Педагогічна майстерність колективу гуманітарного відділу
Участь у конкурсах:
- у Всеукраїнському конкурсі на найкращу авторську мультимедійну презентаційю в номінації “Інноваційні форми роботи на занятті гуртка”, який проводив журнал «Позашкілля»(вересень-листопад 2013 р.) стали переможцями такі керівники:
- І місце – Горбань О.В. (Тема: “На день народження до Карлсона”);
- ІІ місце – Угліна І.І. (Тема: “Неокухня Курочки Ряби”), Бухтіярова Н.В. (Тема: “Картопляний бенкет”);
- ІІІ місце – Кишиневська І.О. (Тема: “Якого кольору радість?”);
- лауреатами конкурсу стали: Бабак В.В.,Тищенко Н.В., П’ятигорець Н.М.
Конспекти занять переможців даного конкурсу розміщені у спецвипуску журналу “Позашкілля” (№7 (91), липень 2014 р.). Презентації до занять можна знайти у вільному доступі на сайті ТОВ “Видавнича група “Шкільний світ”.
- Циганко О.О. стала переможцем обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2014»;
- Красновська І.Г. стала переможцем Конкурсу педагогічної майстерності серед молодих педагогів позашкільних навчальних закладів області «Крок до вершини творчості»;
- Бухтіярова Н.В. та Горбань О.В. стали лауреатами VIII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (КНЗ “Черкаський ОІПОПП ЧОР”, вересень 2016 р.);
- Бухтіярова Н.В. та Горбань О.В. стали переможцями ХІ Міжнародного конкурсу інноваційних освітніх проектів серед освітян Чернігівщини (Чернгівський ОІППО ім. К.Д.Ушинського та Фонд президента Української Вільної Академії наук у Канаді професора Ореста Цапа, листопад 2016 р.);
- Бухтіярова Н.В. стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Освітній оскар-2016» (видавнича група “Шкільний світ”, грудень 2016 р.).
Друк у фахових виданнях:
- журнал «Позашкілля»:
- Бухтіярова Н.В. – новорічне дійство «День народження Ялинки» (2013 р.),
- Бабак В.В. – розважальна програма “Новорічні пригоди в казковому лісі” (2014 р.);
- Горбань О.В. – фольклорне свято “Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо” (Масляна) (2015 р.), заняття-дослідження на тему: “Наші дивовижні органи чуття” (2015 р.);
- Мовчан А.І. – спортивна програма “Дитячі Олімпійські ігри” (2015 р.);
- Угліна І.І. – методичні рекомендації «Нетрадиційні заняття в гуртках раннього розвитку» (2016 р.);
- Горбань О.В. — авторська програма «Нашій малечі – про важливі речі» (2016 р.);
- Тищенко Н.В. – заняття з англійської мови для дітей старшого дошкільного віку «Seasons. Пори року» (2016 р.);
- Угліна І.І., Кишиневська І.О. – бінарне заняття з цікавої математики і художньої естетики «Хто живе у Дідморозівці?» (2016 р.);
- Тищенко Н.В. – сценарій свята англійської мови «У гостях у містера Ленгвіча»(2016 р.) ;
- Горбань О.В. – свято випуску в гуртках раннього розвитку дітей «Академіє, прощавай!» (2016 р.);
- П’ятигорець Н.М., Сагайдак С.В. – бінарне заняття з математики й англійської мови «На гостини до маші й Михасика»(2016 р.) ;
- Бабак В.В. – бінарне заняття з англійської мови та ознайомлення з навколишнім світом «Подорож до Нью-Йоркського зоопарку» (2016 р.);
- Угліна І.І. – заняття-подорож із математики «Додавання й віднімання чисел у межах 10» (2016 р.);
- Угліна І.І. – інтегроване заняття навчання грамоти й ознайомлення з навколишнім світом «Подорож «тачок» до Сонячного містечка коротунчиків»(2016 р.) ;
- Угліна І.І. – бінарне заняття з математики й художньої естетики «Подорож Мурахи-хвалька» (2016 р.);
- Угліна І.І. – інтегроване заняття з навчання грамоти та ознайомлення з навколишнім світом «На вечерю до Черепахи Че» (2016 р.).
- журнал “Дитячий садок. Фантазії вихователя»:
- Тищенко Н.В. – заняття з використанням методики М.Монтессорі для молодшого дошкільного віку» (2016 р.).
