Розклад занятьКаб. №4
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
 

 

 

 

 

 

1

Шигань

Нінель

Дмитрівна

11 14.00-15.45   9.00-10.45  
22   14.00-15.45 11.00-13.45  
3315.15-18.00    13.00-15.45  
44 16.00-18.45 16.00-18.45    
Інд.18.15-19.00    16.00-16.45  
           22
 

 

 

 

 

 

2

Сидоренко

Лариса

Леонідівна

11  9.00-10.45 9.00-10.45   
2113.15-15.00   13.00-14.45   
32  14.00-16.45   9.00-11.45 
46    15.00-17.45 12.00-14.45 
Інд.      15.00-15.45

16.00-16.45

 
         22

 

Розклад занятьКаб. №5
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
1Петрик

Сергій

Володимирович

Конц.9.00-13.009.00-13.00 9.00-13.00    
Ударні інстр. 14.00-17.45  15.00-16.45   
Вокал    9.00-12.45   
гітаристи14.00-17.45  15.00-17.45    
           12/18
2Левченко

Дмитро

Валерійович

Конц.10.00-18.0010.00-18.0010.00-19.0010.00-19.00   30
          
          

 

 Розклад занятьКаб. №9
 П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
 1Микитченко

Наталія

Вікторівна

1213.30-15.15    13.00-14.45  
 2415.30-17.15    15.00-16.45  
 3417.30-19.15    17.00-18.45  
          12
             
 2Ровна Вероніка Миколаївна15  15.30-17.15   9.00-10.45 
 26  17.30-19.15   13.00-14.45 
 37   17.30-19.15  15.00-16.45 
 48   15.30-17.15  11.00-12.45 
 МАН 14.00-15.45       
            18
   методист10.00-14.00 12.00-15.0011.00-14.00   10
 3Красновська Ірина ГригорівнаАДН0 11.30-12.30 11.30-12.30    
 11 13.30-15.15 13.30-15.15    
 22 15.30-17.15  13.30-15.15   
 33 17.30-19.15  15.30-17.15   
            15
Розклад занятьКаб.12 
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод. 
1Гордієнко

Марина

Григорівна

Бісер2 15.00-16.45 15.00-16.45     
квілінгІнд. 17.00-17.45 17.00-17.45     
витинанІнд.  15.00-17.45      
           9 
2Авраменко Наталія Сергіївна11    15.00-16.45 12.00-13.45  
2315.00-16.45     10.00-11.45  
Інд. 14.00-14.45   14.00-14.45    
АДНЧарівні рученята    12.00-13.15 14.00-15.15  
Кенгуру    10.30-10.50

11.00-11.20

    
           15 
3Волик Анастасія ОлександрівнаФантазія1  15.00-16.45

(18 к.)

  13.30-15.15   
Сувеніри2     9.30-11.15   
Інд.      11.30-13.15   
           8 
Розклад занятьКаб.13 
П. І. П.Гр.р.нПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод. 
1Вовк

Світлана

Іванівна

А-ль Промінець

 

15.00-16.45  15.00-16.45 13.00-16.45   
14 
А-ль Вітамінка 12.00-13.45   11.00-12.45   
13 
Інд.13.00-13.4514.00-14.45 14.00-14.45

 

13.00-14.4510.00-10.45   
Інд.17.00-17.4515.00-17.45 16.00-17.4515.00-17.4515.00-15.45   
          26 
2Штанько Наталія МихайлівнаВітамінка 12.00-13.45       
солісти    13.00-14.45    
           4 
3Харченко Тетяна ВолодимирівнаПромінець15.00-15.45        
Віночок13.30-14.15  13.30-14.15     
Нью ідея16.00-17.45        
Солісти Вовк С.І.    13.00-16.45    
           9 

 

Розклад занятьКаб.14
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
1Колеснікова

Ольга

Володимирівна

11 13.00-14.4513.00-14.45     
22 15.00-17.45   13.00-15.45  
Інд. 18.00-29.45   11.00-12.45  
ЦРДІ9.00-10.45

14.00-15.45

       
           18
2Тимченко

Ірина

Василівна

1114.00-15.45   14.00-16.00   
2216.00-17.45   16.00-17.45   
33   15.30-17.15  9.15-11.00 
44  15.30-18.15   11.15-14.00 
Інд.      14.15-15.00

