Педагогічна майстерність колективу гуманітарного відділу

5555Участь у конкурсах:

  • у Всеукраїнському конкурсі на найкращу авторську мультимедійну презентаційю в номінації “Інноваційні форми роботи на занятті гуртка”, який проводив журнал «Позашкілля»(вересень-листопад 2013 р.) стали переможцями такі керівники:
    • І місце –  Горбань О.В. (Тема: “На день народження до Карлсона”);
    • ІІ місце – Угліна І.І. (Тема: “Неокухня Курочки Ряби”), Бухтіярова Н.В. (Тема: “Картопляний бенкет”);
    • ІІІ місце –  Кишиневська І.О. (Тема: “Якого кольору радість?”);
    • лауреатами конкурсу стали: Бабак В.В.,Тищенко Н.В., П’ятигорець Н.М.

Конспекти занять переможців даного конкурсу розміщені у спецвипуску журналу “Позашкілля” (№7 (91), липень 2014 р.). Презентації до занять можна знайти у вільному доступі на сайті ТОВ “Видавнича група “Шкільний світ”.

  • Циганко О.О.  стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського  конкурсу педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів  «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2014»;
  • Красновська І.Г.  стала переможцем Конкурсу педагогічної майстерності серед молодих педагогів позашкільних навчальних закладів області «Крок до вершини творчості»;
  • Бухтіярова Н.В. та Горбань О.В. стали лауреатами VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (КНЗ “Черкаський ОІПОПП ЧОР”, вересень 2016 р.);
  • Бухтіярова Н.В. та Горбань О.В. стали переможцями ХІ Міжнародного конкурсу  інноваційних освітніх проектів серед освітян Чернігівщини (Чернгівський ОІППО ім. К.Д.Ушинського та Фонд президента Української Вільної Академії наук у Канаді професора Ореста Цапа, листопад 2016 р.);
  • Бухтіярова Н.В. стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Освітній оскар-2016» (видавнича група “Шкільний світ”, грудень 2016 р.).

 

Друк у фахових виданнях:

  • журнал «Позашкілля»:
    • Бухтіярова Н.В. –  новорічне дійство «День народження Ялинки» (2013 р.),
    • Бабак В.В. – розважальна програма “Новорічні пригоди в казковому лісі” (2014 р.);
    • Горбань О.В. – фольклорне свято “Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо” (Масляна) (2015 р.), заняття-дослідження на тему: “Наші дивовижні органи чуття” (2015 р.);
    • Мовчан А.І. – спортивна програма “Дитячі Олімпійські ігри” (2015 р.);
    • Угліна І.І. –  методичні рекомендації «Нетрадиційні заняття в гуртках раннього розвитку» (2016 р.);
    • Горбань О.В. —  авторська програма «Нашій малечі – про важливі речі» (2016 р.);
    • Тищенко Н.В. – заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку «Seasons. Пори року» (2016 р.);
    • Угліна І.І., Кишиневська І.О. – бінарне заняття з цікавої математики і художньої естетики «Хто живе у Дідморозівці?» (2016 р.);
    • Тищенко Н.В. – сценарій свята англійської мови «У гостях у містера Ленгвіча»(2016 р.) ;
    • Горбань О.В. – свято випуску в гуртках раннього розвитку дітей  «Академіє, прощавай!» (2016 р.);
    • П’ятигорець Н.М., Сагайдак С.В. – бінарне заняття з математики й англійської мови «На гостини до маші й Михасика»(2016 р.) ;
    • Бабак В.В. – бінарне заняття з англійської мови та ознайомлення з навколишнім світом «Подорож до Нью-Йоркського зоопарку» (2016 р.);
    •  Угліна І.І. – заняття-подорож із математики «Додавання й віднімання чисел у межах 10» (2016 р.);
    • Угліна І.І. – інтегроване заняття навчання грамоти й ознайомлення з навколишнім світом «Подорож «тачок» до Сонячного містечка коротунчиків»(2016 р.) ;
    • Угліна І.І. – бінарне заняття з математики й художньої естетики «Подорож Мурахи-хвалька» (2016 р.);
    • Угліна І.І. – інтегроване заняття з навчання грамоти та ознайомлення з навколишнім світом «На вечерю до Черепахи Че» (2016 р.).
  • журнал “Дитячий садок. Фантазії вихователя»:
  • Тищенко Н.В. – заняття з використанням методики М.Монтессорі для молодшого дошкільного віку» (2016 р.).
  • журнал «Розкажіть онуку»:
    • Тищенко Н.В. та Горбань О.В. – бінарне заняття з предметів «Етика та естетика», «Цікава математика» на тему: «День народження Карлсона» (2013 р.);
    • Москаленко В.Г. та Даниленко О.В. – бінарне заняття з пердметів «Музика» та «Народознавство» на тему: «Віночок вити- життя любити» (2013 р.);
    • Яременко І.В. – заняття з предмету «Розвиваючі ігри» на тему:«Пригоди джмелика Вжика» (2013 р.);
    • Бухтіярова Н.В. – виховний захід «Картопляний бенкет» (2013 р.).

