ПЛАН РОБОТИ

ШКОЛИ «ОБДАРОВАНА  ДИТИНА»

          на 2019 – 2020 н. р.

 

І. Підвищення рівня інформаційного та науково-методичного забезпечення роботи з обдарованими дітьми

п/пп

Назва заходуДата проведенняВідповідальні
1.Консультації для керівників гуртків «Обдарованість в умовах позашкілля»Жовтень 2019 р.Психолог

Борсяк Л. 0.

2.Підготовка до друку матеріалів із досвіду роботи, рекомендацій педагогів, які працюють з обдарованими дітьми.Протягом рокуЗавідуючі відділами Керівники гуртків
3.Моніторинг участі обдарованих дітей в конкурсах та фестивалях за І семестрСічень 2020 р.Завідуючі відділами

 

4.Моніторинг участі обдарованих дітей в конкурсах та фестивалях за II семестрЧервень 2020 р.Завідуючі відділами

 

5.Видання каталогу творчих робіт обдарованих вихованців «Моє кольорове дитинство»Травень 2020 р.Гордієнко М.Г.

Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності

ІІ.Виявлення обдарованих дітей і створення умов для їх розвитку

п/п

Назва заходуДата проведенняВідповідальні
1.Укомплектування банку даних обдарованих дітей:

–                     інтелектуально – обдарованих;

–                     творчо – обдарованих;

–                     спортивно – обдарованих;

Вересень 2019 р.Гордієнко М.Г.
2.Діагностика спрямованості особистості обдарованих дітейЖовтень 2019 р.Психолог

Борсяк Л.О.

3.Тренінгові заняття серед здібних та обдарованих дітей « Шлях до мети»

 

Листопад 2019 р.Психолог

Борсяк Л. О.

4.Тренінгове заняття серед обдарованих дітей «Чарівна пісочниця»Січень 2020 р.Психолог

Борсяк Л.О.

5.Тренінг  здібних та обдарованих дітей спільно з педагогами «Гармонізація психічного здоровя шляхом арттерапії»

 

Березень 2020 р.Психолог

Борсяк Л.О.

 

6.Підсумкове опитування «Я до і я після»Квітень  2020 р.Психолог

Борсяк Л.О.

 

ІІІ.Організація навчально-виховного процесу у роботі з обдарованими дітьми

 

п/п

Назва заходуДата

проведення

Відповідальні
1.Участь у конкурсах, фестивалях різних рівнів.Протягом рокуЗавідуючі відділами

Керівники гуртків

2.«Творчий експрес куточками мистецтв» (відвідування музеїв, виставок, концертів)Протягом рокуЗавідуючі відділами

Керівники гуртків

3.Виставка творчих робіт обдарованих вихованців «Мій край на ім’я Україна»

 

Вересень 2019 р.Гордієнко М.Г.
4.Участь в Міжнародному фестивалі «Тереторія талантів» м. УманьВересень 2019 р.Керівник гуртка Самойленко О. О.
5.Обласний зліт переможців обласної краєзнавчо – патріотичної акції учнівської молоді «Від роду до роду збережем традиції народу»Жовтень 2019 р.Гордієнко М.Г.

 

6.Участь в Міжнародному фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Соняшник» м. КиївЖовтень 2019 р.Голуб С. О.
7.Організаційне засідання ШОД «Талановиті діти – майбутнє нашої  України»Жовтень 2019 р.Гордієнко М.Г.
8.Виставка творчих робіт  обдарованих вихованців «У вінку нев’янучих традицій»Листопад 2019 р.Гордієнко М.Г.

Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності

 

9.Виставка творчих робіт  обдарованих вихованців  «Коли янголи сходять на землю»Грудень 2019 р.Гордієнко М.Г.

Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності

 

10.Участь у Всеукраїнському конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН УкраїниСічень 2020 р.Методист

Горбань О.В.,

Ровна В. М., Тимченко І. В.

Яременко І. В.

11.Участь в Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Мистецькі барви»Лютий 2020 р.Керівники гуртків
12.Творчі звіти гуртків та студій декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва «Колорит сучасного українського мистецтва»Лютий — березень 2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності
13.Творчі звіти колективів художньої самодіяльності

Лютий – березень 2020 р.

Авдєйчік О.І. Керівники гуртків художньо – естетичного відділу
14.Участь у краєзнавчо-патріотичній акції учнівської молоді «Від роду до роду збережем традиції народу»Березень 2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків

відділу художньо – творчої діяльності

15.Участь у Всеукраїнській виставці – конкурсі декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай,люби свій край»Березень 2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків

відділу художньо – творчої діяльності

16.Засідання ШОД. Творча майстерня по розпису писанок «У променях символів»Квітень 2020 р.Гордієнко М.Г.
17.Участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»Квітень 2020 р.Гордієнко М.Г.

Керівники гуртків

відділу художньо – творчої діяльності

18.Звітна виставка декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва «Ти у серці моїм, Україно!»Квітень2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності
19.Звітний концерт колективів художньої самодіяльності.Квітень 2020 р.Авдєйчік О.І.

Линник С.С.

Тарасюк А.Е.

20.Олімпіади з англійської мовиКвітень 2019 р.Циганко О.О. Керівники гуртків відділу іноземних мов
21.Участь у Міжнародному дитячо – юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки» (м. Мукачево, Закарпатська обл.)Травень 2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків відділу художньо – творчої діяльності
22.Екскурсія до зоопарку м. Київ

Травень 2020 р.

Гордієнко М.Г.
23Участь у Міжнароодному конкурсі учнівської та студентської молоді «Мій рідний край» (м. Львів)Травень 2020 р.Гордієнко М.Г. Керівники гуртків
24.Засідання ШОД. Спортивно – ігрова програма для обдарованих вихованців «Супер діти»Травень 2020 р.Гордієнко М.Г. Культорганізатор Ребенок A.A.

 

  1. IV. Підтримка та популяризація творчості обдарованих дітей

п/п

Назва заходуДата

проведення

Відповідальні
1.Висвітлення в ЗМІ здобутків та досягнень творчих об’єднань, колективів та окремих обдарованих дітей.Протягом рокуЗавідуючі відділами

Керівники гуртків

2.Підготовка відеофільмів про творчість, досягнення, дебюти, виставки, концерти юних обдаровань на ТБ.Протягом рокуЗавідуючі відділами

Керівники гуртків

3.Популяризація здобутків обдарованих дітей через сайт ЦТДЮПротягом рокуЗавідуючі відділами
4.Оновлення стенду «Олімп слави»Жовтень 2019 р.Завідуючі відділами

Керівники гуртків

5.Творча кухня для дітей. Проведення майстер – класу на ТІМ Прилуки.Лютий

2020 р.

Сидоренко Л. Л.

Яременко І. В.

6.Творча кухня для дітей. Проведення майстер – класу на ТІМ Прилуки.Березень 2020 р.Колеснікова О.В.

Шигань Н. Д.

7.Творча кухня для дітей. Проведення майстер – класу на ТІМ Прилуки.Квітень 2020 р.Волик А. О.

Копасова В. Г.

8.Фестиваль обдарованих дітей ЦТДЮ «Олімп слави»Червень 2020 р.Завідуючі відділами

Культорганізатор Тарасюк А. Е.