Досягнення обдарованих вихованців

 відділу художньо – творчої діяльності

за І семестр 2019 – 2020 н.р.

п/п

Місце та дата проведення фестивалю

Прізвище , ім’я гуртківця.

Назва гуртка

Досягнення (призове місце)

ПІП керівника гуртка

1.    Всеукраїнська виставка – конкурс декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

1

м. Київ,

червень 2019 р.

Назаренко Дмитро

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

2

Харченко Оля

1 місце

3

Коваленко Злата

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

4

Анікіна Марія

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

3 місце

Сидоренко Л. Л.

2. Фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Прилуки Fest»

 

5

м. Прилуки, вересень 2019 р.

Силенок Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

2 місце

Дорошенко С. М.

3. Міжнародний конкурс – фестиваль «PROFEST»

6

м. Київ, жовтень 2019 р.

 

Назаренко Дмитро

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

7

Харченко Оля

1 місце

8

Сєров Максим

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія»

1 місце

Волик А. О.

9

Миколаєнко Дарина

2 місце

10

Бабарика Ангеліна

2 місце

11

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

12

Силенок Валерія

Гурток «Бісерне сяйво»

1 місце

Дорошенко С. М.

13

Харченко Анастасія

1 місце

14

Лучка Катерина

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

15

Кириченко Ярослава

1 місце

16

Коваленко Злата

1 місце

17

Ропчан Ліза

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л. Л.

 

Д’яченко Діана

1 місце

18

Анікіна Марія

1 місце

19

Заболотна Лілія

1 місце

20

Зозуля Ірина

2 місце

21

Дяченко Сніжана

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

22

Миколаєнко Дарина

1 місце

23

Коваленко Анастасія

1 місце

24

Ломако Дарина

2 місце

25

Савченко Інна

2 місце

26

Антипенко Ірина

1 місце

27

Пальоха Поліна

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

28

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Асоль»

1 місце

Яременко І. В.

29

Новак Анастасія

2 місце

30

Хаммад Даад

1 місце

31

Яременко Тетяна

1 місце

32

Луценко Анна

1 місце

33

Ярмак Марія

Гурток «Чарівна намистинка»

1 місце

Колеснікова О. В.

34

Оверченко Дарина

2 місце

35

Олійник Вікторія

2 місце

36

Кальченко Юлія

2 місце

37

Скиба Дарина

1 місце

38

Вихор Іван

2 місце

4. Міжнародний дитячий фестиваль –конкурс мистецтв «Соняшник»

39

м. Київ,

листопад 2019 р.

Бабарика Ангеліна

Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри»

2 місце

Волик А. О.

40

Козаченко Тетяна

2 місце

41

Мамай Карина

2 місце

42

Миколаєнко Дарина

1 місце

43

Сєрова Дарина

1 місце

44

Сєров Максим

1 місце

45

Сєрова Дарина

Дівоча школа «Ассоль»

1  місце

Яременко І. В.

46

Хаммад Даад

1 місце

47

Яременко Тетяна

1 місце

48

Миколаєнко Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

49

Коваленко Злата

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

50

Лінько Олександр

1 місце

51

Пєша Вероніка

2 місце

52

Ромашко анастасія

2 місце

53

Драчук Кирило

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

5. ХХІІІ Міжнародний фестиваль – конкурс «Зимова фантазія. Феєрверк талантів»

54

м. Київ,

грудень 2019 р.

Бочко Максим

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

1 місце

Шигань Н. Д.

55

Кириченко Ярослава

1 місце

56

Малякіна Вікторія

2 місце

57

Лінько Олександр

2 місце

58

Рибалка Ілля

2 місце

59

Коваленко Злата

1 місце

60

Харченко Оля

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

1 місце

Гордієнко М. Г.

61

Ровна Валерія

1 місце

62

Мирвода Дарина

1 місце

63

Подолей Ангеліна

Гурток «Сувенірна майстерня»

1 місце

Подолей Н. В.

64

Бідах Анастасія

1 місце

65

Ломако Дарина

Творча майстерня «Чарівниця»

1 місце

Тимченко І. В.

66

Миколаєнко Дарина

1 місце

67

Дяченко Сніжана

1 місце

68

Похиленко Анастасія

1 місце

69

Д’яченко Діанна

«Зразковий художній колектив», студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

1 місце

Сидоренко Л. Л.

70

Тимошенко Андрій

Гурток «Чарівні пензлики»

1 місце

Пасічник О. А.

71

Калугіна Софія

3 місце

72

Миколаєнко Дарина

Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри», керівник гуртка Волик А. О.

1 місце

Волик А. О.

73

Самофалова Злата

3 місце

74

Сєрова Дарина

Гурток «Чарівна намистинка»

1 місце

Колеснікова О. В.

75

Балабай Андрій

1 місце

76

Лейчук Юлія

1 місце

77

Новак Анастасія

Дівоча школа «Ассоль»

1 місце

Яременко І. В.

78

Сєрова  Дарина

1 місце

79

Фрішко Марина

1 місце

80

Яременко Тетяна

1 місце

6. Всеукраїнська виставка – конкурс «Українська традиційна народна іграшка руками дитини»

81

 

м.Тернопіль, грудень 2019 р.

Мамай Каріна

Гурток «Сувеніри»

1 місце

Волик А. О.

7. Конкурс дитячого малюнка «Намалюй різдвяну мрію»

82

м. Прилуки

грудень 2019 р.

Ященко Анна

Гурток образотворчого мистецтва «Фантазія»

2 місце

Волик А. О.

83

Криворучко Яна

2 місце

84

Волик Дмитро

1 місце

85

Шепель Дарина

1 місце

86

Горлова Вероніка

2 місце