Тищенко Наталія Валеріївна

                      АДН Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
16 1 3   9.30-11.20   9.30-11.20    
16-18 2 4   12.00-14.10       9.30-11.40
3 4   12.00-14.10       9.30-11.40  
4 5 15.00-17.30     15.00-17.30    
  5 5 15.00-17.30     15.00-17.30    
17/16 Кенгуру         10.00-11.00  
  Дит. буд.         11.30-12.00  

                                  П’ятигорець Наталія Михайлівна

                      АДН Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-18 1 4       12.00-14.30     9.30-11.40
2 4       12.00-14.30     9.30-11.40
  3 5     15.30-17.30       15.00-17.30
  4 5         14.20-16.50   15.00-17.30
  5 5 15.30-17.30   15.30-17.30        
  Театр Малятко       15.00-17.00 12.30-14.30    

                           

Бухтіярова Наталія Володимирівна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
18 1 3     10.00-10.30        
18 2 3   9.30-9.50   9.30-9.50      
18 3 4   10.00-10.20

12.00-13.10

  10.00-10.20

12.00-13.10

     

Припутненко Світлана Станіславівна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення. Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
17-

18

1 3   9.30-11.20          
2 4 12.30-14.40         9.30-11.40  
  3 5     12.00-14.30     12.00-14.30  
  4 5     15.00-17.30     12.00-14.30  
  Умка     10.00-11.00        
  Розв. ігри Грайлик     11.00-12.00     15.00-17.00  

Мельниченко Ніна Михайлівна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення. Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
17 1 5   1500-1730   1500-1730      
  Інд.     1730-1800   1730-1800      

 

Бойко Юлія Юріївна

АДН.  Розвиток зв’язного мовлення . Цікава математика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-17-18 1 4 12.30-14.30       12.30-14.30    
2 4 12.30-14.30       12.30-14.30    
3 5     12.30-14.30       12.30-14.30
4 5     12.30-14.30       12.30-14.30
  5 5     9.15-11.45   9.15-11.45   9.15-11.45
13 Хореогр. супровід       12.00-13.45      

Семенченко Наталія Іванівна

      АДН.  Я пізнаю світ.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
18 1 5     15.00-15.30

15.40-16.10

16.20-16.50

15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

   

Москаленко Валентина Григорівна

        АДН .Народознавство.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

Кенгуру     10.00-10.30

10.40-11.10

       
        9.15-9.45

10.00-10.30

     
9 Дит. буд.         11.15-11.45    

Бабак Вікторія Василівна

       АДН. Англійська мова

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

  Англ. мова   10.00-10.20

10.20-10.50

11.00-11.20

12.35-13.00

13.10-13.35

  13.10-13.35

13.35-14.10

     
Кенгуру   13.35-14.10 10.30-10.50        

Горбань Оксана Валентинівна

               АДН . Я пізнаю світ.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

      15.30-17.30     15.30-17.30    
      15.30-17.30     15.30-17.30    
  Я пізнаю світ     9.55-10.25

11.15-11.45

12.40-14.30

  9.55-10.25

10.30-11.30

   

Супруненко Олена Олександрівна

АДН.  Розвивальні заняття «Весела карусель»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16 1 1     11.00-11.20        
17 2 1     11.30-11.50        

Кишиневська Інна Олександрівна

  АДН. Художня естетика

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

  3 р.   10.00-10.20

10.30-10.50

11.00-11.20

         
    4 р. 13.40-14.05 12.00-12.25

13.10-13.35

13.45-14.10

    13.10-13.35

13.45-14.10

  10.30-11.05

11.15-11.40

31 Кольорові долоньки         11.00-13.00   12.00-14.00

                                               Овод Вікторія Сергіївна

                                                        АДН. Година здоровя

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
22  

 

5 р. 12.30-12.55

13.05-13.30

15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

12.00-12.30

12.40-13.10

13.20-13.50

    10.05-10.30

10.40-11.05

11.15-11.40

 
      15.00-15.30

15.40-16.10

  15.40-16.10

16.20-16.50

17.00-17.30

  10.35-11.05

14.20-14.50

   

Даниленко Ольга Володимирівна

 АДН.   Музика та співи

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-17 кер.г. 4 р.           12.00-1310  

Тарасюк Анастасія Едуардівна

    АДН. Англійська мова

каб

Гр

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

  5 р.         12.00-12.25

12.35-13.00

 

  10.35-11.05

12.00-12.3 0

12.40-13.10

15.00-15.3 0

15.40-16.10

Спиця Наталія Григорівна

АДН. Музика та співи.

