Розклад занять Каб. №4
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
 

 

 

 

 

 

1

Шигань

Нінель

Дмитрівна

1 1   14.00-15.45       9.00-10.45    
2 2       14.00-15.45   11.00-13.45    
3 3 15.15-18.00         13.00-15.45    
4 4   16.00-18.45   16.00-18.45        
Інд. 18.15-19.00         16.00-16.45    
                      22
 

 

 

 

 

 

2

Сидоренко

Лариса

Леонідівна

1 1     9.00-10.45   9.00-10.45      
2 1 13.15-15.00       13.00-14.45      
3 2     14.00-16.45       9.00-11.45  
4 6         15.00-17.45   12.00-14.45  
Інд.             15.00-15.45

16.00-16.45

 
                  22

 

Розклад занять Каб. №5
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
1 Петрик

Сергій

Володимирович

Конц. 9.00-13.00 9.00-13.00   9.00-13.00        
Ударні інстр.   14.00-17.45     15.00-16.45      
Вокал         9.00-12.45      
гітаристи 14.00-17.45     15.00-17.45        
                      12/18
2 Левченко

Дмитро

Валерійович

Конц. 10.00-18.00 10.00-18.00 10.00-19.00 10.00-19.00       30
                   
                   

 

  Розклад занять Каб. №9
  П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
  1 Микитченко

Наталія

Вікторівна

1 2 13.30-15.15         13.00-14.45    
  2 4 15.30-17.15         15.00-16.45    
  3 4 17.30-19.15         17.00-18.45    
                    12
                         
  2 Ровна Вероніка Миколаївна 1 5     15.30-17.15       9.00-10.45  
  2 6     17.30-19.15       13.00-14.45  
  3 7       17.30-19.15     15.00-16.45  
  4 8       15.30-17.15     11.00-12.45  
  МАН   14.00-15.45              
                        18
      методист 10.00-14.00   12.00-15.00 11.00-14.00       10
  3 Красновська Ірина Григорівна АДН 0   11.30-12.30   11.30-12.30        
  1 1   13.30-15.15   13.30-15.15        
  2 2   15.30-17.15     13.30-15.15      
  3 3   17.30-19.15     15.30-17.15      
                        15
Розклад занять Каб.12  
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.  
1 Гордієнко

Марина

Григорівна

Бісер 2   15.00-16.45   15.00-16.45          
квілінг Інд.   17.00-17.45   17.00-17.45          
витинан Інд.     15.00-17.45            
                      9  
2 Авраменко Наталія Сергіївна 1 1         15.00-16.45   12.00-13.45    
2 3 15.00-16.45           10.00-11.45    
Інд.   14.00-14.45       14.00-14.45        
АДН Чарівні рученята         12.00-13.15   14.00-15.15    
Кенгуру         10.30-10.50

11.00-11.20

       
                      15  
3 Волик Анастасія Олександрівна Фантазія 1     15.00-16.45

(18 к.)

    13.30-15.15      
Сувеніри 2           9.30-11.15      
Інд.             11.30-13.15      
                      8  
Розклад занять Каб.13  
П. І. П. Гр. р.н Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.  
1 Вовк

Світлана

Іванівна

А-ль Промінець

 

15.00-16.45     15.00-16.45   13.00-16.45      
1 4  
А-ль Вітамінка   12.00-13.45       11.00-12.45      
1 3  
Інд. 13.00-13.45 14.00-14.45   14.00-14.45

 

13.00-14.45 10.00-10.45      
Інд. 17.00-17.45 15.00-17.45   16.00-17.45 15.00-17.45 15.00-15.45      
                    26  
2 Штанько Наталія Михайлівна Вітамінка   12.00-13.45              
солісти         13.00-14.45        
                      4  
3 Харченко Тетяна Володимирівна Промінець 15.00-15.45                
Віночок 13.30-14.15     13.30-14.15          
Нью ідея 16.00-17.45                
Солісти Вовк С.І.         13.00-16.45        
                      9  

 

Розклад занять Каб.14
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
1 Колеснікова

Ольга

Володимирівна

1 1   13.00-14.45 13.00-14.45          
2 2   15.00-17.45       13.00-15.45    
Інд.   18.00-29.45       11.00-12.45    
ЦРДІ 9.00-10.45

14.00-15.45

             
                      18
2 Тимченко

Ірина

Василівна

1 1 14.00-15.45       14.00-16.00      
2 2 16.00-17.45       16.00-17.45      
3 3       15.30-17.15     9.15-11.00  
4 4     15.30-18.15       11.15-14.00  
Інд.             14.15-15.00

