В Центрі  творчості  дітей  та  юнацтва розроблена  система роботи з правового і превентивного  виховання відповідно  до  планів – додатків.  Згідно  Програми  правової освіти  розроблено заходи,  щодо  посилення  правової роботи, пропаганди здорового способу життя, профілактики куріння, вживання алкоголю, наркотиків та психотропних речовин, у рамках яких  традиційно  організовуються  профілактичні  тренінги, бесіди, лекції, диспути на правовиховну тематику. Щосеместру  поновлюються  соціальні  паспорти  кожного  гуртка  та закладу  вцілому. Відповідно  до  його  даних створюються  та виконуються  додаткові індивідуальні  плани колекційного  впливу на вихованців,  що потребують  підвищеної  уваги.

З метою попередження правопорушень серед  вихованців  психологами  ЦТДЮ  Борсяк Л.О.,  Супруненко О.О., методистом Ребенком А.А.  традиційно   проводяться  тренінги, корекційні  заняття, бесіди  на теми: «Школа  соціально активного  громадянина» ,«Вплив наркотичних та токсичних речовин на психіку молодої людини.», «Як їсти, щоб бути здоровим», «Курити-шкодити здоров’ю», “Інтернет!!! Друг чи ворог???”, “Рання вагітність.Її наслідки”, “Хлопці та дівчата”, “Права для всіх”, “Конвенція ООН для дітей”.

Тісно співпрацюємо з  психологами, соціальними  педагогами ЗНЗ міста, лікарями, працівники МВ УМВС, юстиції, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Доброю традицією стало проведення виховних заходів, які мають за мету формування навичок здорового способу життя та боротьби зі шкідливими звичками серед молоді.

Система  правовиховної  роботи,  яка склалась в Центрі  творчості дітей та юнацтва  постійно вдосконалюється та поповнюється методичними наробками на правовиховні та правоосвітні теми. Ми намагаємось зробити цікавими заходи на  надзвичайно серйозні і дорослі теми .в своєму арсеналі маємо вже базу власних розробок занять, тренінгів, відеороликів, презентацій .

                                                                                 

                                                                                    ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                     Директор ЦТДЮ

                                                                                         ____Т.М.Савченко

                                                                                           28 листопада 2016 р.

 

ПЛАН РОБОТИ В РАМКАХ ТЕМАТИЧНОГО ДЕКАДНИКА

гендерного та превентивного виховання

«Шляхи, які ми обираємо»

з 01.12.16 по 20.12.16

  Дата, час, місце Назва заходу  учасники Відповідальні
1 28.11.1611.00К.11 Складання, узгодження та затвердження  плану проведення тематичного декадника адміністрація Борсяк Л.О.
2 01.12.16ЦТДЮ Проведення Всесвітнього  дня боротьби зі СНІДом Всі учасники навчально-виховного процесу Борсяк Л.О.Супруненко О.О.
3 8.12.1616.00К.25 Спортивно-розважальна програма«Швидкі на підйомі»  Середній Ребенок А.А.
4 Протягом декадника Оформлення  інформаційної виставка«Обережно ,СНІД»   Всі учасники навчально-виховного процесу Борсяк Л.О.Супруненко О.О.
5 Протягом декадника Моніторинг  ставлення до здорового  способу життя СтаршокласникиБатькипедагоги      Ребенок А.А.
6 3.12.16-15.12.16 Волонтерський рейд«Кому потрібна наша допомога» Діти –волонтери та педагоги, що працюють на засадах волонтерства Борсяк Л.О.Авдєйчік О.І.
7 5.12.201616.00К.26 Тренінгове  заняття «Формування здорового  способу  життя та профілактика «ВІЛ/СНІДу» Старшокласники Супруненко О.О.
8 7.12.201616.00К.26 Круглий стіл  з лікарем – дерматовенерологом «Інформація – гарант  захищеності» Старшокласники,педколектив Супруненко О.О.
9 12.12.1611.00К.26 Засідання координаційної ради Школи сприяння здоров’я Члени координаційної ради Ребенок А.А.
10 15.12.16-20.12.16 Організація роботи у рамках Школи безпеки Всі в/к Ребенок А.А.
11 12.12.16-18.12.16 Відеолекторії у гуртках :«Захист від психологічного насилля»«Перетворення дівчини в жінку» Сер. та ст.ш.в. Борсяк Л.О.Щербін М.В.
12 Протягом місячника Міні-заняття у гуртках«Обережно,СНІД!»«Практичні реалії подолання ВІЛ/СНІДу у молодіжному середовищі»

( З використанням розробок «ФОТОФІШКА» та «КРОК ЗА КРОКОМ»)

Сер. та ст..ш.в. Борсяк Л.О.
13 16.12.1618.12.16 Навчальні заняття «Профілактика торгівлі людьми» Сер.-ст.ш/в Борсяк Л.О.СупруненкоО.О.
14 Протягом місячника, фойє І пов Відеоуроки«Захисти себе!» Всі в/к Щербін М.В.
15 Протягом місячника, фойє І пов                  Опитування«СНІД – чи можливо  вберегтися» В-ці ст.ш.в. Супруненко О.О.

 

 

 

Завідуюча організаційно – масовим відділом                        Борсяк Л.О.

 

Залишити відповідь