ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                   Директор ЦТДЮ

                                                                                                        _____Т.М.Савченко

18 листопада 2016 року

                                                                                                                          

ПЛАН РОБОТИ ЦТДЮ  ЗИМОВІ КАНІКУЛИ

 

Дата, час,

місце проведення

Назва заходу Вік учасників Відповідальні
1 30.12.16

15.00

Актова зала

Театрально-розважальна програма для дітей з обмеженими можливостями

« Веселинки від Ялинки »

Всі в.к

 

СікаловаЮ.О.

Ребенок А.А.

2 01.01.17

13.00

центральна площа міста

Розважальна програма для малят

«Новорічна круговерть»

 

3-12 р. Падалка Ю.С.
3 03.01.17 11.00,13.30

04.01.17 11.00,13.30

05.01.17

10.00,13.00

К.25

Новорічна казка «Аліса в країні Чудес» 3-6 р. Бухтіярова Н.В.

Горбань О.В.

Линник С.С.

4 05.01.17

15.00

К.25

Обрядово-концертна програма  “Ніч перед Різдвом” Всі в/к Берьозко Н.О.

Чередніченко М.Г.

Линник С.С.

5 10.01.2017

11.00

к.25

Спортивно-розважальна програма

«Смайлик на удачу »

 

Мол.ш.в. Ребенок А.А.
6 10.01.2017

13.00

К.25

Розважальна програма для вихованців спортивно-туристичних гуртків «Новорічні пригоди Спортика  та його друзів» Всі в/к Авдєйчік О.І.
11.01.16

10.30

Актова зала

Театрально-розважальна програма для дітей з обмеженими можливостями

« Веселинки від Ялинки »

 

1-4 кл. СікаловаЮ.О.

Ребенок А.А.

11.01.2017

14.00

парк

Спортивно-розважальна програма

«Морозний драйв»

Ст.ш.в. Ребенок А.А.
6 10.01.17

К.25

16.00

Розважальна програма «Новорічний переполох» Ст.ш.в. Горбань О.В.
7 11.01.17

К.25

16.00

Зустріч в родинному колі  в гуманітарному відділі «Різдвяні передзвони» Родини Бухтіярова Н.В.

Горбань О.В.

8 12.01.17

К.25

16.00

Родинно-сімейне свято  в художньо-естетичному відділі «Новорічні вечорниці» Всі в/к Берьозко Н.О.

ЧередніченкоМ.Г.

9 12.01.17

13.00

К.25

Спортивне свято «Зимові арт-канікули» Середній Ребенок А.А.
10 12.01.17

12.00

ЗОШ №12

Відкрита першість ЦТДЮ з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях Федченко Ю.В.

Паламар С.Б.

Авдєйчік О.І.

11 13.01.17

к.25

12.00

Конкурсно-розважальна програма для гуртківців художньо-естетичного відділу

«Новорічний  ігроленд»

Всі в/к Берьозко Н.О.

Чередніченко М.Г.

12 14.01.17

14.00 к.25

Родинно-сімейне свято «Різдвяна казка» у спортивно-реабілітаційному відділі Всі в/к Авдєйчік О.І.
13 14.01.17

12.00

Актова зала

Концертна програма  від колективів художньої самодіяльності

«Новий рік дарує казку»

Всі в/к Берьозко Н.О.

Падалка Ю.С.

Линник С.С.

 

 

 

Завідуюча організаційно-масовим відділом                           Борсяк Л.О.

 

 

 

План проведення Дня Прапора

та Дня Незалежності України :

Назва Час проведення Відповідальні
1 Святкова лінійка «Люблю я свою Україну» 16.00 Падалка Ю.С.Линник С.С.
2 Конкурсно-розважальна програма з великою концертною програмою «Міні-міс Україночка 2016» 16.15 Падалка Ю.С.Линник С.С.

Бухтіярова Н.В.

Майстренко К.В.

