Моніторинг
участі вихованців в конкурсах та виставках
за 2013-14 н.р.
ПІП керівника | Назва конкурсу | Кількість учасників | Перемога |
Шигань Нінель Дмитрівна |
|
1 | Диплом-І місце |
|
1 | 1 місце | |
|
1 | ІІІ місце | |
|
4 | І місце | |
|
3 | І,ІІ (область) | |
|
5 | – | |
|
1 | ІІ місце | |
|
10 | – | |
|
1 | ІІІ місце | |
|
3 | – | |
|
1 | 1 | |
Сидоренко Лариса Леонідівна |
|
3 | 1,2,2 |
|
3 | ? | |
|
7 | – | |
|
4 | ІІ,ІІІ,ІІІ,ІІІ | |
|
3 | І,ІІ,ІІІ | |
|
1 | – | |
|
10 | ? | |
|
1 | – | |
|
3 | – | |
|
– | ||
Чередніченко Марина Григорівна |
|
1 | Диплом І місце |
|
10 | ІІ місце | |
|
1 | – | |
|
– | ||
|
2 | – | |
|
2 | 1 | |
Тимченко Ірина Василівна |
|
5 | – |
|
6 | ІІІ,ІІІ,ІІІ,ІІІ,ІІІ,ІІ | |
|
1 | – | |
|
– | ||
|
1 | – | |
|
– | ||
Кулик Юлія Анатоліївна |
|
1 | – |
|
1 | І місце | |
Колеснікова Ольга Володимирівна | Обласний конкурс на кращу новорічну іграшку «Вогні новорічної ялинки» | 7 | – |
Герасимчук Владислав Миколайович | Всеукраїнський конкурс «Знай і люби свій край» | 1 | 1 |
Дорошенко Світлана Миколаївна |
|
2 | І,ІІІ |
|
3 | 1, 4 місце | |
|
? | ||
Подолей Наталія Володимирівна | – | ||
Павлова Людмила Іванівна | – | ||
Яременко Ірина Володимирівна |
|
1 | – |
|
2 | – | |
Гоголь Олена Олександрівна | – | ||
Ткаченко Наталія Анатоліївна | – | ||
Самойленко Олександра Олександрівна | Міжнародний фестиваль конкурс «Фест-тайм» | ансамбль | ІІ місце |
Тищенко Валентина Леонідівна | – | ||
Аніщенко Артем Юрійович |
|
студія | І місце |
|
1 | І місце | |
|
|||
Вовк Світлана Іванівна | Міжнародний фестиваль конкурс «Фест-тайм» | 7 | ІІІ місця |
Голуб Світлана Олександрівна | – | ||
Пуць Оксана Юріївна | – | ||
Корячко Лариса Леонідівна | – | ||
Петрик Сергій Володимирович | – | ||
Лемещенко Вікторія Олексіївна | – | ||
Овдієнко Олександр Миколайович | Обласний заочний конкурс волонтерських організацій «Стоп – СНІД-2013» | 12 | І місце |
Моніторинг результативності обдарованих дітей за І семестр 2014-2015 н.р.
№ | Прізвище, ім’я вихованця | Дата народження | Назва гуртка | Досягнення (конкурси, виставки, змагання) | Керівник гуртка |
1 | Яцько Яна | 17.04.2000 р. | Зразкова студія образотворчого мистецтва «Палітра»гурток «Юний художник» | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Обласний конкурс «Я маю талант» (3 місце) | Шигань Нінель Дмитрівна |
2 | Лучка Катерина | 29.06.2003 р. | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | ||
3 | Оніщенко Юлія | 29.12.1999 р. | Всеукраїнський конкурс «Очима дитини про бюджет країни» (І місце міський етап) | ||
5 | Жмака Наталія | 14 років | Творча майстерня декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля» | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | Чередніченко Марина Григорівна |
6 | Федфеденко Марія Тарасівна | 10 років | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | ||
7 | Харченко Ольга Євгеніївна | 6 років | Переможець (Імісце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | ||
8 | Назаренко Дмитро | 12 років | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | ||
10 | Яременко Тетяна | Дівоча школа «Ассоль» | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | Яременко Ірина Володимирівна | |
11 | Волкова Валерія | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | |||
12 | Радченко Єлизавета | 5.01.2004 р. | Гурток «Бісерне сяйво» | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | Дорошенко Світлана Миколаївна |
13 | Свириденко Аліна | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
14 | Козина Діана | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможиця (1 місце) ІІІ Міжнародного фестивалю дитячих і молодіжних творчих колективів «Акваторія – 2014» (Угорщина) | |||
15 | Богдан Дарина | 4.03.1998 р. | Творча майстернядекоративно-прикладного мистецтва «Чарівнииця» | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | Тимченко Ірина Василівна |
17 | Погребняк Анжела | 15.04.2001 р. | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща)Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | ||
18 | Науменко Інна | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
19 | Король Катерина | 16 років | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | ||
20 | Дяченко Анна | 15 років | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сніжний Оскар– 2014» (Словакія) | ||
21 | Андрієвська Ольга | 13 років | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сніжний Оскар– 2014» (Словакія) | ||
22 | Шестопал Анастасія | 14 років | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сніжний Оскар– 2014» (Словакія) | ||
23 | Коверко Катерина | 16.11.2001 р. | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Сніжний Оскар– 2014» (Словакія) | ||
27 | Гуменна Катерина | Гурток «Чарівна намистинка» | Переможець (І місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | Колеснікова Ольга Володимирівна | |
28 | Шкурат Катерина | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
29 | Похиленко Анастасія | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
30 | Глущенко Яна | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
31 | Кумейко Анастасія | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
32 | Колесніков Сергій | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
35 | Зразкова студія образотворчого мистецтва «Палітра»гурток «Веселка» | Сидоренко Лариса Леонідівна | |||
36 | Сидоренко Олександра Анатоліївна | 1994 р. | Переможець (1 місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | ||
Сумцова Крістіна | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | ||||
38 | |||||
39 | Хантіль Дар’я | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) |
Пуць Оксана Юріївна
Корячко Лариса Василівна |
||
40 | Шевченко Яна | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
41 | Демченко Анастасія | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю «Фест-тайм» конкурсу «Оскар-фест – 2014» (Польща) | |||
42 | Ансамбль естрадного танцю «Канон» | Переможці (ІІІ місце) ХІІ Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви – 2015»; | |||
47 | Тріо у складі : Тесленко Анастасія , Гузенко Карина, Пащенко Анна | Старший вік | Студія народної пісні «Віночок» | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможці (ІІ місце)ХІV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» | |
48 | Церковна Олена | 10 років | Студія народної пісні «Віночок» | Переможець (ІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможниця (ІІІ місце)ХІV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» (2015) | Корячко Лариса Василівна |
49 | Карповець Діана | 11 років | Студія народної пісні «Віночок» | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща)Переможниця (ІІІ місце)ХІV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» (2015) | |
50 | Цапенко Вікторія | Студія народної пісні «Віночок» | Переможець (ІІІ місце) Міжнародного фестивалю-конкурсу «Фест-тайм» (Польща) | ||
51 | Ансамбль «Фортуна» | Старший вік | Гурток «Гитаристи» | Переможниця (ІІІ місце)ХІV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» (2015) | Петрик Сергій Володимирович |
52 | Ансамбль народного танцю «Іскорка» | Старший вік | Переможниця (ІІІ місце)ХІV Міжнародного молодіжного фестивалю «Мистецькі барви» (2015) | Тищенко Валентина Леонідівна |
Директор ЦТДЮ Савченко Т.М.