15.15-16.00

 
МАН       13.30-15.15        
                      22

 

  Розклад занять Каб.15  
  П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.  
  1 Циганко

Ольга

Олегівна

1 1 13.30-15.15   13.30-15.15            
  2 3 15.30-17.15         11.00-12.45      
  3 4     15.30-17.15     15.00-16.45      
  4 6       15.30-17.15   13.00-14.45      
  5 7       17.30-19.15   9.00-10.45      
  Інд. 17.30-19.15             21  
  Зав.від. 9.00-13.30   10.00-13.00 13.30-15.30       10  
                     
                           
  2 Щербін Максим Вікторович 1 3         13.30-15.15   10.00-11.45    
  2 4         15.30-17.15   12.00-13.45    
  3 4         17.30-19.15   14.00-15.45    
  4 5 17.30-19.15   17.30-19.15            
  5 5   17.30-19.15         16.00-17.45    
                        20  
                           
  3 Кононенко Анна Валентинівна 1 1   13.30-15.15   13.30-15.30          
  2 2     13.30-15.15     9.00-10.45      
      3 3   15.30-17.15       11.00-12.45      
      Підг.АДН   11.30-13.15   11.30-13.00          
      Групи АДН     16.20-16.50

17.00-17.30

15.40-16.10

17.00-17.30

  13.20-13.50      
                      20  
Розклад занять Каб.16-17  
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.  
1 П’ятигорець

Наталія

Михайлівна

3 р. І   9.30-9.50   9.30-9.50

10.30-10.50

         
4 р. ІІ   12.35-13.00   12.00-12.25          
4 р. І       13.45-14.10          
5 р. ІІ     12.00-14.30   12.00-14.30        
5 р. ІІІ     15.40-16.50   15.00-16.10     18  
Зав.від. 9.00-17.00 9.00-17.00   13.00-17.30       20  
                         
2 Тищенко

Наталія

Валеріївна

3 ІІ   9.30-11.20     9.30-11.20        
4 ІІ 12.30-14.40     12.00-14.10          
5 ІІ         12.00-14.30   12.30-15.00    
5 ІІ       15.00-17.30     12.30-15.00    
5 І 15.00-17.30           9.30-12.00    
Кенгуру         10.00-10.30        
                    22  
   
Розклад занять Каб.17-18  
П. І. П. Гр р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.  
1 Бойко

Юлія

Юріївна

3 І   9.30-11.20   9.30-11.20          
4 І   12.00-14.10       9.30-11.40      
4 І   12.00-14.10       9.30-11.40      
5 ІІ 15.00-17.30       16.20-17.30        
5 ІІІ 15.00-17.30         12.00-14.30      
Хореогр. супровід 13.00-15.00       14.00-16.00        
                      24  
2 Мельниченко

Ніна

Михайлівна

5 І   15.00-17.30   15.00-17.30          
Інд.     17.30-18.00   17.30-18.00          
                  9  
                         
3 Супруненко Олена Олександрівна 1 Кенгуру     11.00-11.20            
2       11.30-11.50            
                  2  
  Розклад занять Каб.18
  П. І. П. Гр р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
  1 Припутненко

Світлана

Станіславівна

4 І 12.30-14.40         12.00-14.10    
  4 ІІ 12.30-14.40         12.00-14.10    
  5 І     15.00-17.30     15.00-17.30    
  5 ІІІ       15.00-17.30   15.00-17.30    
  Умка       13.00-1500        
  Грайлик         10.30-1130      
                        20
                         
  2 Горбань Оксана Валентинівна 5 І   15.00-16.10     15.00-16.10      
  Етика та естетика 15.00-16.30       10.00-10.30      
  15.40-16.10              
  16.20-16.50             8
  методист 9.00-18.00 9.00-18.00 9.00-18.00 9.00-18.00 9.00-18.00     40
                         
  3 Кишиневська Інна Олександрівна Худ.естетика 12.30-12.55 11.00-11.20   10.30-10.50        
  13.05-13.30 12.00-12.25   11.00-11.20        
  14.15-14.40 13.10-13.35            
  16.20-17.30 13.45-14.10            
    16.20-16.50            
      кенгуру     10.50-11.10          
      ліплення     11.30-13.00     14.30-16.00    
      Кольорові долоньки     13.00-14.30     16.00-17.30    
                        19
                         

