№ п/п

Назва колективу

Назва фестивалю,

місце проведення

Дата участі

Місце

1

Ансамбль народного танцю «Пролісок»

(керівник – Самойленко О.О.)

Всеукраїнський вокально – хореографічний  конкурс конкурс «Ми – щасливі діти України»

(м. Затока)

22.06.2019

1 місце (старша група)

І місце (старша група)

2 місце (середня група)

2 місце

(змішана група)

Міжнародний фестиваль мистецтва «Catch the Beat» (м. Умань)

22.09. 2019

1 місце (старша група)

1 місце (середня група)

Всеукраїнський хореографічний конкурс

«Моя Україна!»

(м. Київ)

20.10.2019

2 місце

(старша група)

2 місце

(молодша група)

Міжнародний хореографічний фестиваль «Dance Country!» (м.Київ)

20.04.2018

1 місце

(старша група)

1 місце

(молодша група)

2

Студія естрадного співу «Віночок» (керівник – Корячко Л.В.)

Міжнародний дитячий фестиваль мистецтв «Stars of  Turkey»

Липень 2019

1 місце (Гончаренко Вікторія)

Всеукраїнський вокальний конкурс «Ти – суперзірка» (м. Прилуки)

 

Вересень 2019

1 місце

ансамбль «Дзвіночок»

 

Всеукраїнський вокальний конкурс «Ти – суперзірка» (м. Прилуки)

Вересень

2019

2 місце

ансамбль «Зорецвіт»

 

Міжнародний фестиваль – конкурс «Барвиста осінь» (м. Київ)

Жовтень 2019

2 місце

ансамбль «Дзвіночки»

3

Театральний гурток «Творці веселого настрою» (керівник – Авдєйчік  О.І.)

Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Кришталеві зорі»

(м. Кам’янець – Подільський)

5 – 6 жовтня

2019

2 місце Голобородько Вадим

Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина талантів»

25 грудня 2019

1 місце

Тимофій Галич

1 місце

Голобородько Вадим

2 місце

Анастасія Дубіль

2 місце

Андрій Ровний

2місце

Єлизавета Дерев’янко

2 місце

Ілля Чабак

4

Ансамбль естрадного танцю «Серпантин»

(керівник – Голуб С.О.)

Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник» (м. Київ)

13 жовтня 2019

2 місце

(середня група)

Міжнародний дитячий фестиваль – конкурс мистецтв «Соняшник» (м. Київ)

13 жовтня 2019

Гран – прі

(старша група)

Міжнародний фестиваль – конкурс музики, пісні, танцю та декоративно – прикладного мистецтва «Талановиті діти України»(м. Київ)

27 жовтня 2019

1 місце

(молодша група)

Міжнародний фестиваль – конкурс музики, пісні, танцю та декоративно – прикладного мистецтва «Талановиті діти України» (м. Київ)

27 жовтня 2019

1 місце

(середня група)

5.

Зразкова студія естрадного співу «Сузір’я» (керівник – Вовк С.І.)

Всеукраїнський вокально – хореографічний конкурс «Ми – щасливі діти України!» (м. Затока)

22.06.2019

3 місце (Анастасія Авдєйчік)

Міжнародний фестиваль мистецтва «Catch the Beat» (м. Умань)

22.09.2019

1 місце

(Анастасія Авдєйчік)

6.

Зразковий ансамбль народного танцю «Іскорка» (керівник – Тищенко В.Л.)

Всеукраїнський дитячо – юнацький фестиваль – конкурс «Зірковий політ» (м. Вінниця)

Жовтень 2019

2 місце (старша група)

2 місце (старша група)

Всеукраїнський фестиваль  мистецтв «Зоряна брама» (м. Київ)

19.10.2019

3 місце (молодша група)

7.

Зразковий ансамбль бального танцю «Ритм» (керівник – Тищенко В.Л.)

Всеукраїнський фестиваль  мистецтв «Зоряна брама» (м. Київ)

19.10.2019

3 місце (середня група)

8.

 

 

Вокальний проект «New Idea» (керівник – Линник С.С. )

Всеукраїнський фестиваль – конкурс «Кришталеві зорі» (м. Кам’янець – Подільський)

5 – 6 жовтня 2019

2 місце (Карина Москаленко)

1 місце (вокальний проект)

Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Зоряна  брама» (м. Київ)

24.10.2019

2 місце (Євгенія Дудіна)

3 місце (Сердюк Софія)

Міжнародний фестиваль – конкурс  мистецтв «Golden  Island  of  talents»

Жовтень 2019

1 місце (Христина Симонян)

Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина талантів»

Грудень 2019

3 місце

(Христина Симонян)

9.

Айкідо

(Дяченко С.С.)

Відкритий  Чемпіонат  з боксу

Грудень 2019

1 місце

Дяченко Егор,

Сухрін Ілля,

Зазява Денис

Іванніков Ілля

2 місце

Ткаченко Ілля

Варич Дмитро

Тютюнник Богдан,

Безкровний Артем,

Фесенко Влад

Відкрита першість ДЮСШ з боксу м. Прилуки

Грудень 2019

1 місце

Дяченко Егор,

ТкаченкоІлля,

Зазява Даніїл,

Фесенко Владислав,

2 місце

Варич Даніїл

Безкровний Артем,

Бугайова Яна

Обласний турнір по боксу М. Чернігів

Січень

2020

Фесенко Владислав

1 місце