3 Танцювальний флеш-моб «Українські забаляння» 17.00 Линник С.С.Пуць О.Ю.

Ребенок А.А.

4 Активний майстер-клас з айкідо «Сильні українці» 16.15 Дяченко С.С.Авдєйчік О.І.
5 Майстер-клас з пішохідного туризму «Люби Україну свою» 16.15 Паламар С.Б.Федченко Ю.В.

Авдєйчік О.І.

6 Робота спортивно-оздоровчого комплексу «Здоров’я» 16.15 Боднар Ю.А.Авдєйчік О.І.
7 Майстер-клас з циркового мистецтва «Чарівні перетворення» 16.15 Клємєньтьєв А.П.Авдєйчік О.І.
8 Тематична зупинка «Подаруй Україні свої долоньки» 16.15 Чередніченко М.Г.
9. Майстерня боді-арту «Українські мотиви» 16.15 Волик А.О.
10 Майстер – клас з ізонитки «Сонце в долонях» 16.15 Тимченко І.В.
11 Майстер-клас оретропластики «Барви натхнення» 16.15 Яременко І.В.
12 Майстер – клас з бісероплетіння «Руками створена краса» 16.15 Колеснікова О.В.
13 Малюнок на асфальті «Наша славна Україна» 16.15 Шигань Н.Д.Сидоренко Л.Л.
14 Майстер-клас по виготовленню ляльки –мотанки 16.15 Авраменко Н.С.
15 Майстер-клас з бісероплетіння 16.15 Дорошенко С.М.
16 Майстер-клас з плетіння фенечок 16.15 Кеценко Т.С.

 

План  роботи ЦТДЮ  на літній період 2016 року

ДатаЧас Місцепроведен Назва заходу ПІП відповідального Учасники
1 23.05.16 смт Качанівка ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я  (екскурсія національного істо́рико-культу́рного заповідника  «Качані́вка»        Берьозко Н.О.Борсяк Л.О.

Ребенок А.А.колектив ЦТДЮ224.05.16ресторан «LA TORRE»Участь у майстер-класі по виготовленню піцциТищенко Н.В.вихованці АДН329.05.16с.ЛиновицяКраєзнавча подорож «Рідна Прилуччина»Сидоренко Л.Л.Тимченко І.В.вихованці гуртків «Палітра» та  «Чарівниця»  429.05.16БубнівщинаЕкскурсія до козацької фортеціТищенко Н.В.вихованці АДН531.05.1619.00театральна площаМіський вечір випускниківБерьозко Н.О.Линник С.С.випускники ЗНЗ міста631.05.16- 16.06.16,21.06.16 – 11.07.16ЦТДЮРобота табору відпочинку «Містечко дитячих мрій»(І та ІІ зміна)Борсяк Л.О.вихованці 7-12 р.701.06.1610.30-13.30паркова зона  та актова залаСвяткові заходи з нагоди Дня захисту дітей«Зростаємо під сонцем України»

(за окремим планом)Семенченко Н.І.,методисти відділівкерівники гуртків, вихованці, батьки83.06.1613.06.16

15.06.16

10.30актова залаТеатральна вистава «Нове вбрання короля»Берьозко Н.О.Сікалова Ю.О.вихованці пришкільних таборів міста97.06.169.06.16

14.06.16

10.30актова залаКонцерт «Веселі нотки »Падалка Ю.С.Майстренко К.В.

Линник С.С.вихованці пришкільних таборів міста1031.05.168.06.16

10.06.16

10.30актова  залаРозважальна програма «Різнокольорове літо»Падалка Ю.С.Майстренко К.В.