- журнал «Розкажіть онуку»:
-
- Тищенко Н.В. та Горбань О.В. – бінарне заняття з предметів «Етика та естетика», «Цікава математика» на тему: «День народження Карлсона» (2013 р.);
- Москаленко В.Г. та Даниленко О.В. – бінарне заняття з пердметів «Музика» та «Народознавство» на тему: «Віночок вити- життя любити» (2013 р.);
- Яременко І.В. – заняття з предмету «Розвиваючі ігри» на тему:«Пригоди джмелика Вжика» (2013 р.);
- Бухтіярова Н.В. – виховний захід «Картопляний бенкет» (2013 р.).
Розміщення матеріалів на:
– Методичному порталі:
- Микитченко Н.В.,
- Горбань О.В.,
- П’ятигорець Н.М.,
- Угліна І.І.,
- Бойко Ю.Ю.
– Учительському журналі он-лайн:
- Микитченко Н.В.,
- Красновська І.Г.
Досягнення відділу художньо – естетичного виховання
Участь у конкурсах:
- Обласний етап Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти 2017 р.
- методист відділу Чередніченко М.Г. – 3 місце;
- крівник гуртка – методист Корячко Л.В. – 2 місце.
- Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви», 2017 р.
- керівник гуртка – методист Чередніченко М.Г. – 3 місце;
- керівник гуртка Волик А.О. – 3 місце.
Друк у фахових виданнях:
Журнал «Позашкілля»:
- Чередніченко М.Г. – «Чарівний світ метеликів. Зображення на площині. Витинанки» №7, липень 2016 р.;
- Яременко І.В. – Майстер – клас із виготовлення топіарію «Подих весни» №3, березень 2017 р.;
Журнал «Основи здоров’я»:
- Дорошенко С.М . – «Подорож цікавими стежинами «Країни міцного здоров’я» №7, липень 2016 р. ;
Книга «Майбутнє Чернігівщини – талановиті діти», видавничий центр «Перлина», 2016 р.:
- Єлизавета Радченко (керівник Дорошенко С. М.);
- Катерина Лучка (керівник Шигань Н. Д.);
- Євгенія Дронь (керівник Колеснікова О. В.).
Публікації авторських робіт у всесвітній мережі Internet
Методичний портал:
- Тимченко І.В. – заняття «Техніка в’язання. Орнамент на трикотажі», «Чарівне мереживо», майстер – клас «Карвінг по милу» 2016 р.;
- Шигань Н.Д. – майстер-клас «Об’ємна вишивка гладдю з ефектом 3Д», конспект заняття з образотворчого мистецтва «Передавання емоцій. Малюємо музику» 2016 р.;
- Вовк С.І. – розважальна програма «Музичний калейдоскоп»2017 р.;
- Сидоренко Л. Л.
- заняття з образотворчого мистецтва «Знайомство з пейзажем. Пейзаж осіннього настрою», 2016 р.;
- методика роботи з пластичними матеріалами «Дивотвори з пластиліну», 2017 р.;
- майстер – клас «Об’ємне ліплення з пластиліну казкового птаха», 2017 р.
Досягнення обдарованих вихованців ЦТДЮ за 2016 -2017 навчальний рік
№ | Прізвище , ім’я гуртківця | Назва гуртка, ПІП керівника | Назва конкурсу, фестивалю | Досягнення (місце) |
1. | Ансамбль народного танцю «Пролісок»
|
Самойленко Олександра Олександрівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава
Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі» Всеукраїнський фестиваль «Мелодії добра» Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Калиновий оберіг» Всеукраїнський фестиваль «Мелодія добра» Міжнародний телевізійний фестиваль «Мамина сорочка» |
І місце
ІІІ місце
ІІІ місце
І,ІІ місце
ІІ місце ІІІ місце
ІІІ місце |
2. | Ансамбль народного танцю «Іскорка» | Тищенко Валентина Леонідівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітневі викрутаси»
|
ІІ, ІІІ місце
ІІІ,ІІ місце
ІІІ,ІІІ,ІІІ місця |
3.