15.15-16.00

 
МАН   13.30-15.15    
           22

 

 Розклад занятьКаб.15 
 П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод. 
 1Циганко

Ольга

Олегівна

1113.30-15.15 13.30-15.15      
 2315.30-17.15    11.00-12.45   
 34  15.30-17.15  15.00-16.45   
 46   15.30-17.15 13.00-14.45   
 57   17.30-19.15 9.00-10.45   
 Інд.17.30-19.15      21 
 Зав.від.9.00-13.30 10.00-13.0013.30-15.30   10 
           
              
 2Щербін Максим Вікторович13    13.30-15.15 10.00-11.45  
 24    15.30-17.15 12.00-13.45  
 34    17.30-19.15 14.00-15.45  
 4517.30-19.15 17.30-19.15      
 55 17.30-19.15    16.00-17.45  
            20 
              
 3Кононенко Анна Валентинівна11 13.30-15.15 13.30-15.30     
 22  13.30-15.15  9.00-10.45   
   33 15.30-17.15   11.00-12.45   
   Підг.АДН 11.30-13.15 11.30-13.00     
   Групи АДН  16.20-16.50

17.00-17.30

15.40-16.10

17.00-17.30

 13.20-13.50   
           20 
Розклад занятьКаб.16-17 
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод. 
1П’ятигорець

Наталія

Михайлівна

3 р.І 9.30-9.50 9.30-9.50

10.30-10.50

     
4 р.ІІ 12.35-13.00 12.00-12.25     
4 р.І   13.45-14.10     
5 р.ІІ  12.00-14.30 12.00-14.30    
5 р.ІІІ  15.40-16.50 15.00-16.10  18 
Зав.від.9.00-17.009.00-17.00 13.00-17.30   20 
             
2Тищенко

Наталія

Валеріївна

3ІІ 9.30-11.20  9.30-11.20    
4ІІ12.30-14.40  12.00-14.10     
5ІІ    12.00-14.30 12.30-15.00  
5ІІ   15.00-17.30  12.30-15.00  
5І15.00-17.30     9.30-12.00  
Кенгуру    10.00-10.30    
          22 
  
Розклад занятьКаб.17-18 
П. І. П.Грр.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод. 
1Бойко

Юлія

Юріївна

3І 9.30-11.20 9.30-11.20     
4І 12.00-14.10   9.30-11.40   
4І 12.00-14.10   9.30-11.40   
5ІІ15.00-17.30   16.20-17.30    
5ІІІ15.00-17.30    12.00-14.30   
Хореогр. супровід13.00-15.00   14.00-16.00    
           24 
2Мельниченко

Ніна

Михайлівна

5І 15.00-17.30 15.00-17.30     
Інд.  17.30-18.00 17.30-18.00     
         9 
             
3Супруненко Олена Олександрівна1Кенгуру  11.00-11.20      
2   11.30-11.50      
         2 
 Розклад занятьКаб.18
 П. І. П.Грр.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
 1Припутненко

Світлана

Станіславівна

4І12.30-14.40    12.00-14.10  
 4ІІ12.30-14.40    12.00-14.10  
 5І  15.00-17.30  15.00-17.30  
 5ІІІ   15.00-17.30 15.00-17.30  
 Умка   13.00-1500    
 Грайлик    10.30-1130   
            20
             
 2Горбань Оксана Валентинівна5І 15.00-16.10  15.00-16.10   
 Етика та естетика15.00-16.30   10.00-10.30   
 15.40-16.10       
 16.20-16.50      8
 методист9.00-18.009.00-18.009.00-18.009.00-18.009.00-18.00  40
             
 3Кишиневська Інна ОлександрівнаХуд.естетика12.30-12.5511.00-11.20 10.30-10.50    
 13.05-13.3012.00-12.25 11.00-11.20    
 14.15-14.4013.10-13.35      
 16.20-17.3013.45-14.10      
  16.20-16.50      
   кенгуру  10.50-11.10     
   ліплення  11.30-13.00  14.30-16.00  
   Кольорові долоньки  13.00-14.30  16.00-17.30  
            19
             

 