Линник С.С.вихованці пришкільних таборів міста117.06.1610.30по містуЕкскурсія до історичної зони міста «Стежками рідного краю»Ребенок А.А,вихованці табору1214.06.16БубнівщинаЕкскурсія до козацької фортеціБорсяк Л.О.,Ребенок А.А,вихованці табору132.06.153.06.15 4.06.15

16.00актова зала Випускні вечори вАДНБухтіярова Н.В.Горбань О.В.керівники гуртків АДН, вихованці, батьки143.06.1511.00музей ім..МасловаКвест для вихованців табору«Загадковий світ мого міста»Борсяк Л.О.7-12 р.1508.06.1610.30філія музею ім..МасловаКраєзнавча година «О.Кошовий. Погляд крізь роки»Авдєйчік О.І.вихованці табору«Містечко1608.06.1615.30паркова зона«Єдиний Олімпійський день»Ребенок А.А.Савченко М.О.табір «Містечко»179.06.1610.30музей ім..МасловаЕкскурсія на виставку художніх робіт М.ШелестаБорсяк Л.О.Авдєйчік О.І.вихованці табору «Містечко»1810.06.16м.КиївЕкскурсія до м.Києва (Ботанічний сад,  зоопарк, Андріївський узвіз)Берьозко Н.О.Чередніченко М.Г.художньо-естетичний відділ1911.06.15

11.00по містуЕкскурсія на Прилуцький хлібзавод ім.І.Супруненкадля вихованців табору «Містечко дитячих мрій»Борсяк Л.О.Авдєйчік О.І.7-12 р.2013.06.16с.ГустиняЕкскурсія до Густинського монастиряБорсяк Л.О.,Ребенок А.А,вихованці табору«Містечко»2116.06.1610.30музей ім..МасловаКраєзнавча година «Чарівний світ дитинства»Борсяк Л.О.Авдєйчік О.І.вихованці табору «Містечко»2224.06.1610.30філія музею ім..МасловаРозважальна програма «Від козака до вояка»Авдєйчік О.І.вихованці табору2324-26.06.15ігрові кімнатиБесіди в таборі«Зберігаємо.Шануємо.Дотримуємося»,«Конституція, її історія»Падалка Ю.С.Майстренко К.В.відпочиваючі табору2425.06.16фойє І пов.Робота традиційного національного музею, створеного вихованцями табору «Культурна спадщина мого народу»Авдєйчік О.І.Майстренко К.В.відпочиваючі табору2525.06.16фойє І пов.Виставка –конкурс дитячих творчих робіт «Я пишаюся тим, що я – українець»Авдєйчік О.І.Падалка Ю.С.відпочиваючі табору2624.06.1612.00актова залаІсторико-патріотичний квест  у таборі «Нація.Держава.Конституція»Падалка Ю.С.Майстренко К.В.відпочиваючі табору2724.06.1615.30актова залаКонцертна програма за участю колективів художньої самодіяльності ЦТДЮ«Україна – це ми !»Падалка Ю.С.Линник С.С.відпочиваючі табору2831.05.16-10.07.16парк, навчальні кабінетиМайстер-класи та розважальні програми у таборі за графікомБорсяк Л.О.керівники гуртківвідпочиваючі табору29червеньБолгаріяУчасть вихованців ЦТДЮ у Міжнародному фестивалі« Сузір’я Орфея»Семенченко Н.І.вихованці сер.ш.в.3022.06.201611.00актова залаВідеоурок«Так починалась війна….»Авдєйчік О.І.відпочиваючі табору3123.08.14 паркова зона ЦТДЮСвяткова програма до Дня Незалежності «Ми єдині, Україна в нас одна» Семенченко Н.І.Падалка Ю.С.

Майстренко К.В.

