Затверджено

протокол засідання

педагогічної ради ЦТДЮ

від_12.09._2016 р.  №_1_

 

Перелік навчальних програм

Центру творчості дітей та юнацтва

м. Прилуки, вул. 1 Травня, 80, тел. (04637) 3-41-77, 3-03-08, е-mail: CTDUP@yandex.ru

 

Напрямки діяльності, назва гуртка Назва програми  

П.І. Б. керівника гуртка

Тип програм (типова, робоча) Ким затверджено Рік видання
І Гуманітарний  
     1.  

Лінгвістичний Центр «Друга мова»

 

 

Англійська мова Циганко О.О.

Микитченко Н.В.

Щербін М.В.

Ровна В.М.

Кононенко А.В.

робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА (наказ №24 від 29.01.2015 р.) 2015
     2. Англійська мова для малят Давай пограємося Тищенко Н.В. робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА (наказ №24 від 29.01.2015 р.) 2015
     3.               

Дівоча школа «Ассоль»

 

 

Дівоча школа «Ассоль»

 

Яременко І.В. робоча

 

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

2015
     4.  

Мистецтвознавство

 

 

Мистецтвознавство

 

Сікалова Ю.О. типова Науково-методична рада з питань освіти МОН 2015
     5.  

 

Раннього розвитку дитини

(3-4 – річки)

 

1.     Світ малят               (3-4 р.)

2.     Книжковий дивосвіт (1 р.н.)

3.     Мандруємо світом (1 р.н.)

4.     Пізнавальний розвиток математичних уявлень та сенсорних навичок

 

 

Кишиневська І.О.

 

Сагайдак С.В.

Бухтіярова Н.В.

 

Тищенко Н.В.

Припутненко С.С.

Спиця Н.Г.

 

 

 

робоча

 

робоча

 

робоча

 

робоча

 

 

 

 

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24 від 29.01.2015 р.)

 

 

Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 13.06.16 №269

 

 

 

2015

 

 

 

 

2016

 

 

 

 

     6. Раннього естетичного розвитку дошкільнят                       (4-5-річки)

 

1.     Світ малят                    (4-5 р.)

2.     Книжковий дивосвіт (2 р.н.)

3.     Мандруємо світом (2 р.н.)

Спиця Н.Г.

Бойко Ю.Ю.

Яременко І.В.

Припутненко С.С.

П’ятигорець Н.М.

Бухтіярова Н.В.

Сагайдак С.В.

Кишиневська І.О.

робоча 1.Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24 від 29.01.2015 р.)

2.Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

3.Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

 

2015

 

 

 

 

2015

     7. Я пізнаю світ Нашій малечі про важливі речі Семенченко Н.І.

Горбань О.В.

робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24 від 29.01.2015 р.)

 

 

2015

 

     8. Раннього естетичного розвитку та підготовка до школи (5-6-річки) Світ малят (5-6 р.) Мельниченко Н.М.

П’ятигорець Н.М.

Спиця Н.Г.

Бойко Ю.Ю.

Тищенко Н.В.

Овод В.С.

Бабак В.В.

робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24 від 29.01.2015 р.)

2015
ІІ Соціально-реабілітаційний
     1.  

Ляльковий театр

 

 

Ляльковий театр

 

Павлова Л.І. типова  

Міністерство освіти і науки України, 2015 р.

 

2015
     2. 1. Бісерне сяйво

2.      2. Чарівна намистинка

Бісероплетіння Дорошенко С.М.

Колеснікова О.В.

типова Міністерство освіти і науки України, 2014 р. 2014
     3. Лікувальна фізкультура Оздоровча гімнастика Боднар Ю.А. типова  

Міністерство освіти і науки України (протокол №3 від 18.12.2013 р., лист ПТЗО  №14 1/12-Г-67 від 29.01.2014 р.)

 

2014
     4. Сувеніри Умілі ручки Кеценко Т.С. робоча  

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА (наказ №167 від 23.05.2014 р.)

 

2014
 

ІІІ

 

Спортивний

     1. Циркове мистецтво Цирковий гурток Клементьєв А.П. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 2015
     2. Шашки Шашки-64 Островський С.І. робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

2014
     3.  

Айкідо

 

Айкідо Дяченко С.С. робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

 

2014

 

 

     4.  

Пішохідний туризм

 

 

Пішохідний туризм

 

Федченко Ю.В.

Паламар С.Б.

