IMG_4874Керівник – Харченко Тетяна Володимирівна

Закінчила Рівненський державний гуманітарний університет. Здобула кваліфікацію: балетмейстер хореографії, викладач, артист.

Танець є одним із найулюбленіших та найпопулярніших видів мистецтва який має надзвичайно великі можливості для фізичного розвитку та естетичного виховання підростаючого покоління. Пріоритет хореографічного мистецтва серед дітей зумовлено його доступністю, масовістю, емоційно-запалюючими формами творчості. Основна мета програми задовільнити зацікавленість дітей у вибраному мистецтві, сприяти розвитку музикальності, почуттю ритму, танцювальної виразності, координацію рухів, розкрити творчу особистість та творчі здібності у дітей.

Заняття в кожній групі проводяться: 2 рази на тиждень – групи початкового рівня. У колективі Neodance кожен, хто має бажання, може вивчити теорію та практику сучасного танцю. Ми допоможемо Вам поринути у світ цього прекрасного мистецтва. Завдяки нам, Ви будете мати гарну поставу, грацію, гнучкість, відчуття ритму, а також отримаєте величезну масу знань з хореографії. А головне, Ви будете задоволені тим результатом, який отримаєте.

 

Залишити відповідь