Ребенок А.А.керівники та вихованці гуртків АДН325.07.1610.30

по місту Квест«Фотомандрівка »Ребенок А.А,вихованці табору33Серпеньм..ВінницяКраєзнавча подорож «Туристичні пам’ятки Вінниці»Семенченко Н.І.Батьки, вихованці

 

Рисунок2

 

ПЛАН НА ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ 21.03.16-27.03.16

Дата,час,місце проведення Назва заходу Вік учасників відповідальні
1. 18-20.03.16м.Ніжин Участь вихованців гуртків спортивного туризму  у Відкритому  Кубоку м.Ніжина з пішохідного туризму Ст.ш.в. Федченко Ю.В.,Паламар С.Б.
2. 21.03.1610.00К.26 Тренінг для педагогів і вихованців «Школа розуміння» 6-річки та педагоги АДН Супруненко О.О.
3. 21.03.16м.Київ Екскурсії в Академію професій та планетарій у гуманітарному відділі Мол.-сер.ш.в. Семенченко Н.ІГорбань О.В.
4. 22.03.16ЦТДЮ Конкурс на кращого організатора дитячого колективу педагоги СеменченкоН.І.Падалка Ю.С.
5. 22.03.1616.30К.26 Засідання школи «Батьківський університет» ЗСЖ сім’ї як запорука успішного формування здорового молодого покоління батьки ГорбаньО.В.
6. 23.03.1612.00 к.26 Круглий стіл «Чемпіони серед нас» Мол.ш.в. Авдєйчік О.І.
7. 24.0316.00актова зала Творчий звіт колективів художньої самодіяльності «Планета дитинства»(КорячкоЛ.В., Самойленко О.О., Голуб С.О.) Всі в/к Берьозко Н.Г.ЧередніченкоМ.Г.
8. 25.03.1615.00актова зала Свято до Дня театру Всі в/к Берьозко Н.Г.ЧередніченкоМ.Г.
9. 25.03.1614.30 ЦСРДІ Тренінг у рамках проекту «Ми будемо з тобою поруч » – «Селфбілдінг»для дітей з обмеженими можливостями та дітей -волонтерів Мол-сер.ш.в. Борсяк Л.О.Авдєйчік О.І.
10. 25.03.16К.2617.00 Майстер-клас для батьків лінгвістичного клубу «Повертаймося до школи» батьки Ровна В.М.
11. 26.03.1612.00Акт.зала Розважальна програма з ДП «Єдина родина-єдина Україна» Батькидітипедагоги Падалка Ю.С.
12. 26.03.16м.Київ Екскурсія в Київський театр опери та балету Сер.ш.в. Семенченко Н.І.

Голуб С.О.