 

Розклад занять Викладачі АДН Каб.16,17,18
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
1 Москаленко Валентина Григорівна кенгуру     10.00-10.20

10.30-10.50

         
3 І   9.30-9.50

10.00-10.20

10.30-10.50

           
4 І   12.00-12.25            
Дит. буд         10.40-11.10

11.20-11.50

     
                8
2 Спиця

Наталія

Григорівна

АДН 15.40-16.10     12.35-13.00

 

10.00-10.20

 

10.05-10.30

 

   
      17.00-17.30   13.45-14.10

 

11.00-11.20

11.30-11.50

12.40-13.10

13.20-14.00

10.40-11.05

12.35-13.00

13.10-13.35

15.00-15.30

 

   
            14.00-14.30

17.00-17.30

15.40-16.10    
Гурток Співаночки         14.30-16.30   12.00-14.00  
Гурток Веселі нотки 13.00-14.30

 

    14.30-15.00        
                      24
Розклад занять Викладачі АДН Каб.16,17,18
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
3 Даниленко Ольга Володимирівна  кер.г         10.30-10.50

11.00-11.30

15.35-16.10

      3
                 
4 Овод Вікторія Сергіївна Акомпаніатор Даниленко О.В.       12.35-13.00

13.35-14.10

15.00-15.30

 

12.00-12.30

12.40-13.10

15.40-16.10

16.20-16.50

10.40-11.05

11.15-11.40

12.00-12.30

13.10-13.35

 

10.50-11.20

13.50-14.20

14.30-15.00

 

 
            17.00-17.30 13.45-14.10

16.20-16.50

17.00-17.30

   
                      18
5 Поддубна Тетяна Олександрівна Акомпаніатор Даниленко О.В. Розв. ігри   10.00-10.20

10.30-10.50

11.00-11.20

           
Кенгуру     11.00-11.20

11.30-11.50

         
    Клуб Лічман Фітнес для малят 12.00-13.30

12.30-15.00

  13.00-14.30

14.30-16.00

         
    Фіт- денс 15.00-17.00           13.00-15.00  
                    15
Розклад занять Викладачі АДН Каб.16,17,18
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя  
6 Бабак Вікторія Василівна Анг.мова 13.05-13.30

13.40-14.05

12.35-13.00

13.10-13.35

    15.00-15.30

16.20-16.50

     
14.15-14.40 13.45-14.10            
Кенгуру     10.00-10.20          
                  9
7 Семенченко Наталія Іванівна    

 

  16.20-16.50

17.00-17.30

13.20-13.50

14.00-14.30

15.00-15.30

15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

14.00-14.30

 

    9
                       
8 Тарасюк Анастасія Едуардівна         12.00-12.30

12.40-13.10

      11.30-12.00

12.30-13.0 0

13.10-13.40

 

 

5
                 
                 
Розклад занять Викладачі АДН Каб.22
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя  
1 Клементьєв Анатолій Павлович 1 2     16.00-17.45   17.30-19.15   16.00-17.4  
2 3     18.00-19.45   19.30-21.15   18.00-19.45  
3 3       18.00-19.45   14.00-15.45 14.00-15.45  
Інд.     15.00-15.45

20.00-20.45

20.00-20.45   18.00-19.45 20.00-20.45  
                24
                       
2 Клементьєва Людмила Миколаївна Хореографічний супровід       19.00-20.45       2
                   
                 
                 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять Каб. №22
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
3 Боднар

Юліан

Анатолійович

1 1   9.30-11.15

(№25)

16.00-17.45          
2 2     18.00-19.45

 

         
                6
4 Дяченко

Світлана

Сергіївна

1 1       18.00-19.45   19.30-21.15    
2 2   15.00-16.45         9.00-10.45  
3 3       16.00-17.45     11.00-12.45  
4 4   17.00-18.45   18.00-19.45   17.30-19.15    
                      18
5 Паламар Святослав Борисович 1 1       15.30-18.15     13.00-15.45 6
                   
                   
6 Федченко Юрій Віталійович 1 1 15.00-17.45         15.00-17.45    
2 1       15.00-17.45   12.00-1445    
3 2   15.00-17.45       9.00-11.45    
                  18
  Шварченко Роман Анатолійович 1 1 15.30-17.15   15.30-17.15     10.00-11.45    
2 1   15.30-17.15   15.30-17.15   12.15-14.00    
                  12
Розклад занять Каб. №24
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
1 Корячко