Розклад занятьВикладачі АДНКаб.16,17,18
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
1Москаленко Валентина Григорівнакенгуру  10.00-10.20

10.30-10.50

     
3І 9.30-9.50

10.00-10.20

10.30-10.50

      
4І 12.00-12.25      
Дит. буд    10.40-11.10

11.20-11.50

   
        8
2Спиця

Наталія

Григорівна

АДН15.40-16.10  12.35-13.00

 

10.00-10.20

 

10.05-10.30

 

  
   17.00-17.30 13.45-14.10

 

11.00-11.20

11.30-11.50

12.40-13.10

13.20-14.00

10.40-11.05

12.35-13.00

13.10-13.35

15.00-15.30

 

  
      14.00-14.30

17.00-17.30

15.40-16.10  
Гурток Співаночки    14.30-16.30 12.00-14.00 
Гурток Веселі нотки13.00-14.30

 

  14.30-15.00    
           24
Розклад занятьВикладачі АДНКаб.16,17,18
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
3Даниленко Ольга Володимирівна кер.г    10.30-10.50

11.00-11.30

15.35-16.10

   3
         
4Овод Вікторія СергіївнаАкомпаніатор Даниленко О.В.   12.35-13.00

13.35-14.10

15.00-15.30

 

12.00-12.30

12.40-13.10

15.40-16.10

16.20-16.50

10.40-11.05

11.15-11.40

12.00-12.30

13.10-13.35

 

10.50-11.20

13.50-14.20

14.30-15.00

 

 
      17.00-17.3013.45-14.10

16.20-16.50

17.00-17.30

  
           18
5Поддубна Тетяна Олександрівна Акомпаніатор Даниленко О.В.Розв. ігри 10.00-10.20

10.30-10.50

11.00-11.20

      
Кенгуру  11.00-11.20

11.30-11.50

     
  Клуб Лічман Фітнес для малят12.00-13.30

12.30-15.00

 13.00-14.30

14.30-16.00

     
  Фіт- денс15.00-17.00     13.00-15.00 
          15
Розклад занятьВикладачі АДНКаб.16,17,18
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя 
6Бабак Вікторія ВасилівнаАнг.мова13.05-13.30

13.40-14.05

12.35-13.00

13.10-13.35

  15.00-15.30

16.20-16.50

   
14.15-14.4013.45-14.10      
Кенгуру  10.00-10.20     
         9
7Семенченко Наталія Іванівна  

 

 16.20-16.50

17.00-17.30

13.20-13.50

14.00-14.30

15.00-15.30

15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

14.00-14.30

 

  9
            
8Тарасюк Анастасія Едуардівна    12.00-12.30

12.40-13.10

   11.30-12.00

12.30-13.0 0

13.10-13.40

 

 

5
         
         
Розклад занятьВикладачі АДНКаб.22
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділя 
1Клементьєв Анатолій Павлович12  16.00-17.45 17.30-19.15 16.00-17.4 
23  18.00-19.45 19.30-21.15 18.00-19.45 
33   18.00-19.45 14.00-15.4514.00-15.45 
Інд.  15.00-15.45

20.00-20.45

20.00-20.45 18.00-19.4520.00-20.45 
        24
            
2Клементьєва Людмила МиколаївнаХореографічний супровід   19.00-20.45   2
          
         
         

 

 

 

 

 

 

Розклад занятьКаб. №22
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
3Боднар

Юліан

Анатолійович

11 9.30-11.15

(№25)

16.00-17.45     
22  18.00-19.45

 

     
        6
4Дяченко

Світлана

Сергіївна

11   18.00-19.45 19.30-21.15  
22 15.00-16.45    9.00-10.45 
33   16.00-17.45  11.00-12.45 
44 17.00-18.45 18.00-19.45 17.30-19.15  
           18
5Паламар Святослав Борисович11   15.30-18.15  13.00-15.456
          
          
6Федченко Юрій Віталійович1115.00-17.45    15.00-17.45  
21   15.00-17.45 12.00-1445  
32 15.00-17.45   9.00-11.45  
         18
 Шварченко Роман Анатолійович1115.30-17.15 15.30-17.15  10.00-11.45  
21 15.30-17.15 15.30-17.15 12.15-14.00  
         12
Розклад занятьКаб. №24
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
1Корячко