ПЛАН РОБОТИ ЦТДЮ 

НА СВЯТА МИКОЛАЯ

 ТА ПІД ЧАС СВЯТ НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ЦИКЛУ

з 18.12.15 – 16.01.16

Дата, час,Місце проведення Назва заходу Вік учасників відповідальні
1 18.12.1515.00Школа – інтернат Свято Миколая для вихованців спеціалізованої школи – інтернату Сер.ш.в. Падалка Ю.С.Линник С.С.
2 18.12.1515.00  к.26 Майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас у гуманітарному відділі «Майстер новорічних справ» 5-6 Бухтіярова Н.В.Кишинівська І.О.
3 18.12.15 – 20.12.15Навчальні кабінети АДН Свята Миколая у мікрогрупах АДН«Ой хто,хто Миколая любить» 3-6 Бухтіярова Н.В.
4 23.12.1515.30 К.26 Свято новорічної іграшки в художньо-естетичному відділі 7-8 Чередніченко М.Г.Падалка Ю.С.
5 26.12.15 – 30.12.1511.0013.30К.25 Новорічна казка-мюзікл «Снігова королева» 3-8 Бухтіярова Н.В.Линник С.С.
6 4.01.1613.00 к.25 Спортивне свято «Спритні та дружні» Серед. Ребенок А.А.
7 4.01.1615.00 к.4 Психологічний тренінг«Я – успішний , я – найкращий » Серед. Супруненко О.О.
8 4.01.1516.00 к.25 Родинно-сімейне свято «Різдвяна казка » у спортивно-реабілітаційному відділі Всі в/к Авдєйчік О.І.
9 5.01.1611.00 к.17 Майстер-клас по розпису різдвяного печива для педагогів та вихованців  гуманітарного відділу«Казкове Різдво» Педагоги,Вихованці 5-6 р. Бухтіярова Н.В.Кишинівська І.О.Федченко Ю.А.
10 5.01.1613.00 к.25 Музичне свято у художньо-естетичному відділі «Різдвяна зірка» Всі в/к Берьозко Н.О.Чередніченко М.Г.
11 8.01.1614.00Актова зала Новорічна вечірка з Дитячим парламентом «Кліп ревю» Серед. Падалка Ю.С.
12 8.01.1616.00Актова зала «Зимовий концерт» від колективів художньої самодіяльності Всі в/к Берьозко Н.О.
13 9.01.16к.25з 11.00 до 15.00 Цикл новорічних програм з гуртківцями художньо-естетичного відділу Всі в/к Чередніченко М.Г.Керівники гуртків художньо-естетичного відділу
14 10.01.16к.2511.00 Конкурсно – розважальна програма з гуртківцями лінгвістичного клубу «Друга мова »«Феєрверк новорічних розваг» Всі в/к Горбань О.В.Циганко О.О.Микитченко Н.В.Щербін М.В.Ровна В.М.
15 11.01.16к.25  12.00 Спортивно-розважальна програма «Поклик джунглів» Серед. Ребенок А.А.
16 12.01.1616.30  к.25 Родинне свято у гуманітарному відділі «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» Всі в/к Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
17 15.01.1611.00  к.26 Тренінг  для різновікової групи  «Дружня сімейка» Всі в/к Борсяк Л.О.
18 15.01.1616.30 к.25 Різдвяні зустрічі «У родинному колі» для вихованців та батьків художньо-естетичного відділу Всі в/к Берьозко Н.О.Чередніченко М.Г.
19 16.01.16з 11.00 Цикл новорічних програм з гуртківцями спортивно-реабілітаційного відділу Всі в/к Авдєйчік О.І.Керівники  гуртків спортивно-реабілітаційного відділу

План  заходів ЦТДЮ на осінні канікули

з 14.10.15 по 25.10.15

Тематика : патріотичне виховання

«Мій  рідний край»

 

