01 (3)

Керівник – Петрик Сергій Володимирович

Гурток створений в 2012 році. Любов до пісні та дружня творча атмосфера об’єднали вихованців віком від 12 до 20 років.

Саме за допомогою музики можна доторкнутися до чарівного світу мистецтва, яке виховує людину чутливу до прекрасного, спроможну відтворити скарби мистецтва, якими володіє сама та закласти незмінні основи моралі, виховання творчих здібностей.
Навчаючи грі на гітарі вчитель намагається навчити дітей вмінню не просто слухати музику та виконувати музичні твори, але й відчувати музику та міркувати про неї, вміти переживати і розуміти мову музики. В процесі навчання гри на гітарі вихованці отримують допрофесійну підготовку: навики гри на інструменті, читку нот з листа, гру в ансамблі, підбирання на слух, імпровізування. Розвивають свій світогляд, збагачуються духовно засобами вивчення світової класичної музики.

Концертні виступи колективу завжди знаходять відгук у душах глядачів різного віку, прищеплюють любов до рідного краю, української пісні. Вихованці гуртка є активними учасниками концертів, творчих звітів, заходів ЦТДЮ та фестивалів. Вихованка Ірина Товкач є переможницею Міжнародного фестивалю “Мистецькі барви” (2016 р.)

Залишити відповідь