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-

17-

18

    13.40-14.05       15.00-15.30

15.40-16.10

9.30-9.55 9.30-9.55
    13.45-14.40

17.00-17.30

    13.45-14.10

15.00-15.30

  10.05-10.30

10.45-11.05

10.05-10.30

10.45-11.15

13.20-13.50

14.00-14.30

          15.40-16.10

17.00-17.30

    16.20-16.50

17.00-17.30

Кенгуру         11.00-11.50    
Веселі нотки

Інд.

      12.00-13.30

 

14.20-14.50

  12.30-14.30  

 

Берьозко Наталія Олександрівна

   АДН.   Музика та співи

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
16-17 кер.г. 3 р.       10.05-10.30

10.40-11.10

11.20-11.50

     

Микитченко  Наталія Вікторівна 

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

                                                                  

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
9 1 1 13.30-15.15         12.00-13.45  
9 2 2 15.30-17.15         14.00-15.45  
9 3 2 17.30-19.15         16.00-17.45  

Красновська Ірина Григорівна

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

            

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
18/9 1 0     11.30-12.15   11.30-12.15    
  2 1     13.30-15.15   13.30-15.15    
  3 2     15.30-17.15   15.30-17.15    
  4 5     17.30-19.15   17.30-19.15    

 

Ровна Вероніка Миколаївна

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

                                                              

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
9 1 4   15.00-16.45         9.00-10.45
9 2 5   17.00-18.45         11.00-12.45
9 3 6       15.30-17.15     13.00-14.45
9 4 7       17.30-19.15     15.00-16.45
    МАН 17.00-18.45            

Щербін  Максим Вікторович

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

                 

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
15 1 2   1330-1515     1330-1515    
15 2 3   1530-1715         1000-1145
15 3 4   1730-1915         1600-1745
15 4 3         1530-1715   1200-1345
15 5 4         1730-1915   1400-1545

Кононенко Анна Валентинівна 

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

            

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
18/9 1 0   11.00-12.15   11.00-12.15      
  2 1   13.00-14.45       9.00-10.45  
  3 2       13.30-15.15 (№15)   11.00-12.45  
  АДН 4 12.30-12.55 15.00-15.30          
    15.40-16.10 16.20-16.50          
  5 16.20-16.50 17.00-17.30       13.20-13.50  
    17.00-17.30         14.00-14.30  

Циганко Ольга Олегівна

Лінгвістичний клуб “Друга мова”

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
15 1 2 13.30-15.15   13.30-15.15        
15 2 3       15.30-17.15   11.00-12.45  
15 3 5     15.30-17.15     13.00-14.45  
15 4 6 15.30-17.15         9.00-10.45  
15 5 7     17.30-19.15     15.00-16.45  
15 6 8 17.30-19.15     17.30-19.15      
    МАН   15.00-16.45          
    Інд.       14.30-15.15      

Шигань Нінель Дмитрівна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
4 1 1   14.00-15.45       9.00-10.45
4 2 2       14.00-15.45   11.00-12.45
4 3 3 15.00-17.45         13.00-15.45
4 4 4   16.00-18.45   16.00-18.45    
  Інд. 18.00-18.45         16.00-16.45

 

Сидоренко Лариса Леонідівна

Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
4 1 1 13.00-14.45       13.00-14.45    
4 2 2     14.00-15.45       9.00-10.45
4 3 2     9.00-10.45   9.00-10.45    
4 4 5         15.00-17.45   11.00-13.45
  Інд.     16.00-16.45

17.00-17.45

       

 

Чередніченко Марина Григорівна

Творча майстерня «Креативне рукоділля»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
12 Бісер 1   15.00-16.45   15.00-16.45      
12 квілінг Інд.   17.00-17.45   17.00-17.45      
12 витинан Інд.     15.00-17.45        

 Волик Анастасія Олександрівна

Гурток «Сувеніри»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
12 1 1           9.30-11.15  
  2 2           11.30-13.15  

   Авраменко Наталія Сергіївна

Студія народної творчості «Оберіг»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
12 1р. 1         15.00-16.45   12.30-14.15
12 2р. 2 15.00-16.45           10.30-12.15
  Інд.   17.00-17.45       17.00-17.45    
16 АДН Чарівні рученята         12.00-13.30   15.00-16.30
17 Кенгуру         10.30-11.20  