робоча Чернігівський ОІППО ім. К.Д.Ушинського

(протокол №2 від 2010 р.)

2010
     5. Акробатика Акробатика Боднар Ю.А. типова Міністерство освіти і науки України 2015
     6. Фітнес-аеробіка для малят 1.Світ малят (руханка)

2.Оздоровча гімнастика

Поддубна Т.О.

 

Поддубна Т.О.

 

робоча

 

 

типова

Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24  від 29.01.2015 р.)

Міністерство освіти і науки України

(протокол №3 від 18.12.2013 р., Лист нт30 №14 1/12Г – 67 від 29.01.2014 р. )

2014
 

IV

 

Науково-технічний

     1.  

Студія образотворчого мистецтва «Палітра»

 

Образотворче мистецтво Шигань Н.Д.

Сидоренко Л.Л.

робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

2015
     2. Творча майстерня «Креативне рукоділля» 1. Квілінг

2. Вишивка стрічками. Канзаши

Чередніченко М.Г.

 

робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №24 від 29.01.2015)

2014
     3. Творча майстерня «Чарівниця» В’язання спицями Тимченко І.В. робоча Управління освіти і науки Чернігівської ОДА

(наказ №142 від 28.04.2015 р.)

2015
     4. Чарівна намистинка Бісероплетіння Чередніченко М.Г.

Колеснікова О.В.

типова Міністерство освіти і науки України, 2012 р. 2012
     5. Творча майстерня народних промислів «Берегиня» Народна творчість

 

Авраменко Н.С. типова Міністерство освіти і науки України, 2012 р.

 

2012
     6. Сувеніри Сувеніри Волик А.О. типова Міністерство освіти і науки України, 2013 2013
V. Художньо-естетичний
     1. Студія естрадної пісні «Сузір’я»

Ансамбль «Вітамінки»

Вокального-хореографічного  естрадного дитячо-юнацького колективу Вовк С.І. типова Міністерство освіти і науки України, 2013 р. 2013
     2. Естрадного танцю «Серпантин» Хореографічного гуртка Голуб С.О. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 2015
     3. Естрадного танцю «Канон» Сучасного танцю Пуць О.Ю. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 2015
     4. Народного танцю «Пролісок» Ансамбль танцю Самойленко О.О. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 р.  

2015

     5. Народного танцю «Іскорка» Народно-сценічний танець Тищенко В.Л. типова Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації від 13.06.16 №269 2013
     6. Бального танцю «Ритм» Історико-побутовий та бальний танець Тищенко В.Л. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 2013
     7.              Студія вокального мистецтва «Віночок» 1. Вокал

 

2. Сольний спів

Корячко Л.В. типова

 

типова

Міністерство освіти і науки України. Схвалено комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді НМР 2013
     8. Школа гри на гітарі Гра на гітарі Петрик С.В. робота Управління освіти і науки Чернігівської ОДА (наказ №24 від 29.01.2015 р.) 2015
     9. Театральна студія «Казкар» Дитячого театру Сікалова Ю.О. типова Схвалено комісією з проблем виховання молоді НМР з питань освіти МОН України, 2015 р. 2015
10. Театр  «Малятко» Дитячого театру Сікалова Ю.О. типова Схвалено комісією з проблем виховання молоді НМР з питань освіти МОН України, 2015 р.  

2015

 

11. Ансамбль народних інструментів

 

Оркестрових гуртків Давиденко В.П. типова Схвалено комісією з проблем виховання молоді НМР з питань освіти МОН України, 2015 р. 2015
12. Естрадного танцю «Кіндер»

 

Неоданс

Основи хореографії (підготовчий відділ 5-6 років)

Сучасного танцю

Харченко Т.В.

 

 

Харченко Т.В.

типова

 

 

типова

Схвалено комісією з проблемного виховання НМР з питань освіти МОН України, 2015 р.

Міністерство освіти і науки України, 2015

2015

 

 

 

2015

13. Веселі нотки Сольний спів Спиця Н.Г.

Даниленко О.В.

типова Міністерство освіти і науки України, 2013 р. 2013
14. Народознавства «Джерело» Народознавства Авдєйчік О.І. типова Міністерство освіти і науки України, 2015 р. 2015
15. Гурток вокального мистецтва Вокал Африкян К.Ю.

Василенко Ю.Ю.

типова Міністерство освіти і науки України. Схвалено комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді НМР 2013