|
Ровна Валерія Іванівна
|
Творча майстерня декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля»
Чередніченко Марина Григорівна |
Міжнародний фестиваль «Феєрія зірок» м. Київ
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
І місце
І місце
ІІІ місце
Гран-прі |
4 | Назаренко Дмитро | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)
XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» Обласний конкурс дитячої творчості «Світ очима дітей» |
ІІ місце
ІV місце
Гран-прі
І місце |
|
5 | Харченко Ольга | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)
XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
ІІ місце
ІV місце
Гран-прі |
|
6 | Авдєйчік Анастасія | XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» | ІV місце | |
7. | Церковна Олена Олексіївна | Корячко Лариса Василівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка»
Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
ІІІ місце І місце |
8. | Пономаренко Юлія Вікторівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка»
|
І місце | |
9. | Бірюкова Альбіна Вікторівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка»
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Калиновий оберіг» |
ІІІ місце
Диплом
І місце |
|
10 | Хоружа Тетяна Юріївна | Міжнародний фестиваль «Фейєрія зірок» м.Київ
«Таланти багатодітної родини» м.Чернігів Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
ІІІ місце
І місце Диплом
Диплом
І місце |
|
11 | Ансамбль вокального мистецтва «Віночок»
Ансамбль «Перлина» Ансамбль «Мальви» Ансамбль «Зорецвіт» |
Міжнародний фестиваль «Феєрія зірок» м.Київ
Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
І місце
І,ІІ місця
ІІІ місце І місце І місце |
|
12 | Цапенко Вікторія | Корячко Лариса Василівна | Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» | Диплом |
13 | Дует «Карамельки» (Охрімчук Анастасія та Мирвода Дарина) | Голуб Світлана Олександрівна | Всеукраїнський фестиваль конкурс мистецтв «Мамине щастя» м.Київ
Міжнародний фестиваль «Феєрія зірок» м.Київ Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Зоряна осінь» Міжнародний фестиваль «Planeta dance fest» Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» |
ІІІ місце
ІІІ місце
ІІІ місце
І місце
ІІ місце
І місце |
14 | Охрімчук Анастасія | Всеукраїнський фестиваль конкурс мистецтв «Мамине щастя» м.Київ
Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary» Міжнародний фестиваль – конкурс «Україна єднає світ» |
ІІ місце
ІІ місце
ІІІ місце |
|
15 | Ансамбль естрадного танцю «Канон» | Пуць Оксана Юріївна | Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі»
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kids Will dance fest» VII Всеукраїнський танцювальний фестиваль «Дебют-парад-2017» |
Грамота
ІІІ,ІІІ місця ІІ,ІІІ місця
ІІ,ІІІ місця |
16 | Циркова студія «Удай»:
Анна Куриленко
Влад Гольда
Анна Куриленко
Влад Гольда
|
Клементьєв Анатолій Павлович | Всеукраїнський фестиваль дитячих та молодіжних циркових колективів «Зірки майбутнього»
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
|
ІІ місце
Номінація «Найкращий сольний номер»
І місце
І місце |
17 | Авраменко Анастасія | Авраменко Наталія Сергіївна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
|
ІІІ місце |
18 | Нестеренко Катерина | Сидоренко Лариса Леонідівна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
|
І,ІІІ місце |
19
|
Карпенко Валерія
|
Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» | ІІ місце
|
|
20 | Гуменна Катерина | Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» | І місце | |
21 | Анікіна Марія | Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» | І місце | |
22 | Яцько Яна
|
Шигань Нінель Дмитрівна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» | І місце |
23 | Лучка Катерина
|
Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) |
ІІ місце
ІІ місце |
|
24 | Ворушило Валерія | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) | ІІІ місце | |
25 | Гузєв Андрій | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) | ІІ місце | |
26 | Лінько Олександр | Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» | ІІ місце | |
27 | Дерев’янко Віталія | Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» | ІІІ місце | |
28 | Ансамбль естрадного танцю «Серпантин» | Голуб Світлана Олександрівна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
Міжнародний фестиваль «Талановиті діти України» XVII Всеукраїнський дитячий фестиваль «Зоряні малята» Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник» Обласний фестиваль-конкурс обдарованої молоді Чернігівщини «Поліський зорепад – 2017. З народного джерела» |
ІІ,ІІІ місце
ІІ місце
І місце
І місце
ІІ, ІІ місце |
29 | Ансамбль «Вітамінка» студії естрадної пісні «Сузір’я» | Вовк Світлана Іванівна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
|
ІІІ місце |
30 | Славець Поліна | Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»
|
ІІ місце | |
31 | Ровна Валерія | Тимченко Ірина Василівна | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) |
ІІ місце |
32 | Крамаруха Вероніка | Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) | ІІ місце | |
33 | Антипенко Ірина | XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» | ІІІ місце | |
34 | Миколаєнко Анастасія | Колеснікова Ольга Володимирівна | XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» | ІІІ місце |
35 | Правдивець Валерія | Дорошенко Світлана Миколаївна | V Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі» | І місце |