Вовк Світлана Іванівна

Студія естрадної пісні «Сузір’я»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
13 А-ль Промінець 15.00-16.45     15.00-16.45   13.00-14.45
13 Вітамінка   12.00-13.45       11.00-12.45
13 Солісти 13.00-13.45

14.00-14.45

17.00-17.45

13.00-13.45

14.00-14.45

  14.00-14.45

17.00-17.45

13.00-17.45 15.00-1345
  Малі форми   15.00-15.45

16.00-17.45

       

Харченко Тетяна Володимирівна

Гурток хореографічного супроводу

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
13 1 1 17.00-17.45 12.00-13.45   17.00-17.45 15.00-15.45    

Василенко Юлія Юріївна

Гурток вокального мистецтва «Дивосвіт»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
13 Естрадні солісти     15.30-18.15       11.00-13.45

Штанько Наталія Михайлівна

Гурток хореографічного супроводу

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
13 1 І   15.00-16.45          

Колеснікова Ольга Володимирівна

Гурток бісероплетіння «Чарівна намистинка»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
14 1 1   13.00-14.45 13.00-14.45        
14 2 2   15.00-17.45       13.00-15.45  
14 Інд.     18.00-19.45       11.00-12.45  
  ЦРДІ 9.00-10.45

14.00-15.45

           

Тимченко Ірина Василівна

                                             Творча майстерня «Чарівниця»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
14 1 1 14.00-15.45       14.00-15.45    
14 2 2 16.00-17.45       16.00-17.45    
14 3 3     16.00-17.45       9.15-11.00
14 4 4       15.30-18.15     11.15-14.00
14 Інд.     15.00-15.45 14.30-15.15     14.15-15.00

15.15-16.00

        Петрик Сергій Володимирович

            Студія гри на гітарі

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
5 Концертмейстер 900-1300 900-1300   900-1400 900-1400    
5 Ударні. інструм. 1400-1645       1400-1645    
5 гітара   1500-1745   1500-1745      

Корячко Лариса Василівна

Студія вокального мистецтва «Віночок»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
24 Дзвіночки 14.00-15.45     14.00-15.45      
24 Мальви 16.00-17.45     16.00-17.45      
24 Зорецвіт   13.00-16.45     14.00-16.45    
24 Перлина   17.00-18.45     17.00-18.45 11.00-11.45  
24 Малі форми 18.00-18.45     18.00-18.45   12.00-13.45  
24 Соло 13.00-13.45     13.00-13.45   14.00-15.45  

Африкян Карина Юріковна

Гурток вокального мистецтва «Зорепад»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
24 Інд.     1300-1645       1000-1445

Дорошенко Світлана Миколаївна

Гурток бісероплетіння «Бісерне сяйво»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
12 1 1       14.00-15.45 (№31)   13.45-15.30  

Пташник Олена Миколаївна

Танцювальний колектив «Кіндер»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота Неділя
25 1 1 12.00-13.45     10.00-11.45      

Пуць Оксана Юріївна

Студія естрадного танцю «Канон»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
22/25/27 1 2 1300-1445     1300-1445      
2 5 1500-1645   1400-1545        
3 6     1600-1745     1100-1245  
4 6       1700-1845   900-1045  
5 8       1500-1645   1300-1445  
6 10           1500-1645  
Хор. супровід

Віночок

1700-1845 1400-1745          

Тищенко Валентина Леонідівна

Гурток народного танцю «Іскорка», бального танцю «Ритм»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
22/25 1 Іскорка 2р.н     13.30-14.15       14.00-14.45
22/25 2 Іскорка

4р.н.

16.00-1745       15.00-16.45   15.00-16.45
22/25 3 Іскорка 8р.н.     16.30-18.15       17.00-18.45
22/25 1 Ритм 3р.н.   16.30-18.15         10.00-11.45
  2 Ритм 8р.н.     14.30-16.15       12.00-13.45

Голуб Світлана Олександрівна

Студія естрадного танцю «Серпантин»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
25/27 1 1     1300-1445     12.00-13.45  
2 1     1200-1245 13.00-13.45      
3 4 1400-1545     14.00-15.45   14.00-15.45  
4 6 1600-1745         16.00-17.45  
Інд.         1500-1545     11.00-11.45  