Лариса

Василівна

Акомпаніатор Єршова Катерина Володимирівна

 

1114.00-15.45  14.00-15.45    
2516.00-17.45  16.00-17.45    
34 14.00-16.45  14.00-16.45   
46 17.00-18.45  17.00-18.4510.00-11.45  
Соло13.00-13.45

18.00-18.45

  13.00-13.45 14.00-15.45  
Тріо, дует     12.00-13.45  
          28
2Линник Світлана СергіївнаВокальний проект «Нова ідея»15.00-17.45

(№30)

 15.00-17.45

(№30)

15.00-17.45

(№30)

   8
         

 

 

Розклад занятьКаб. №22,25,27
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
1Пуць

Оксана Юріївна

11 13.00-14.45   13.00-14.45  
2313.00-14.45

 

  13.00-14.45    
3615.00-16.45 14.00-15.45

 

     
47  16.00-17.45  9.00-10.45  
57   17.00-18.45 11.00-12.45  
68   15.00-16.45 15.00-16.45  
Хор.супр. 15.00-16.45      
  17.00-18.45     28
           
2Тищенко Валентина ЛеонідівнаІскорка        
1716.00-17.45 17.00-18.45   16.00-17.45 
21  13.00-14.45 13.10-14.55   
33  15.00-16.45   10.00-11.45 
Ритм        
1818.00-19.45  17.00-18.45    
24    15.00-16.45 14.00-15.45 
           22
Розклад занятьКаб. №22, 25,27
П. І. П.Гр.р.нПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод.
3Голуб

Світлана

Олександрівна

Акомпаніатор Мирвода Віта Віталіївна

1112.00-12.45 12.00-12.45     
2214.00-15.45 13.00-14.45     
3    14.00-15.45 16.00-17.45  
4 16.00-17.45    14.00-15.45  
5    17.00-18.45 12.00-13.45  
дует  15.00-15.45

16.00-16.45

13.00-13.45  

11.00-11.45

  
           22
            
4Самойленко Олександра Олександрівна13 13.30-15.15  13.30-15.15   
25 15.30-17.15    10.00-11.45 
34 17.30-19.15  15.30-17.15 12.00-13.45 
47    17.30-19.15 14.00-15.45 
Хор.супров.   15.00-16.45

17.30-19.15

    
         22
Розклад занятьКаб. №26
1Авдєйчік Ольга ІванівнаМій край 15.00-16.45 15.00-16.45    
Творці веселого настрою 13.00-14.45 13.00-14.45    
  Інд.    15.00-15.45   
           9
Розклад занятьКаб. №30
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод
1Сікалова

Юлія Олександрівна

11  13.00-14.45 13.00-14.45   
23 14.30-16.4515.00-17.15 15.00-16.459.00-10.15  
36 17.00-19.1517.00-19.15 17.30-19.4510.30-14.15 24
            
2Клементьєв Анатолій Павлович     18.00-19.45    
    15.00-15.45     
          

 

Розклад занятьКаб. №31
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод
1Яременко Ірина Володимирівна11    14.00-15.45 14.00-15.45 
22  15.00-17.45   9.00-11.45 
32    16.00-17.45 12.00-13.45 
ЗЗСО№1315.00-16.45 12.30-13.15     
           18
            
2Савченко Максим Олексійович12 16.00-17.45 16.15-18.00    
Інд.   18.15-19.00    
           5
            
3Дорошенко Світлана Миколаївна11 14.00-15.45   11.00-12.45

 

  
22   14.15-16.00 14.00-15.45  
  Інд.ЗЗСО№10    15.00-16.45   
  РЦІ 14.00-15.4510.00-10.4510.00-11.45

14.00-14.45

    18

 

Керівники гуртків на базі ЗДО, Спец.школи- інтернат

Розклад занять
П. І. П.Гр.р.н.ПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятницяСуботаНеділяГод
1Павлова

Людмила Іванівна

1214.00-15.45    15.00-17.4515.00-17.45 
           8
            
            
2Островський

Сергій

Іванович

ЗДО№25 

15.30-16.00

16.20-16.50

 10.00-10.30

15.30-16.00

16.20-16.50

 

    6