Педагогічна майстерність колективу відділу

художньо – творчої діяльності

Участь у конкурсах – фестивалях:

  • XVIII Міжнародний фестиваль – конкурс «Барвиста осінь» (м. Київ, 2018 р.)
    • керівник гуртка – методист Гордієнко М.Г. – 1 місце
    • керівник гуртка Авраменко Н.С. – 1 місце.
    • Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви» (м. Прилуки, 2019 р.)
    • керівник гуртка Авраменко Н.С. – 2 місце.

Друк у фахових виданнях:

Журнал «Позашкілля»:

  • Тимченко І.В. – Майстер – клас «Карвінг по милу «Ромашка» № 4, квітень 2018 р. ст.41 – 46;
  • Сидоренко Л.Л. – Конспект заняття «Казковий кіт. Ліплення із солоного тіста» № 4, квітень 2018 р. ст. 34 – 37

Видавнича група «Основа»:

  • Науково – методичний журнал «Трудове навчання»

Гордієнко М.Г. – Методичні рекомендації «Чарівний світ витинанки» № 10 (190) травень 2018 р., ст.30 – 36

  • Науково – методичний журнал «Завуч»

Гордієнко М.Г. – «Організація роботи методичних підрозділів» № 11 – 12 (227 – 228) червень, 2018 р., ст. 5 – 24

  • Науково – методичний журнал «Шкільний бібліотекар»
  • Гордієнко М.Г. – Театралізовано – обрядова програма «Ніч перед Різдвом» № 12 (96) грудень 2018 р., ст. 12 – 14
  • Гордієнко М.Г. – Конкурсно – розважальна програма «Зимові зустрічі в родинному колі» № 1 (97) січень 2019 р., ст. 35 – 37

Публікації авторських робіт у всесвітній мережі Internet  

naurok. com.ua:

  • Волик А. О. – Конспект заняття «Захоплююча техніка модульне орігамі». Сертифікат № ДБ – 180428133 від 25.04. 2018 р.
  • Волик А. О. – Сценарій конкурсно – розважальної програми «Вари, вари горщику». Сертифікат № ДБ – 180315998 від 14. 03.2018 р.

Досягнення вихованців

відділу художньо – творчої діяльності

1 . Всеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва „Знай і люби свій край” (обласний етап) м. Чернігів, 2018 р.

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» (керівник гуртка – методист Гордієнко М.Г.)

Назаренко Дмитро – Дипломант І ступеня

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Чарівниця» (керівник гуртка – методист Тимченко І.В.)

Коверко Катерина – Дипломант І ступеня

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка» (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.)

Гуменна Катерина – Дипломант ІІІ ступеня

Нестеренко Катерина – Дипломант ІІІ ступеня

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник» (керівник гуртка – методист Шигань Н.Д.)

      Гузєв Андрій – Дипломант І ступеня

2.Обласна краєзнавчо-патріотична акція учнівської молоді «Від роду до роду збережем традиції народу» (обласний етап) м. Чернігів, жовтень 2018 р.

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» (керівник гуртка – методист Гордієнко М.Г.)

Ровна Валерія – Дипломант І ступеня

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Чарівниця» (керівник гуртка – методист Тимченко І.В.)

      Похиленко Анастасія – Дипломант І ступеня

3.XVIII Міжнародний фестиваль – конкурс «Барвиста осінь» (м. Київ, жовтень 2018 р.)

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» (керівник гуртка – методист Гордієнко М.Г.)

Назаренко Дмитро – Лауреат І премії

     Харченко Оля – Лауреат І премії

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Чарівниця» (керівник гуртка – методист Тимченко І.В.)

     Антипенко Ірина – Лауреат ІІ премії

      Савченко Інна – Лауреат ІІ премії

      Ємець Яна – Лауреат ІІІ премії

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка» (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.)

      Анікіна Марія – Лауреат І премії

      Гуменна Катерина – Лауреат ІІ премії

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник» (керівник гуртка – методист Шигань Н.Д.)

      Коваленко Злата – Лауреат І премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри» (керівник гуртка Волик А.О.)

     Волик Дмитро – Лауреат ІІ премії

     Дівоча школа «Ассоль» (керівник гуртка Яременко І.В.)

     Яременко Тетяна – Лауреат І премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Чарівна намистинка» (керівник гуртка Колеснікова О. В.)

     Ярмак Марія – Лауреат І премії

     Кумейко Анастасія – Лауреат ІІ премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Бісерне сяйво» (керівник гуртка Дорошенко С.М.)

     Дорошенко Марія – Лауреат ІІ премії

     Немідько Вікторія – Лауреат ІІ премії

     Силенок Валерія – Лауреат ІІ премії

4. Міжнародний фестиваль – конкурс «Зимова фантазія. Різдвяні візерунки» (м. Київ, січень 2019 р.)

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» (керівник гуртка – методист Гордієнко М.Г.)

     Назаренко Дмитро – Лауреат І премії

     Ровна Валерія – Лауреат І премії

  • Творча майстерня декоративно – прикладного мистецтва «Чарівниця» (керівник гуртка – методист Тимченко І.В.)

     Антипенко Ірина – Лауреат І премії

     Дяченко Сніжана – Лауреат ІІ премії

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Веселка» (керівник гуртка – методист Сидоренко Л.Л.)

     Анікіна Марія – Лауреат І премії

  • Студія образотворчого мистецтва «Палітра», гурток «Юний художник» (керівник гуртка – методист Шигань Н.Д.)

     Антипенко Ірина – Лауреат І премії

     Гузєв Андрій – Лауреат ІІ премії

     Лучка Катерина – Лауреат І премії

     Лінько Олександр – Лауреат І премії

     Мазай Валерія – Лауреат ІІ премії

     Коваленко Злата – Лауреат І премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Сувеніри» (керівник гуртка Волик А.О.)

    Миколаєнко Дарина – Лауреат ІІ премії

    Дівоча школа «Ассоль» (керівник гуртка Яременко І.В.)

    Вороніна Єва – Лауреат І премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Чарівна намистинка» (керівник гуртка Колеснікова О. В.)

     Герасименко Валентина – Лауреат І премії

     Білка Євген – Лауреат ІІ премії

     Оверченко Дарина – Лауреат ІІ премії

  • Гурток декоративно – прикладного мистецтва «Бісерне сяйво» (керівник гуртка Дорошенко С.М.)

      Харченко Анастасія – Лауреат ІІ премії

      Правдивець Валерія – Лауреат ІІ премії

      Біла Поліна – Лауреат ІІ премії

  • Студія народної творчості «Оберіг» (керівник гуртка Авраменко Н. С.)

      Авраменко Анастасія – Лауреат І премії