Досягнення за  2016 -2017 навчальний рік

Центру творчості дітей та юнацтва

Прізвище , ім’я гуртківця Назва гуртка, ПІП керівника Назва конкурсу, фестивалю Досягнення (місце)
1. Ансамбль  народного  танцю «Пролісок»

 

Самойленко Олександра Олександрівна Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава

Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі»

Всеукраїнський фестиваль «Мелодії добра»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Калиновий оберіг»

Всеукраїнський фестиваль «Мелодія добра»

Міжнародний телевізійний фестиваль «Мамина сорочка»

  І місце

 

ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

І,ІІ місце

 

ІІ місце

ІІІ місце

 

ІІІ місце

2. Ансамбль  народного  танцю «Іскорка» Тищенко  Валентина  Леонідівна Міжнародний фестиваль-конкурс «Мамина сорочка» м.Полтава

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс «Квітневі викрутаси»

 

ІІ, ІІІ місце

 

ІІІ,ІІ місце

 

ІІІ,ІІІ,ІІІ місця

3.

 

 

Ровна  Валерія Іванівна

 

 

 

 

 

 

 

Творча майстерня декоративно-прикладного мистецтва «Креативне рукоділля»

 

Чередніченко Марина Григорівна

Міжнародний  фестиваль «Феєрія  зірок»  м. Київ

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

 І  місце

 

 

 

І місце

 

ІІІ місце

 

Гран-прі

4 Назаренко Дмитро Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)

XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

Обласний конкурс дитячої творчості «Світ очима дітей»

  ІІ місце

 

ІV місце

 

Гран-прі

 

І місце

5 Харченко Ольга Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)

XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

    ІІ місце

 

ІV місце

 

Гран-прі

6 Авдєйчік Анастасія XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» ІV місце
7. Церковна Олена Олексіївна Корячко Лариса Василівна Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

 

ІІІ місце

І місце

8. Пономаренко  Юлія  Вікторівна Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

 

І місце
9. Бірюкова  Альбіна Вікторівна Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Калиновий оберіг»

ІІІ місце

 

Диплом

 

І місце

10 Хоружа Тетяна  Юріївна Міжнародний фестиваль «Фейєрія  зірок» м.Київ

«Таланти багатодітної  родини» м.Чернігів

Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

 ІІІ місце

 

І місце

Диплом

 

Диплом

 

І місце

11 Ансамбль вокального мистецтва «Віночок»

 

 

 

Ансамбль «Перлина»

Ансамбль «Мальви»

Ансамбль «Зорецвіт»

Міжнародний фестиваль «Феєрія  зірок» м.Київ

Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка»

Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

  І місце

 

І,ІІ місця

 

 

ІІІ місце

І місце

І місце

12 Цапенко Вікторія Корячко Лариса Василівна Міжнародний фестиваль-конкурс  «Мамина сорочка» Диплом
13 Дует «Карамельки» (Охрімчук Анастасія та Мирвода Дарина) Голуб Світлана Олександрівна Всеукраїнський  фестиваль  конкурс  мистецтв «Мамине щастя» м.Київ

Міжнародний фестиваль «Феєрія  зірок» м.Київ

Міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Зоряна осінь»

Міжнародний фестиваль «Planeta dance fest»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

ІІІ місце

 

І місце

 

ІІ місце

 

І місце

14 Охрімчук Анастасія Всеукраїнський  фестиваль  конкурс  мистецтв «Мамине щастя» м.Київ

Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької творчості «Inna Brovary»

Міжнародний фестиваль – конкурс «Україна єднає світ»

ІІ місце

 

 

ІІ місце

 

ІІІ місце

15 Ансамбль естрадного танцю «Канон» Пуць Оксана Юріївна Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

ІХ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Kids Will dance fest»

VII Всеукраїнський танцювальний фестиваль «Дебют-парад-2017»

    Грамота

 

ІІІ,ІІІ     місця

ІІ,ІІІ місця

 

ІІ,ІІІ місця

16 Циркова студія «Удай»:

 

Анна Куриленко

 

Влад Гольда

 

 

Анна Куриленко

 

Влад Гольда

 

Клементьєв  Анатолій Павлович Всеукраїнський фестиваль дитячих та молодіжних циркових колективів «Зірки майбутнього»

 

 

 

 

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

 

ІІ місце

 

Номінація «Найкращий сольний номер»

 

 

І місце

 

І місце

17 Авраменко Анастасія Авраменко Наталія Сергіївна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

 

  ІІІ місце
18 Нестеренко Катерина Сидоренко Лариса Леонідівна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

 

  І,ІІІ місце
19

 

 

 

Карпенко Валерія

 

Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»     ІІ місце

 

 

20 Гуменна Катерина Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» І місце
21 Анікіна Марія Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» І місце
22 Яцько Яна

 

Шигань Нінель Дмитрівна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»  І місце
23 Лучка Катерина

 

Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)

ІІ місце

 

 

ІІ місце

24 Ворушило Валерія Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) ІІІ місце
25 Гузєв Андрій Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) ІІ місце
26 Лінько Олександр Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» ІІ місце
27 Дерев’янко Віталія Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» ІІІ місце
28 Ансамбль естрадного танцю «Серпантин» Голуб Світлана Олександрівна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

Міжнародний фестиваль «Талановиті діти України»

XVII Всеукраїнський дитячий фестиваль «Зоряні малята»

Міжнародний дитячий фестиваль-конкурс мистецтв «Соняшник»

Обласний фестиваль-конкурс обдарованої молоді Чернігівщини «Поліський зорепад – 2017. З народного джерела»

ІІ,ІІІ місце

 

ІІ місце

 

І місце

 

 

І місце

 

 

ІІ, ІІ місце

29 Ансамбль «Вітамінка» студії естрадної пісні «Сузір’я» Вовк Світлана Іванівна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

 

ІІІ місце
30 Славець Поліна Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви»

 

 ІІ місце
31 Ровна Валерія Тимченко Ірина Василівна Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап)  

ІІ місце

32 Крамаруха Вероніка Всеукраїнська виставка-конкурс «Знай і люби свій край» (обласний етап) ІІ місце
33 Антипенко Ірина XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» ІІІ місце
34 Миколаєнко Анастасія Колеснікова Ольга Володимирівна XVIII Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Підводні фантазії» ІІІ місце
35 Правдивець Валерія Дорошенко Світлана Миколаївна V Всеукраїнський фестиваль-конкурс талантів «Гармонія душі» І місце