Розміщення матеріалів на:

– Методичному порталі:

  • Микитченко Н.В.,
  • Горбань О.В.,
  • П’ятигорець Н.М.,
  • Угліна І.І.,
  • Бойко Ю.Ю.

– Учительському журналі он-лайн:

  • Микитченко Н.В.,
  • Красновська І.Г.

 

 

Досягнення за 2015-2016 навчальний рік

Центру творчості дітей та юнацтва

Прізвище , ім’я гуртківця Назва гуртка, ПІП керівника Назва конкурсу, фестивалю Досягнення (місце)
1. Ансамбль  народного  танцю «Пролісок» Самойленко Олександра Олександрівна Міжнародний  фестиваль «Квітневі викрутаси»м. Ніжин

Міжнародний  фестиваль «Нове  покоління»

м. Чернігів

Міжнародний  фестиваль «Мистецьки  барви»

м. Прилуки

Всеукраїнський фестиваль –конкурс «Твій шанс»

м. Прилуки

Всеукраїнський вокально-хореографічний фестиваль «Крок до успіху»

Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава

 

          ІІ місце

 

І місце

 

 

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

 

ІІІ місце

 

 

І місце

2. Ансамбль  народного  танцю «Іскорка» Тищенко  Валентина  Леонідівна Міжнародний  фестиваль «Мистецьки  барви»м. Прилуки

Міжнародний фестиваль «Самоцвіти»

м. Івано – Франківськ

Міжнародний  фестиваль «Нове  покоління»

м. Чернігів

Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава

         ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

 

ІІІ (ІІ) місце

 

ІІ, ІІІ місце

3. Жмака Наталія  Сергіївна Творча майстерня декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля»

Чередніченко Марина Григорівна

Міжнародний  фестиваль «Мистецьки  барви»м. Прилуки

Міжнародний  фестиваль «Підводні фантазії»

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

 

4 Ровна  Валерія Іванівна Міжнародний  фестиваль «Феєрія  зірок»  м. Київ І  місце
5 Свириденко  Аліна Олександрівна Міжнародний  фестиваль «Підводні  фантазії» ІІ місце
6 Федфеденко Марія Тарасівна Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій рідний край» І місце(область)
7 Крамаруха ВеронікаАнатоліївна Творча майстерня декоративно-прикладного мистецтва «Чарівниця»Тимченко Ірина Василівна Обласний  фестиваль «Знай і люби свій  рідний  край»              І місце(область)
8 Науменко Інна  Олегівна Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви» ІІІ місце
9 Погребняк Анжела Міжнародний фестиваль «Gold Europe -2015» Чехія  І місце
10. Ансамбль  естрадного  танцю «КАНОН» Пуць Оксана Юрьевна Всеукраїнський  фестиваль «Нове  Покоління»м. Чернігів

Всеукраїнський  фестиваль

«Дебют парад – 2016» м.Київ

Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви»

І місце

 

ІІ місце

 

11. Церковна Олена Олексіївна Корячко Лариса Василівна Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви»Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка» ІІІ місце

