долоньки” (керівник: Інна Кишиневська). Андрій дуже полюбляє ліпити, а  ліпить він виключно динозаврів. І не даремно, бо коли виросте, мріє стати палеонтологом. Постійно бере учась у виставках, конкурсах. А ще, незважаючи на свій вік,  презентував свою першу персональну виставку.

IMG_8209

IMG_8652

 

 

 

 

 

 

 


савченко

Олег Савченка – вихованець “Академії дошкільних наук”, відвідує гурток художнього читання “Грайлик”, що діє на базі АДН (керівник Ірина Угліна).

Його талантом захоплюються не тільки велика родина ЦТДЮ, а й поціновувачі гуморестичного жанру всього міста.

Ви скажете: так, напевно, у нього талант. Так, талант, але доволі незвичний, бо Олегу Савченку лише… три з половиною роки. Він іще не вміє ні читати, ні писати, але вже виступає з художнім читанням гуморесок Павла Глазового та віршів Тараса Шевченка.

Вже з трьох років Олег Савченко став улюбленим артистом на всіх сімейних святах. Гуморески Павла Глазового у його виконанні смішні до сліз. За словами тата, на жаль, зараз гумористичний жанр став не модним, його витіснили різноманітні шоу на кшталт КВК. Та глядач Олежку сприймає з непідробним інтересом не лише через його вік та мову: йому не бракує художньої виразності! Він передає інтонацію та почуття свого батька один в один. Іноді навіть здається,  що він входить у кураж, робить паузи, «заводить» публіку, і це йому самому до вподоби.

Чи вибирає він сам собі вірші для читання? Ні, він довіряє смаку тата, який з ним розмовляє дуже серйозно, як із дорослою людиною. Чи відчуває він себе дитиною? Так. Він, як і всі діти, полюбляє іграшки та ігри з однолітками. Дуже любить коней, уже рік їздить із татом на конях. Ходить рибалити з сім’єю, хвалиться спійманими судачками. А вечорами в родинному колі співає пісні під музику з YouTube – і українських авторів, і народні. Навіть «Реве та стогне Дніпр широкий» знає!

В лютому на щорічному міському фестивалі «Сузір’я дошкільнят» Олег став дипломантом. А вже в березні у міському Будинку культури він відкривав вечір, присвячений ювілею Т.Г. Шевченка, уривком із поеми «Кавказ», у квітні юний артист виступав на міському Святі писанки, у травні відкривав Миколин ярмарок у місті гуморесками Павла Глазового, у червні – міський фотоконкурс у бібліотеці імені Любові Забашти і, до речі, був у складі журі. Як справжній професіонал узяв участь у відкритті Всеукраїнського кінофестивалю «Відкрита ніч», який одночасно проходив у 23 містах України.

Усюди його кличуть, і всюди він приходить виступати з бажанням та незмінною посмішкою на обличчі. Коли він говорить на сцені: «Добрий день! Сьогодні я розкажу вам…», уся публіка вже починає вірити цьому маленькому гарному, привітному хлопчику у вишиванці. Як же йому не вірити? У його очах – щирість, доброта, гарний настрій і тільки позитив.

Успіхів тобі, Олеже!Чабей даша

 

Чабей Даша – маленька зірочка гуртка естрадного співу “Вітамінка”, що діє на базі “Академії дошкільних наук” (керівник Світлана Вовк).

В свої 5 років Даша вміло тримається на сцені, є постійним учасником концертів в ЦТДЮ. Її чарівний голосок проникає в душу та веде за собою у світ музики.

Ця чемна донечка та відповідальна вихованка є справжнім талантом як для люблячих батьків, так і для всії її прихильників.

 

 

 

 


даниленко

 

 

Рожанська Валерія – уже третій рік радує слух всіх поціновувачів гри на музичних інструментах.

Валерія веде партію на металофоні в гуртку гри на дитячих музичних інструментах “Домісолька”, що діє на базі “Академії дошкільних наук” (керівник Ольга Даниленко). Свій талант демонструє на всіх концертах ЦТДЮ.

Активна, чемна. Дуже полюбляє співати.

 

 

 


 

 Гордість лінгвістичного клубу “Друга мова”

Череда Іван

IMG_6702

вихованець гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможець міської олімпіади з англійської мови (І місце); олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 6 року навчання) (І місце)

Дроздов Юрій

IMG_6718

вихованець гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможець олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 4 року навчання) (І місце)

Солдатов Кирило

IMG_6700

вихованець гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможець олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 7 року навчання) (І місце)

Шамро Марія

IMG_6708

вихованка гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможниця олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 5 року навчання) (І місце)

Мазуренко Анна

IMG_6710

вихованка гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможниця олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 5 року навчання) (І місце)

Власенко Вероніка

Власенко вероніка

вихованка гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможниця міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови «Грінвіч» (ІІ місце); олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 5 року навчання) (ІІ місце)

Литвиненко Вікторія

IMG_6705

вихованка гуртка «Англійська мова» (керівник Микитченко Н.В.)

Переможниця міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови «Грінвіч» (І місце); олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 6 року навчання) (І місце)

Крутиголова Володимир

IMG_6679

вихованець гуртка «Англійська мова» (керівник Циганко О.О.)

Переможець міського етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови «Грінвіч» (ІІ місце); олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 3 року навчання) (І місце); конкурсу презентаційних робіт серед обдарованих вихованців лінгвістичного клубу «Друга мова» ЦТДЮ (І місце)

Яценко Єлизавета

IMG_6723

вихованка гуртка «Англійська мова» (керівник Циганко О.О.)

Переможниця олімпіади з англійської мови серед вихованців ЦТДЮ (серед груп 2 року навчання) (І місце)

Залишити відповідь