Лариса

Василівна

Акомпаніатор Єршова Катерина Володимирівна

 

1 1 14.00-15.45     14.00-15.45        
2 5 16.00-17.45     16.00-17.45        
3 4   14.00-16.45     14.00-16.45      
4 6   17.00-18.45     17.00-18.45 10.00-11.45    
Соло 13.00-13.45

18.00-18.45

    13.00-13.45   14.00-15.45    
Тріо, дует           12.00-13.45    
                    28
2 Линник Світлана Сергіївна Вокальний проект «Нова ідея» 15.00-17.45

(№30)

  15.00-17.45

(№30)

15.00-17.45

(№30)

      8
                 

 

 

Розклад занять Каб. №22,25,27
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
1 Пуць

Оксана Юріївна

1 1   13.00-14.45       13.00-14.45    
2 3 13.00-14.45

 

    13.00-14.45        
3 6 15.00-16.45   14.00-15.45

 

         
4 7     16.00-17.45     9.00-10.45    
5 7       17.00-18.45   11.00-12.45    
6 8       15.00-16.45   15.00-16.45    
Хор.супр.   15.00-16.45            
    17.00-18.45           28
                     
2 Тищенко Валентина Леонідівна Іскорка                
1 7 16.00-17.45   17.00-18.45       16.00-17.45  
2 1     13.00-14.45   13.10-14.55      
3 3     15.00-16.45       10.00-11.45  
Ритм                
1 8 18.00-19.45     17.00-18.45        
2 4         15.00-16.45   14.00-15.45  
                      22
Розклад занять Каб. №22, 25,27
П. І. П. Гр. р.н Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год.
3 Голуб

Світлана

Олександрівна

Акомпаніатор Мирвода Віта Віталіївна

1 1 12.00-12.45   12.00-12.45          
2 2 14.00-15.45   13.00-14.45          
3         14.00-15.45   16.00-17.45    
4   16.00-17.45         14.00-15.45    
5         17.00-18.45   12.00-13.45    
дует     15.00-15.45

16.00-16.45

13.00-13.45    

11.00-11.45

   
                      22
                       
4 Самойленко Олександра Олександрівна 1 3   13.30-15.15     13.30-15.15      
2 5   15.30-17.15         10.00-11.45  
3 4   17.30-19.15     15.30-17.15   12.00-13.45  
4 7         17.30-19.15   14.00-15.45  
Хор.супров.       15.00-16.45

17.30-19.15

       
                  22
Розклад занять Каб. №26
1 Авдєйчік Ольга Іванівна Мій край   15.00-16.45   15.00-16.45        
Творці веселого настрою   13.00-14.45   13.00-14.45        
    Інд.         15.00-15.45      
                      9
Розклад занять Каб. №30
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год
1 Сікалова

Юлія Олександрівна

1 1     13.00-14.45   13.00-14.45      
2 3   14.30-16.45 15.00-17.15   15.00-16.45 9.00-10.15    
3 6   17.00-19.15 17.00-19.15   17.30-19.45 10.30-14.15   24
                       
2 Клементьєв Анатолій Павлович           18.00-19.45        
        15.00-15.45          
                   

 

Розклад занять Каб. №31
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год
1 Яременко Ірина Володимирівна 1 1         14.00-15.45   14.00-15.45  
2 2     15.00-17.45       9.00-11.45  
3 2         16.00-17.45   12.00-13.45  
ЗЗСО№13 15.00-16.45   12.30-13.15          
                      18
                       
2 Савченко Максим Олексійович 1 2   16.00-17.45   16.15-18.00        
Інд.       18.15-19.00        
                      5
                       
3 Дорошенко Світлана Миколаївна 1 1   14.00-15.45       11.00-12.45

 

   
2 2       14.15-16.00   14.00-15.45    
    Інд. ЗЗСО№10         15.00-16.45      
    РЦІ   14.00-15.45 10.00-10.45 10.00-11.45

14.00-14.45

        18

 

Керівники гуртків на базі ЗДО, Спец.школи- інтернат

Розклад занять
П. І. П. Гр. р.н. Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя Год
1 Павлова

Людмила Іванівна

1 2 14.00-15.45         15.00-17.45 15.00-17.45  
                      8
                       
                       
2 Островський

Сергій

Іванович

ЗДО №25  

15.30-16.00

16.20-16.50

  10.00-10.30

15.30-16.00

16.20-16.50

 

        6