ІІІ місце

12. Пономаренко  Юлія  Вікторівна Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви»Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

 

ІІІ місце

І місце

13. Карповець  Діана  Олександрівна Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви»Обласний  фестиваль «Твої  таланти  Деснянський  краю»  м.Ніжин

 

ІІІ місце

ІІІ місце

14 Бірюкова  Альбіна Вікторівна Обласний  фестиваль «Твої  таланти  Деснянський  краю»  м.НіжинМіжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка» ІІІ місце

 

ІІІ місце

15 Хоружа Тетяна  Юріївна Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви»Міжнародний фестиваль «Феєрія  зірок» м.Київ

Обласний  фестиваль «Твої  таланти  Деснянський  краю»

«Таланти багатодітної  родини» м.Чернігів

           ІІІ місце

ІІІ місце

 

 

І місце

16 Ансамбль вокального мистецтва «Віночок» Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви» Міжнародний фестиваль «Феєрія  зірок» м.КиївОбласний  фестиваль «Твої  таланти  Деснянський  краю»  м.Ніжин

Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

           ІІІ місце

І місце

 

І місце

 

 

І,ІІ місця

17 Дует «Карамельки» (Охрімчук Анастасія та Мирвода Дарина) Голуб Світлана Олександрівна Всеукраїнський  фестиваль  конкурс  мистецтв «Мамине щастя» м.КиївМіжнародний фестиваль «Феєрія  зірок» м.Київ

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Planeta dance fest»

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Зоряна осінь»

ІІІ місце

 

 

ІІІ місце

 

 

І місце

 

 

 

ІІІ місце

18 Охрімчук Анастасія Міжнародний  дитячий  фестиваль  конкурс мистецтв «Соняшник» м.КиївВсеукраїнський  фестиваль  конкурс  мистецтв «Мамине щастя» м.Київ

Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Planeta dance fest» м.Київ

 

Конкурс «Міні-міс Київ – 2015»

ІІ місце

 

 

ІІ місце

 

 

 

І срібне місце

 

 

 

Гран-прі Талантів

19 Ансамбль естрадного танцю «Серпантин» Міжнародний  дитячий  фестиваль  конкурс мистецтв «Соняшник»Всеукраїнський  фестиваль – конкурс «Твій  шанс»

Всеукраїнський  фестиваль   сучасного танцю «Нове  покоління» м. Чернігів

ХV – Міжнародний молодіжний фестиваль Мистецькі  барви- 2016

Гран-прі

 

ІІ місце

 

 

ІІ місце

 

 

ІІІ місце

20 ЯцькоЯна  Віталіївна

 

Зразкова студія образотворчого мистецтва гурток  «Юний  художник»Шигань Нінель Дмитрівна Міжнародний  фестиваль «Мистецькі   барви»Міжнародний  фестиваль «Підводні  фантазії»            І місце

ІІІ місце

21 Лучка  Катерина Романівна Обласний конкурс «Посміхнемось щиро Вишні» м.ЧернігівОбласний конкурс на протипожежну  тематику ІІ місце

 

І місце

 

22 Анікіна  Марія Денисівна Зразкова студія образотворчого«Палітра»

Сидоренко Лариса Леонідівна

Всеукраїнський  конкурс  на протипожежну тематику ІІ місце
23 Гуменна Катерина Юріївна Всеукраїнський  конкурс  на протипожежну тематику І місто по області
24 Головня  Діана Андріївна Міжнародний  фестиваль  «Gold Europe – 2015» Чехія ІІ місце
25 Углін Іван Дмитрович  Міжнародний фестиваль «Gold Europe -2015» Чехія           І місто

 

26 Лисова Олена Володимирівна Міжнародний фестиваль «Gold Europe -2015» Чехія              ІІ місце
27 Хнаніш Руслан Самірович Зразкова студія театрального мистецтва «Казкар»Сікалова Юлія Олександрівна Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Сніжний Оскар» Словакія І місце
28 Руденко Аліна Дорошенко Світлана Миколаївна Міжнародний фестиваль «Підводні фантазії» І місце

                    Директор ЦТДЮ                                                                        Т.М. Савченко