№ п/п Дата, час,місце Назва заходів Вік учасників Відповідальні
1 14.10.15м.Прага Участь вихованців у Міжнародному фестивалі «GOLD EUROPE- 2015» Сер.ш.в. Сидоренко Л.Л.Тимченко І.В.
2 15.10.15 Екскурсія до Тростянецького дендропарку Сер.та мол.ш.в. Самойленко О.О.Тищенко В.Л.
3 15.10.1514.00ЦСРДІ Свято для дітей з обмеженими можливостями«Всі ми,браття, козацького роду» 7-13р. Дорошенко С.М.Волик А.О.Павлова Л.І.
4 16.10.1512.00К.25 Конкурсно-розважальна програма «Спортивний марафон» для вихованців АДН 5 р. Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
5 16.10.1515.00- 17.00парк Урочистості до Дня захисника України та українського козацтва «Козацькі клейноди» Всі в/к Авдєйчік О.І.(Микитченко Н.В.,Циганко О.О., Щербін М.В.,Ровна В.М., Федченко Ю.В., Паламар С.Б.)
6 16.10.1515.30парк Майстер-клас «Ми – діти козацького роду» Всі в/к Боднар Ю.А.
7 16.10.1515.30парк Майстер-клас з айкідо «Маленькі захисники» Мол.ш.в. Дяченко С.С.
8 16.10.1515.00 Екскурсія до краєзнавчого музею ім.В.Маслова Мол.ш.в. Федченко Ю.А.
9 17.10.15с.МгарПолтавської обл. Екскурсія для батьків та вихованців художньо-естетичного відділу до Спасо-Преображенського Мгарського монастиря Всі в/к Чередніченко М.Г.(Сидоренко Л.Л.Вовк С.І.,Шигань Н.Д., Яременко І.В.)
10 17.10.15 Екскурсія в Тростянецький дендропарк 4-5 р. П’ятигорець Н.М.Припутненко С.С.
11 18.10.15МБК18.00 Екскурсія на виставу гастролюючого «Театру тіней» для вихованців театральної студії «Казкар» Мол.ш.в. Сікалова Ю.О.
12 19.10.1511.00 Екскурсія до краєзнавчого музею ім.В.Маслова Мол., сер.ш.в. Пуць О.Ю.Корячко Л.В.
13 20.10.159.00Урочище «Джерела» Одноденний  похід  «Стежками рідного краю» для вихованців гуртків пішохідного туризму Сер..ш.в. Ребенок А.А.Федченко Ю.В.
14 20.10.1514.00К.9,15 Інформаційна година «Мій рідний край» Мол.ш.в. Щербін М.В.Ровна В.М.
15 20.10.1516.00К.4 Тренінг «Який Я» Сер.ш.в. Супруненко О.О.Шигань Н.Д.
16 20.10.1514.30ЦСРДІ Інтерактивна година «Символи моєї України» Сер.ш.в. Павлова Л.І.
17 21.10.1514.00К.9,15 Інформаційна година «Мій рідний край» Мол.ш.в. Циганко О.О.Микитченко Н.В.
18 21.10.15С.Бубнівщина Екскурсія до козацької фортеці 5 р. Тищенко Н.В.
19 21.10.15М.Бровари Екскурсія до аквапарку Сер.ш.в. Семенченко Н.І.
20 22.10.1516.00парк Спортивно – розважальна програма «Тато, мама,я –cпортивна сім’я» для вихованців художно-естетичного відділу Сер.ш.в. Ребенок А.А.
21 22.10.15 Екскурсія до Тростянецького дендропарку Мол. та сер.ш.в. Дяченко С.С.
22 22.10.1516.00К.16 Психологічна гра «Маленькі розумники» 5 р. Супруненко О.О.П’ятигорець Н.М.
23 23.10.1515.00 Екскурсія до Шевченківської світлиці Сер.ш.в. Сидоренко Л.Л.Тимченко І.В.
24 23.10.1516.00Рекреація АДН Інтелектуально-розважальна гра «Поле чудес , або цікаво знати про Україну» Сер.ш.в Падалка Ю.С.
25 24.10.1511.00 Відвідування фотовиставки Миколи Черепа «Шлях до світла» Сер.ш.в. Герасимчук В.М.
26 24.10.1512.00 Екскурсія до краєзнавчого музею ім.В.Маслова Сер.ш.в. Петренко І.М.
27 14.10.15 – 25.10.15Фойє І поверху Виставка робіт вихованців гуртка «Юний художник»«Мій рідний край» Всі в/к Шигань Н.Д.
28 14.10.15 – 19.10.15М.Ужгород Кубок України серед юніорів з ПТ  Відкритого Чемпіонату Закарпатської області з ПТ «Осінні старти – 2015», присвячений Дню захисника України Сер .ш.в. Паламар С.Б.

До уваги вихованців та їх батьків!

 Тести для вступу до гуртків лінгвістичного клубу «Друга мова» для вихованців 1-го року навчання

відбудуться

03 вересня 2015 р. о 14.00 в каб.№15

Загальні батьківські збори

відбудуться:

 для батьків вихованців «Академії дошкільних наук»:

в групах дітей 3-х та 4-х років –        09 вересня 2015 р. о 17.00;

в групах дітей 5-ти років          –        10 вересня 2015 р. о 17.00;

для батьків вихованців лінгвістичного

клубу «Друга мова»                     –        11 вересня 2015 р. о 17.00.

 Місце проведення: актова зала ЦТДЮ (ІІ поверх).

На батьківські збори запрошуються батьки без дітей.

 Адміністрація.

Шановні батьки майбутніх першокласників !