Самойленко Олександра Олександрівна

Ансамбль народного танцю «Пролісок»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
22/25 1 2   1330-1515     1330-1515    
2 3         1530-1715   1200-1345
3 5   1530-1715         1000-1145
4 6   1730-1915     1730-1915   1400-1545
  Хореог. супр.       1500-1645      

Сікалова Юлія Олександрівна

Студія театрального мистецтва «Казкар»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
30 Малятко 1 1   14.00-15.45 15.00-16.45   15.00-16.45 9.30-11.15  
27 Казкар

1

3   17.00-19.45 18.00-19.45   17.00-18.45 12.00-13.45  
  Інд. МАН 13.00-14.45 16.00-16.45 17.00-1945      

 

Яременко Ірина Володимирівна

Дівоча школа «Ассоль»

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
31 1 1     14.00-15.45       11.00-12.45
31 2 2     16.00-17.45       9.00-10.45
31 3 2         15.00-17.45   13.00-15.45
31 Інд.   14.00-17.45            

Савченко Максим Олексійович

Студія комп’ютерної графіки

каб

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
31 1 1   14.00-15.45       13.00-15.45  
31 2 2   16.00-17.45   16.15-18.00      
31 Інд.             15.00-15.45  

Островський Сергій Іванович

Шашковий клуб

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
д/у

№25

1 1 15.30-16.50 15.30-16.50     9.00-10.15    

Павлова Людмила Іванівна

Ляльковий  театр

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
Школа-інтернат 1 3 14.00-15.45         15.00-16.45 15.00-16.45
Інд.             17.00-17.45 17.00-17.45

Федченко Юрій Віталійович

Пішохідний туризм

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
23 1 1 16.00-17.45         12.00-1345  
  2 1     16.00-17.45     14.00-15.45  
  3 1         16.00-17.45 16.00-17.45  
  4 2       15.30-18.15   9.00-1145  

                                  Паламар Святослав Борисович

                                                            Пішохідний туризм

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
23 1 1   8.45-10.30   8.45-10.30     10.00-11.45
  2 1 15.15-17.00       15.15-17.00   12.15-14.00
  3 1   15.15-17.00   15.15-17.00     14.20-16.05

Клементьєв Анатолій Павлович

Циркова студія  «Удай»

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
22 1 1     18.00-19.45   17.00-18.45    
  2 2       18.00-19.45   15.00-16.45  
  3 2         19.00-20.45 17.00-18.45  
  Інд.     20.00-20.45 20.00-20.45   19.00-20.45 1330-20.45

Дяченко Світлана Сергіївна

Ай-кі-до

каб.

Гр.

Рік

навч.

Понеділок Вівторок Середа  Четвер Пятниця Субота Неділя
22 1 1 13.00-14.45 13.00-14.45          
  2 2       16.00-17.45     8.30-10.15
  3 3   17.30-19.15         10.30-1215
  4 4 18.00-19.45           17.00-18.45
  5 6       18.00-19.45     19.00-20.45

Поддубна Тетяна Олександрівна

Фітнес для малят

каб

Гр

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
  Розв. ігри       10.00-10.20      
22

/25

        10.30-10.50

11.00-11.20

   
          12.00-12.25

12.35-13.00

     
          13.10-13.35    
22 Кенгуру     11.00-11.20

11.30-11.50

     
Лічман Фітнес для малят 13.00-14.30

14.30-16.00

  13.00-14.30

14.30-16.00

     
Фіт-денс 16.00-17.00   16.00-17.00     15.00-17.00

                               Дорошенко Світлана Миколаївна

Гурток бісероплетіння «Бісерне сяйво»

каб

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
ЦРДІ

 

1 2 14.00-15.45 10.00-11.45

13.00-13.45

14.00-15.45

10.00-11.45

13.00-13.45

14.00-15.45

       
ЗОШ

№10

1 2         15.00-16.45    

Боднар Юліан Анатолійович

Лікувальна аеробіка. Оздоровча гімнастика

каб.

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
22 1 1   9.30-11.15

(№25)

      9.30-11.15

 

 
  2 2     16.00-17.45        

Клементьєва Людмила Миколаївна

Гурток хореографічного супроводу циркової студії «Удай»

каб.

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
22 1 1           17.00-19.00 14.00-16.00

Авдєйчік Ольга Іванівна

Гурток народознавства «Джерело»

каб.

Гр.

Рік

навч

Понеділок Вівторок Середа Четвер Пятниця Субота Неділя
26 1 2   1500-1645   1500-1645