Циганко Ольга Олегівна – завідуюча відділу іноземних мов.

Освіта: вища.

Закінчила: Прилуцьке педагогічне училище ім. І.Я. Франка за спеціальністю “Вчитель початкових класів. Вчитель англійської мови в початкових класах”;

Ніжинський державний педагогічний університет ім. Миколи Гоголя за спеціальністю “Вчитель англійської мови і літератури”.

Працює у ЦТДЮ з 2000 р.

Нагороджена: Почесною грамотою Прилуцької міської ради (2005 р.), грамотами ЦТДЮ.

У відділі іноземних мов Центру творчості дітей та юнацтва, діти вивчають поглиблено англійську та французку мови. Використовуються нетрадиційні підходи до структури, змісту заняття, активні, інтерактивні форми і прийоми навчання. Пропонуються багато нетрадиційних навчальних завдань для обдарованих дітей. Велика увага приділяється активній пізнавальній діяльності вихованців, ефективно, творчо використовуються навчальні посібники, застосовуються технічні засоби навчання. різна наочність, різноманітні дидактичні матеріали.

Традиційним вже стало у відділі проведення конкурсу-захисту дослідницьких робіт серед обдарованих дітей відділу та олімпіади з англійської та французької мов. Під час проведення цих заходів, вихованці продемонстрували стійкі знання з іноземної мови.  Переможці та учасники конкурсу-захисту, олімпіади були нагороджені грамотами та призами.