 з 27 квітня  по 06 травня 2015 року

в ЦТДЮ відбудеться

«ТИЖДЕНЬ МАЙБУТНЬОГО ПЕРШОКЛАСНИКА»

Консультації надаються спеціалістами:

Логопед – Вовк Наталія Миколаївна

Психологи – Борсяк Лариса Олександрівна,

Супруненко Олена  Олександрівна

(консультації за результатами попередньої діагностики рівня готовності до школи вашої дитини)

Вчителі початкових класів – Гурба Валентина Володимирівна, Пономаренко Олена Петрівна

Інструктор з фізичної культури і оздоровчих видів гімнастики – Поддубна Тетяна Олександрівна

Викладач уроку здоров’я – Овод Вікторія Сергіївна

Оптометрист – Максименко Олена Юріївна

В рамках тижня Ви зможете разом зі своєю дитиною отримати консультації  та відповіді на запитання, що турбують Вас перед тим, як віддати дитину до школи

fff72ba1cc1d739ceca77bddd0e1c491

ПЛАН РОБОТИ

У РАМКАХ ТЕМАТИЧНОГО МІСЯЧНИКА

моделювання культури та свідомості здорового способу життя

«Спритні, сміливі, здорові та щасливі»

з 16.04.14 по 15.05.14

Дата, час, місце Назва заходу  Відповідальні
 1 25.03.1511.00каб.19 Засідання організаційного комітету проведення тематичного місячника ЗСЖ«Спритні, сміливі, здорові та щасливі» Борсяк Л.О.Ребенок А.А.
 2 07.04.1516.00каб.25 Спортивно –розважальна програма«Тато, мама, я – спортивна сім’я» Ребенок А.А.
 3 7.04, 9.04, 11.04.15 Тиждень спортивних ігор«Спорт-драйв»(за окремим графіком) Падалка Ю.С.
 4 14.04.1516.10рекр. АДН Вечірка в українському стилі«Ми – українці» Падалка Ю.С.
 5 14.04.15фойєI поверх Оформлення інформаційної виставки «Спритні, сміливі, здорові та щасливі» Борсяк Л.О.,Чунь Н.Г.
 6 16.04.1515.30парк Майстер-клас від гуртків спортивного туризму «Одна година із життя справжнього туриста» Федченко Ю.В.Паламар С.Б.
 7 16.04.15.16.00каб.26 Тренінг «Для мене бути здоровим….» Супруненко О.О
 8 20.04.-10.05.15фойєI поверх Фотовиставка «До здоров’я через позашкілля разом з нами» Борсяк Л.О.Ребенок А.А.
 9 20.04-15.05.15навч. кабінети Бесіди в гуртках «Все про здоров’я » Ребенок А.А.,(керівники гуртків)
 10 21.04.1515.30каб.4 Тренінгове заняття «Мистецтво жити серед   людей» Супруненко О.О
 11 23.04.15каб.22 Заняття   з елементами тренінгу«Найбільше щастя – це здоров’я» Супруненко О.О.
 12 24.04.1515.00каб.18,17 «Веселий світлофорчик » Авдєйчік О.І.
 13 27.04.1516.00 Родинний тренінг «Мистецтво бути батьками» (корекція небажаних психічних станів. Сприяння підготовці до школи ) Борсяк Л.О.
 14 27.04-05.05.15 Групове   консультування батьків«Психологічна готовність до школи» Супруненко О.О.
 15 27.04-05.05.15 Тиждень майбутнього першокласника(за окремим планом) Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
16 05.05.1516.00каб.22 Родинні змагання «Мій тато – суперстар» Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
 17 05.05. – 07.05 Участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») – суддівство Федченко Ю.В.Федченко Ю.А.Паламар С.Б.
 18 8,9.10.05.15м. Чернігів Участь у VII етапі Кубка області з ТПТ «Адреналін 2014-15» Федченко Ю.В.Паламар С.Б.
 19 11.05 – 15.05.15 Відеолекції «Все про здоров’я» Супруненко О.О.Щербін М.В.
 20 11.05 – 15.05.15 Психологічні ігри «Я за здоровий спосіб життя»(за окремим графіком) Супруненко О.О.
 21 12.05.1517.30каб.22 Показові виступи гуртка «Айкідо» Дяченко С.С.
 22 14.05.1516.00каб.22 Показові виступи гуртка «Оздоровча гімнастика» Боднар Ю.А.
 23 14.05-16.05с. Количівка Участь у обласному етапі Всеукраїнської військово –патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Федченко Ю.В.Паламар С.Б.
 24        16.05.1516.00каб.26 Родинний тренінг«Сприяння підготовці до школи. Корекція небажаних психічних станів»(вихованці АДН + батьки+ дідусі і бабусі ) Борсяк Л.О.
 25 18.05.1510.00каб.11 Підсумкове засідання організаційного комітету проведення тематичного місячника ЗСЖ «Спритні, сміливі, здорові та щасливі» Борсяк Л.О.Ребенок А.А.
 26 травень 2015 Моніторинг за підсумками роботи програми «До здоров’я через позашкілля» Борсяк Л.О.Ребенок А.А,
 27 20.05.159.00с.Заїзд ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я для працівників ЦТДЮ Ребенок А.А.
 28 21,22,23.05.159.00-15.00парк Тренування –підготовка команд ЗНЗ міста для участі у змаганнях   «Сокіл» ( «Джура») Федченко Ю.В.Паламар С.Б.

 

 

Screenshot_1

Screenshot_1

План  заходів ЦТДЮ на весняні канікули

   (з 30.03.2015 по 10.04.2015)

Назва заходів Дата,час,місце проведення Вік дітей Відповідальні
1 Свято в АДН «В гостях у містера Ленгвіджа» 31.03.1513.00К.26 5-6 р. Тищенко Н.В.Сагайдак С.В.Бабак В.В.
2 Танцювально-експресивний тренінг «Танець життя» 31.03.1516.00, к.25 8-16 р. та педагоги Борсяк Л.О.
3 Патріотичний квест «Моя Україно, я – твоя дитина» 01.04.1511.00ЦТДЮ Сер.ш/в Авдєйчік О.І.
4 Олімпіада серед обдарованих дітей лінгвістичного клубу «Друга мова» 02.04.1511.00К.9,15 Всі в/к Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
5 Свято«Україна вишивана» 03.04.1515.00Акт.зала, к.26, фойє Всі в/к Берьозко Н.О.Падалка Ю.С.Чередніченко М.Г.
6 Тематична екскурсія «Київ – столиця нашої держави» 03.04.15м.Київ Всі в/к Семенченко Н.І.
7 Майстер-клас для батьків «Back to school» 06.04.1517.00, к.9 Батьки Ровна В.М.
8 Родинна конкурсно-розважальна програма «Тато, мама, я – спортивна сім’я» 07.04.1516.00 Педагоги, вихованці Ребенок А.А.
9 Урочиста лінійка з нагоди нагородження переможців Олімпіади та конкурсу дослідницьких робіт у лінгвістичному клубі «Друга мова» 07.04.1513.00фойє Всі в/к Бухтіярова Н.В.Горбань О.В.
10 Тренінг «Найбільше щастя – здоров’я» 07.04.1516.00, к.26 Сер.ш/в Супруненко О.О.
11 Гра для Дитячого Парламенту та   активу гуртківців«Мандрівка в небувалі країни» 08.04.1513.00К.26 Сер.ш/в Авдєйчік О.І.
12 Майстер-клас «Великодні дива» 09.04.1515.00К.26 5р.  Бухтіярова Н.В.Кишиневська І.О.Федченко Ю.А.
13 Екскурсія до краєзнавчого музею ім.М.Маслова на виставку«Все,що оточує жінку» 09.04.1515.30 Сер.та ст..ш/в Берьозко Н.О.
14 Свято «Воскресни,Писанко» 10.04.1515.00 Всі в/к Берьозко Н.О.Чередніченко М.Г.

 

Директор ЦТДЮ                             Т.М.Савченко